Kuidas mängida mõrva pimeduses

Kas otsite lõbusat ja lihtsat mängu uinuvateks pidudeks või magamiseks? Muidugi ei pea te ootama, kuni päike loojub, et mängida “Mõrv pimeduses”, vaid leidke ruum, kus saate tuled välja lülitada, järgida mängureegleid ja lõbutseda! See mäng saab mängida kaks või enam inimest.

1
Eemaldage tekilt jokkerid, ässad ja kuningad. Seejärel asenda üks äss ja üks kuningas pakis. Jätke teised ässad, kuningad ja naljamehed välja.

2
Segage pakk ja jagage kõik kaardid igale mängijale. Sõltuvalt sellest, kui palju inimesi mängu mängib, ei pruugi teil kõigil olla sama palju kaarte. See sobib.

3
Selgitage, mida iga kaart tähendab. Filmis “Mõrv pimeduses” tähendab teatud kaardi käes hoidmine mängus teatud rolli. Isik, kellele jagatakse äss, on mõrvar. Isik, kellele jagatakse kuningas, on politseiametnik. Jack on detektiiv. Kui isik, kellel on Jack, “sureb”, saab detektiiviks isik, kellel on kuningas. Kui isik(ud), kellel on Jack või kuningas, “surevad”, Isik, kellel on kuninganna, saab detektiiviks. Siiski tuletage kõigile meelde, et nad peaksid hoidma kõik kaardid saladuses, et keegi ei teaks, kes on mõrvar, politseinik või detektiiv.

4
Lõika paberitükid ära. Tehke iga mängiva inimese jaoks piisavalt libisemisi. Püüdke teha need piisavalt väikeseks, et oleks raske kaugelt lugeda, mis neil on.

5
Kirjutage iga roll paberilehtedele. Peate kirjutama sedeli:”Mõrvar””Detektiiv” Ülejäänud paberilehtedele kirjutage “kahtlusalune”.

6
Pane libised kaussi. Laske igal mängijal võtta üks. Tuletage kõigile meelde, et nad ei avaldaks, keda nad mängus mängivad.

7
Leidke ruum, kus on avatud ruum ja ilma teravate esemeteta. Pimedas ringi liikudes ei taha te põrkuda millegi otsa, mis teid vigastab!

8
Kustuta toas tuled. Juhendage mängijaid ruumis ettevaatlikult ringi kõndima ja vältige kokkukleepumist või ühes piirkonnas kuhjumist.

9
Laske mõrvaril leida oma “ohvrid”. Mõrvar käib mööda tuba ringi, leiab kellegi ja koputab teda õlale, et anda neile teada, et ta on nüüd ohver. Mõrvar võib ka ohvrile vaikselt sosistada: “Sa oled surnud”. Teise võimalusena võib mõrvar oma õlale kinnitada andke inimese suu üle, et vältida inimese karjumist, ja sosistage seejärel “sa oled surnud”. “Ohvrid” võivad dramaatiliselt maha kukkuda või teha dramaatilisi suremise hääli. Proovige olla võimalikult dramaatiline ja rumal.

10
Karjuge: “Mõrv pimedas! Kui puutute kokku mõrvatud inimesega. Niipea kui keegi seda ütleb, peaks tuledele kõige lähemal asuv mängija need sisse lülitama. Kui mängija näeb kedagi vaikselt üksi seismas, saab ta küsi neilt: “Kas olete surnud?” Mängija peaks lihtsalt ütlema jah või ei, kuid nad peavad rääkima tõtt, et oleks selge, kas saate karjuda “Mõrv pimeduses!” Üks trikk, mida mõrvar võiks proovida peidab äsja tapetud inimese peidukohta toas või teises ruumis. Kui mõrvar peidab edukalt inimesi, keda ta “tappab”, kulub rohkem aega, enne kui keegi ohvreid avastab ja võimaldab neil kauem inimesi “tappa”. See taktika võib aga võimaldada mõrvaril kergemini vahele jääda. häiritud “kehadega” tegelemisest. Hääletage enne mängu alustamist, kas mõrvar tohib seda taktikat reeglina kasutada.

11
Koguge kõik elus olevad mängijad ruumi, kust “ohver” leiti. Kõik mängijad, kes kohal ei ole, tuleb märkida surnuks. Mängu lisana võite proovida leida kõik surnud mängijad nende peidukohtadest ja tuua nad tuppa.

12
Andke detektiivile ülesandeks välja selgitada, kes on mõrvar. See samm mängus võib olla nii lihtne kui üks oletus või nii keeruline kui küsimuste ja vastuste seanss, kus detektiiv püüab mõrva lahendada. Politseiametniku ülesanne on jõustada korda, samal ajal kui detektiiv püüab mõrva lahendada. otsustate teha teeseldud Q&A, lasete detektiivil istuda kõigi ees toolile ja esitada küsimusi kõikidele elavatele mängijatele, näiteks: Kus sa olid, kui keegi karjus “Mõrv pimeduses”? Kes on teie arvates mõrvar ja miks? Kui detektiiv on kogunud piisavalt teavet ja otsustanud, keda nad mõrvaris kahtlustavad, ütlevad nad: “lõplik süüdistus” ja küsivad kahtlusaluselt: “Kas teie olete mõrvar?” Kui detektiiv arvab, kes on mõrvar. õnnestub, võidavad nad mängu.Kui aga arvavad valesti, võidab mängu mõrvar.Kui mõrvar tapab detektiivi pimedas tapmise ajal, saab ta asendada sellega, kellel oli Kuninga kaart.Kui olete ei kasuta mängus kaarte ja detektiiv tapab d mõrva ajal pimedas on mäng läbi ja võib otsast alata.

13
Andke mõrvarile juhend mängu lõpus end paljastada. Nad saavad seda teha, näidates ässa kaarti.