Kuidas krabi murda

Kas teadsite, et krabi purustamiseks on õige viis? Need sammud selgitavad ekspertide soovitatud meetodit, mis peaks võimaldama teil krabi süüa, et saaksite sellest iga tükikese rõõmu tunda.

1
Alustuseks eemaldage kõik jalad ja küünised. Tehke seda nii, et hoidke keha ühes käes ja keerake teise käega klassi maha. Mõnikord väljub krabiliha jalgadest ja ujuja uimest; sa võid seda kohe süüa.

2
Viska välja jalad (uimed) ja päästa ainult küünised. Küüniste söömise seletus tuleb hiljem.

3
Alustage sellest, mis teil alles on, krabi kestast ja kehast. Põlle avamiseks keerake krabi keha selili. Põll näeb välja nagu sakk või klapp. Visake põll ära; me ei kavatse seda süüa.

4
Haara mõlema käe ülemisest ja alumisest osast. Rakendage kestade eraldamiseks õrnalt survet. Olge ülemise kesta eemaldamisel ettevaatlik. Visake ülemine kest välja. Puhastage krabi sisemus ja eemaldage lõpused, kopsud ja seedeorganid.

5
Lõika alumine pool kaheks pooleks: võtke kumbki pool ja lõigake see uuesti pooleks. Saate seda teha käte või noaga. Kambrite purustamiseks vajutage peopesa alla ja tõmmake lahti, kui otsustate oma käsi kasutada. Sööge! Igasugune kõva ja valge liha on söödav. Liha väljatõmbamiseks võite kasutada sõrmi või metallist mereannilõiku.

6
Korjake kehas olevad lihatükid ära.

7
Lõhkuge küünised! Mõnikord kipuvad inimesed küünised unustama, sest arvavad, et neis pole midagi. Nendes koibades on aga väga mahlane ja magus liha, mida saate kasutada suppide või krabikookide valmistamiseks. Alustuseks võtke hingedega mereandide kreeker ja lööge krabihaamriga küünised või kasutage oma nuga. Lihtsaim viis küünise avamiseks: võtke nuga ja asetage see terava küljega allapoole küünise punase külje keskele. Kasutage krabivasarat, et nuga õrnalt lüüa, kuni see on küünisest poole peal. Viimasena pöörake nuga küljele. Küünis avaneb ja muudab krabiliha haaramise palju lihtsamaks. Kui olete koore lahti löönud, sööge liha. Vältige kindlasti kõhre.

8
Nüüd teate, kuidas krabi õigesti süüa. Nii et nüüd saate selle purunemata krabiga enesekindlalt võidelda!