Kuidas külmutada täidetud paprikat

Täidisega paprika on maitsev ja käepärane eine ning sobib hästi igal nädalapäeval. Kui soovite hiljem toiduvalmistamiseks aega säästa, kaaluge paprikate sügavkülmikus hoidmist 1–6 kuud. Kui eelistate paprikat ahjus uuesti soojendada, proovige neid hoida ja külmutada suures küpsetusnõus. Kui eelistate oma toitu mikrolaineahjus soojendada, mähkige paprikad enne külmutamist eraldi kilesse.

1
Laota täidetud paprikad ahjuvormi. Lõpetage täidisega paprikate valmistamine ja katmine, seejärel asetage paprikate põhjad 9 x 13 tolli (23 x 33 cm) ahjupannile. Proovige jaotage paprikad ühtlaselt, et need kõik saaksid laos ühtlaselt külmuda. Kui valmistate korraga suure hulga täidetud paprikaid, peate võib-olla kasutama rohkem kui ühte küpsetusnõu. ja külmunud.

2
Värskena hoidmiseks katke roog 2 kihi kilega. Võtke pikk kileleht ja kinnitage see küpsetusvormi pinnale. Keerake plastik ümber servade, et pind oleks pingul. Kui olete esimese lehe kinnitanud, rebige maha veel üks veidi suurem kileleht. Voldi see plastik uuesti nõude servade ümber, pakkudes paprikatele täiendavat kaitset. Kontrollige, et mõlemad kilelehed oleksid võimalikult tihedalt kinnitatud.

3
Mähi kogu kandik alumiiniumfooliumiga. Isoleerige küpsetusnõu, rebides ära pika ja suure fooliumilehe. Nagu kilemähisega, asetage foolium ümber nõude servade ja nurkade. Tehke kõik endast oleneva, et katta kogu plastkile. Püsimarkerisse kirjutage fooliumi peale jooksev kuupäev ja toidu valmistamise kuupäev. Foolium on täidetud paprikatele lisakaitsekihina, vältides nende kohest sügavkülma põlemist.

4
Optimaalse maitse saavutamiseks hoidke roogi 1 kuu sügavkülmas. Hoidke pakitud küpsetusplaati mõneks ajaks sügavkülmiku tühjas nurgas. Enne roa sügavkülma asetamist leidke hetk, et see praeguse kuupäevaga sildistada. Enne paprikate sulatamist ja soojendamist kontrollige kuupäeva, et veenduda, et paprika on ikka värske. Kui olete hoidnud salve sügavkülmas oluliselt kauem kui 1 kuu, on teie paprika tõenäoliselt liiga sügavkülmas, et seda nautida. korralikult.

5
Sulatage paprikad, jättes nõud 24 tunniks külmkappi. Otsustage, millal soovite täidisega paprikat süüa, ja asetage küpsetusnõu külmiku tühja sektsiooni. Jätke paprikatele sulatamiseks vähemalt 1 öö, et need uuesti kuumutamisel kohe vesiseks ei muutuks. Ärge asetage salve külmkappi enne, kui olete paprikate söömiseks valmis. Ideaalis võtke roog 24 tunni pärast külmkapist välja.

6
Kuumutage toitu ahjus 30–40 minutit temperatuuril 350 °F (177 °C). Kuumutage ahi samal ajal, kui võtate paprika külmkapist välja. Enne küpsetusvormi ahju panemist eemaldage kile ja alumiiniumfoolium. Laske täidetud paprikatel enne eemaldamist vähemalt 30 minutit soojendada. Enne serveerimist kontrollige, kas paprikad on täielikult kuumutatud. Kui soovite, võtke paprikad 20 minuti pärast ahjust välja, et pinnale veidi juustu puistata. Aseta paprikad veel 25-30 minutiks ahju tagasi, et juust täielikult sulaks.

7
Kata iga paprika kilega. Rebige ära suur plastikleht ja kinnitage see täidise pinnale. Hoidke iga paprikat püsti, kui tõmbate ja keerate kile ümber paprika. Proovige muuta kile võimalikult pingul. Mähkige paprikad teise kilelehe sisse. Te ei pea neid alumiiniumfooliumisse mähkima. Võite paprikad ka vahapaberisse mähkida. Asetage kummipael vahapaberi ümber, et pipra välimine koor oleks võimalikult tugev.

8
Asetage 4 paprikat suurde sügavkülmikukindlasse kotti. Virna paprikad ettevaatlikult 1 gallonisse (3800  mL) sügavkülmikusse sobivasse kilekotti. Proovige paprikaid põhja poole lükata, nii et teil jääb koti sulgemiseks piisavalt ruumi. Kui olete koti täielikult pakkinud, pigistage koti sulgemisel välja liigne õhk. Pärast koti sulgemist märgistage sellele püsiva markeri abil praegune kuupäev ja toidu valmistamise kuupäev. Kui teil pole sügavkülmikus palju ruumi, proovige hoida 1-2 paprikat väiksemas sügavkülmas. ohutud kotid. Kui hoiate suure partii paprikat, võite kasutada rohkem kui ühte kotti.

9
Hoia kotti sügavkülmas 6 kuud. Leidke paprikate asetamiseks sügavkülmas tühi koht. Püüdke mitte kaotada selle koti jälgi; selle asemel kasutage ülima värskuse saavutamiseks kindlasti paprikat poole aasta jooksul. Paprikaid sügavkülmas paigutades veenduge, et seal ei oleks raskeid esemeid, mis võiksid ümber kukkuda ja täidetud köögiviljad purustada. Kui ootate paprikate söömisega liiga kaua, võivad need tunda sügavkülmas põlenud maitset.

10
Sulatage ja soojendage paprikaid mikrolaineahjus 5 minutit. Kasutage pakendamata külmutatud paprikate soojendamise alustamiseks sulatusnuppu või madalamat võimsuse seadistust. Kuumutage toitu madalal temperatuuril 1-2 minutit, vastasel juhul tunduvad välised servad sulanud. Järgmisena küpseta täidetud paprikat enne serveerimist mikrolaineahjus umbes 5 minutit. Kui teil on tugevam mikrolaineahi, proovige paprikat kuumutada vähem kui 5 minutit.