Kuidas juua ilma vahele jäämata

Mõnel juhul võite soovida juua ilma vahele jäämata. Näiteks kui lähete üritusele ilma alkoholita, peate võib-olla oma märjukest varjama. On palju ohutuid viise, kuidas juua ilma vahele jäämata.

1
Peida alkohol teistesse anumatesse. Kui soovite juua delikaatselt, proovige oma alkohol teistes anumates peita. Vala õlu soodanõusse. Sega liköör poole pudeli sooda või mahlaga. Valage alkohol paberist kiirtoidurestorani tassi. Valage selge vedelik suuvee mahutisse.

2
Osta varjatud kolb. Paljud Interneti-jaemüüjad, nagu Amazon, müüvad spetsiaalselt alkoholi varjamiseks valmistatud pudeleid. Hinnad varieeruvad olenevalt saadava kolvi tüübist. Enamik kolbe on riiete sisse peidetud. Need võivad rihmuda lipsu või rinnahoidja alla või kinnitada varruka külge. Teised kolvid on maskeeritud kottideks või rahakottideks. Kui soovite juua alkoholi keelaval üritusel, võivad need seadmed kasuks tulla.

3
Kasutage alkoholi peitmiseks kohvitassi. Kohvikutes välja antavad vahtpolüstüroolist, plastist või paberist kohvitopsid sobivad suurepäraselt alkoholi varjamiseks. Kui kohvitass on vahtpolüstüroolist või läbipaistvast plastikust, siis hoidke tass alles, et varjata peaaegu igat tüüpi alkoholi, kuna vedelik ei paista läbi tassi. Läbipaistev plasttass võib siiski olla kasulik. Punane vein näeb välja nagu kohv ja võite segada ka tumedat vedelikku, näiteks sooda või granaatõuna mahla, oma valitud likööriga. Võite ka lihtsalt oma kohvi torgata.

4
Vali viin. Viin tekitab vähem lõhna kui paljud alkoholitüübid. Seda on ka lihtsam varjata, kuna põhjuslikule vaatlejale tundub see veena. Veepudelist saab lihtsalt viina juua, ilma et vahele jääks.

5
Peida lõhn loovalt jookide lisamisega. Kui soovite jookidele alkoholi lisada, on lõhna varjava joogi loominguliseks muutmiseks palju võimalusi. Mõelge mõnele neist nippidest. Valage kohvi. Kohvil on tugev lõhn, mis katab enamiku alkoholi lõhna. Tõenäoliselt ei tekita tassile kohvile tilguti likööri lisamine liigset lõhna. Valige piparmündimaitseline jook, näiteks piparmündi kuum kakao või tee. Piparmünt eritab tugevat lõhna, mis tavaliselt ületab alkoholi. Pühade ajal on alkoholivabu jooke, mis on valmistatud selliste maitsetega nagu kaneel, muskaatpähkel ja muud tugevad maalähedased lõhnad, lihtne torgata, ilma et need jääksid vahele. Sarnaselt piparmündiga on neid lõhnu raske tuvastada.

6
Jooge ettevaatlikult, et mitte vahele jääda. Olge teadlik sellest, kuidas te joote. Eriti ettevaatlik imamisel võib vähendada vahelejäämise tõenäosust. Kui kasutate alkoholi varjamiseks kolbi, jooge siis, kui teisi pole läheduses. Hiilige privaatsesse kohta, et jooki varastada. Kui peidate alkoholi millessegi kohvinõusse, jooge nagu tavaliselt. Hoidke anum, millesse alkoholi peidate, teistest eemal. Kui nad võtavad lonksu või tunnevad alkoholi lõhna, jääte lõpuks vahele. Kui keegi palub teie jooki proovida, leidke vabandus. Väidate, et teil on külm või gripp ja te ei soovi neid nakatada.

7
Värskenda hingeõhku. Alkohol kipub tekitama halba hingeõhku. Kui soovite varjata tõsiasja, et joote, kasutage suuvett, hingamisribasid ja piparmündimaitselist kummi. Lõhna varjamiseks proovige alati närida midagi tugeva lõhnaga, näiteks punase sibula ja küüslauguga toitu.

8
Kasutage silmatilku. Mõnel inimesel on joomise ajal silmad verised. Kui teie puhul see nii on, proovige joomise ajal endaga kaasas kanda väikest silmatilkade konteinerit. Saate seda osta kohalikus apteegis. Kui tunnete, et teie silmad hakkavad sügelema, ärrituma või kuivama, jookske vannituppa ja kasutage konteinerit.

9
Püsige hüdreeritud. Jooge joomise ajal palju vett. See mitte ainult ei hoia ära pohmelli, vaid aitab varjata ka alkoholilõhna. Püüdke juua iga alkohoolse joogi kohta üks 8 untsi klaas vett. 8 untsi õlut või klaasi veini loetakse joogiks. Üks amps vägijooki moodustab samuti ligikaudu ühe joogi. Elektrolüüte sisaldavad spordijoogid võivad samuti olla abiks alkoholi varjamisel.

10
Ole vait. Inimesed kipuvad joobnuna oma kõnesid lärmama. Samuti kipuvad nad kaotama oma hääle tugevuse jälgi. Kui proovite vältida joomisega vahelejäämist, proovige vait olla ja kuulata.

11
Tea, millal olete oma piirini jõudnud. Teatud aja möödudes ei saa te oma joomist varjata, hoolimata sellest, kui kõvasti proovite seda varjata. Joomisega kaovad tõkked ja mida rohkem jood, oled vähem valvas. Kui hakkate end kõhedana tundma, võiksite selle lõpetada. Võite märgata, et tunnete end tasakaalutuna või peapöörituna. Paljud inimesed tunnevad end üha sotsiaalsemalt ja õnnelikumana, kui nad hakkavad purju jääma. Kui märkate neid sümptomeid, lõpetage joomine.