Kuidas jäätist kühveldada

Kas olete kunagi vaadanud professionaalset jäätist? Kas see avaldab teile nii suurt muljet, et soovite seda erakordset ülesannet jäljendada? See artikkel näitab teile, kuidas seda teha, võimaldades teil muljet avaldada lastele ja sõpradele kogu maailmas.

1
Valige hea lusikas. Kühvelt otsite: Hea käepide Ergonoomiline Ei libise väga kergesti Teravad servad (see muudab kulbimise lihtsaks) Lai kühvel (maksimaalseks jäätise kättesaamiseks)

2
Kuumuta kühvel. Tõsta jäätist kraanikausi kõrval olevale puhvetkapile. Asetage mõlemad kulbikesed suurde kohvitassi jooksva kuuma vee alla, et neid 20–30 sekundit soojendada. Kui valate jäätist mitmele lapsele/inimesele, jätke vesi tassi jooksma. Kulpide kuumutamine hõlbustab jäätisest läbi libisemist ja lõppkokkuvõttes kiirendab protsessi.

3
Kühvel küljelt. Kühveldage kulbi külgserva kasutades ringjate liigutustega või S-kujuliste liigutustega, võimaldades ümaraid ja ühtlaseid kulbisid. Ärge võtke liiga kaua aega – see sulab!

4
Serveeri. Kui olete jäätise välja kühveldanud, asetage see nõusse või torbi, seejärel tilgutage see kulbikas tassi tagasi ja haarake teisest. Nii on soojendusega kulb alati käepärast. Jäätis pudeneb kuumutatud kulbist palju kergemini kui külmalt – seega kulub seda vaid ühe-kahe kulbi jaoks enne kuumutatud vette tagasi viimist ja teise järele haaramist.