Kuidas mängida Guess Who

Silmasidet kasutavad mängud on olnud populaarsed meeskonna loomise tegevused juba aastaid. Silmsidumise mängud on lõbus viis oma teistele meeltele väljakutse esitamiseks ilma nägemisele tuginemata. See on suurepärane mäng sotsiaalsete barjääride purustamiseks ja uute sõprade loomiseks. Proovige seda mängu sünnipäevapeol, ööbimisel või klassiruumis või suvelaagris. See on kinniseotud silmadega äraarvamismäng, mis on mõeldud eel- ja teismelistele.

1
Leidke mängimiseks paarisarv inimesi. See mäng sobib suurepäraselt sõpradele või inimestele, kes kohtuvad esimest korda. Kui mängite seltskonnaga, kes pole kunagi kohtunud, peate enne mängu alustamist korraldama jäämurdja.

2
Võtke piisavalt silmsidet. Veenduge, et igal inimesel oleks silmside. Silmsidemeid saab osta peotarvete poest või valmistada bandaanidest või muudest kangastest. Kui te pole kangaga töötamise oskust, on silmasideme nõuetekohane töö tagamiseks soovitatav osta silmaside.

3
Looge turvaline mänguruum. Seotud silmadega on kerge komistada või isegi kukkuda. Silmasidet kasutades peaks ohutus olema prioriteet number üks. Tühja ruumi loomiseks peate võib-olla mööbli eemaldama. Veenduge, et ükski mööbel ei oleks terav ega ulatuks ruumi servast välja. Silmsidumisega seotud tegevused peaksid toimuma murul, vaibal või muudel pehmetel pindadel.

4
Määrake keegi rühma järelevalvet teostama. See inimene ei kanna silmaklappi ja vastutab mängu ajal kõigi jälgimise eest. Vanem, vanem õde-vend või sugulane on hea inimene juhendajaks määrata. Võite olla ka juhendaja.

5
Rõhutage ohutuse ja austuse tähtsust. Kui inimesed räägivad või tähelepanu hajuvad, veenduge, et kõik pööraksid teile tähelepanu. Seotud silmadega ei tohiks keegi liikuda kiiremini kui aeglane kõndimine. Mängu ajal teisi inimesi puudutades peaksid kõik puudutama õrnalt kaelast ja ülalt.

6
Jagage oma silmaklapid laiali. Laske igal inimesel oma silmsidet katsetada, et nad ei näeks sellest midagi läbi. Tehke proovisõit. Andke kõigile võimalus silmsidemega veidi ringi jalutada, et mängu ajal aimu saada.

7
Laiali laotada. Paluge kõigil leida ruumis koht, kus nad ei saa kedagi teist puudutada. Laske neil maha istuda.

8
Tehke kiire jäämurdmine. Kui mängite seltskonnaga, kes üksteist hästi ei tunne, on jäämurdja suurepärane võimalus kõigile kohtuda. Kui teie rühm on häbelik, võite alustada sellest, et tutvustate ennast kõigepealt. Paluge igal inimesel jagada:Oma nime.Tema lemmikhobi.Üks huvitav fakt enda kohta.Teil ei pruugi olla vaja jäämurdmist korraldada, kui kõik on juba head sõbrad.

9
Jagage rühm pooleks. Käsu pooltel inimestel silmsidemed ette panna. Seotud silmadega rühm on kõigepealt “arvajateks”.

10
Alustage mängu peomuusika mängimisega. Juhendage kinniseotud silmadega rühmal püsti tõusma ja alustama aeglaselt kõndimist, kuni nad leiavad kinniseotud silmadega partneri.Iga inimene, kellel ei ole silmad, peaks seisma kinniseotud silmadega mängija teekonnal. Võimalik, et peate aitama kõigil partnerit leida.Tuletage kinniseotud silmadega rühmale meelde sirutuma õrnalt ja aeglaselt enda ees olevasse ruumi ning hoiduma käte ümber õõtsumisest.

11
Andke kinniseotud silmadega rühmale võimalus tunda oma partneri jooni. Tuletage kõigile meelde, et seda mängu tuleb mängida vaikuses. Öelge: “Kui olete partneri leidnud, uurige oma kätega selle partneri omadusi. Pidage meeles, et üksteist puudutades tuleb alati olla sobiv.”

12
Peatage muusika umbes 30 sekundi pärast. Juhendage kõiki, et arvamine algab. Paluge igal kinniseotud silmadega mängijal öelda, kes on tema partner. Kui kõik on just kohtunud, paluge kinniseotud silmadega inimestel oma partnerit kirjeldada, kui nad oma partneri nime ei mäleta.

13
Instrueerige kinniseotud silmadega rühmal silmaside eemaldada. Jälgige nende reaktsioone, kui nad avastavad, kes on nende partner. Iga inimene, kellel õnnestub oma partneri identiteet ära arvata või suudab kirjeldada, milline ta välja näeb, võidab.

14
Vahetage rolle. Paluge teisel rühmal silmaklapid ette panna ja uuesti mängu mängida. Jätkake rollide vahetamist ja mängige nii palju kordi, kui soovite.