Kuidas kasutada Breville One Touchi teekeetjat

Breville BTM800XL ühe puutega teekeetja on iluasi. Paned oma teelehed sisse, vajutad mõnele nupule ja sellest saab suurepäraselt valmistatud tee. Iga kord. Kahjuks on seda Saksa inseneri imet pisut keeruline kasutada, kui teid pole juhendatud. Need lihtsad juhised aitavad teil kiiresti oma unistuste tassi teed valmistada.

1
Täida karahvin veega. Asetage see teekeetjale.

2
Pange teelehed korvi. Lisage tassi kohta üks teelusikatäis teelehti.

3
Asetage ülemine osa korvile. See ei lase teelehtedel pärast vee alla laskmist korvist välja tulla.

4
Pange korv karahvinisse. Pange tähele, et korvi küljel on magnetiseeritud ots, mis klõpsab hõlpsalt karahvinis olevale siinile. Te ei saa sellest mööda vaadata.

5
Valige tee tüüp, kasutades teekeetja alumises vasakus nurgas olevat nuppu. Ühe puutega teekeetjal on iga tee jaoks soovitatav aja- ja temperatuuriseade. Näiteks keskmise pruulimise seadistusel on roheline tee 3 minutit temperatuuril 175 °F (79 °C). Oolongi tee on 3 minutit temperatuuril 195 ºF / 90,5 ºC. Must tee on 2 minutit temperatuuril 212 ºF/100 ºC. Saate suurendada või vähendada joogi kangust, muutes seadeid keskmisest kangeks või mahedaks. See lisab või lühendab keetmisaega. Tõmbeaeg ja temperatuur on kunst ja sõltuvad isiklikust maitsest. Temperatuuri ja tõmbamisaegu saate kohandada, vajutades LCD-ekraani kõrval olevaid üles- ja allanooli.

6
Valmistamise alustamiseks vajutage nuppu “Tee”.

7
Vaata. Kui vesi saavutab soovitud temperatuuri, laskub teekorv aeglaselt vette, kus see keeb määratud aja. See tõuseb automaatselt üles, et vältida liigset leotamist ja piiksu andmist, et see on valmis. Nautige oma teed!