Kuidas hoida Royal Icing pehme

Kuninglik glasuur on lihtne suhkrust, veest ja beseepulbrist valmistatud glasuur, mis lisab igale magustoidule veidi magusust. Kui olete valmistanud palju kuninglikku glasuuri ja teil on seda üle jäänud, võite mõelda, kuidas seda järgmise küpsetusprojekti jaoks salvestada. Proovige hoida glasuurit õhukindlas anumas ja enne kasutamist uuesti segada, et glasuur püsiks pehme ja magus kuni 2 nädalat.

1
Asetage glasuur õhukindlasse kaanega anumasse, et see püsiks värske. Kasutage küpsetusspaatlit või lusikat, et glasuur õhukindlasse anumasse kühveldada. Veenduge, et teie konteineril oleks kaas, mis mahub tihedalt selle peale, et õhk välja ei pääseks. Kui jätate kuningliku glasuuri torukotti, eraldub see mõne tunni jooksul. Parem on see teisaldada, kui kavatsete seda säilitada kauem kui 3 tundi. Kaaluge vanade jogurtikonteinerite kasutamist taaskasutatava konteineri jaoks.

2
Enne kaane kinnitamist lisage glasuurile tükk kile. Lõika kilest tükk, mis on veidi suurem kui mahuti ümbermõõt. Asetage see oma anumasse, puudutades glasuuri pinda. Pange oma anumale kaas kile peale. Kile lisab õhukindla kaitsekihi.

3
Säilita beseepulbriga valmistatud glasuuri toatemperatuuril kuni 2 nädalat. Enamik kuninglikku glasuuri on valmistatud beseepulbriga, nii et see ei rikne, kui jätate selle toatemperatuurile. Asetage anum jahedasse ja kuiva kohta, näiteks köögikappi või sahvrisse. Võite anuma põhjas märgata tahkete ainete ja vedelike eraldumist või kollast vedelikku, mis on täiesti normaalne.

4
Kui kasutasite tooreid mune, hoidke glasuuri külmkapis kuni 3 päeva. Traditsiooniline kuninglik glasuur valmistatakse tooretest munadest, seega tuleb see riknemise vältimiseks külmikusse panna. Asetage anum külmikusse ja veenduge, et selle temperatuur oleks alla 40 °F (4 °C), et jäätumine ei läheks halvaks. Võite märgata mõningast eraldumist, kuid külmik peaks jäätumist enamasti puutumata.

5
Kui te ei saa seda kõike kasutada, külmutage kuninglik glasuur kuni 3 kuuks. Veenduge, et teie anum oleks õhukindel, et niiskus ei satuks teie härmatise sisse. Parima maitse ja konsistentsi saavutamiseks kasutage glasuuri 3 kuu jooksul. Sulatage glasuur enne uuesti kasutamist vähemalt 1 tund toatemperatuuril, et see pehmeneks.

6
Kasutage kuninglikku glasuurit 2–3 tundi enne maiuste serveerimist, et vältida kooriku teket. Mõnel magustoidul, näiteks küpsistel, on peal kõva glasuur, mis hoiab kujunduse puutumatuna. Kui aga soovite, et glasuur jääks pehme, valage see magustoitudele 2–3 tundi varem, et glasuur ei jõuaks täielikult kuivada. Kui soovite, et teie kuninglik glasuur kuivaks kõva koorikuga, laske sellel õhu käes kuivama vähemalt 24 tundi.

7
Vältige glasuuri kasutamist, kui see lõhnab hapu. Kui avate glasuurimahuti ja see lõhnab nagu hapupiim või mädamuna, on teie glasuur riknenud. Visake aegunud glasuur minema ja puhastage anum hoolikalt enne selle uuesti kasutamist. Õnneks on kuninglikku glasuurit lihtne ise valmistada, nii et uue partii kokku kloppimine ei võta kaua aega.

8
Segage glasuur korralikult läbi, et koostisosad oleksid täielikult segunenud. Avage glasuuriga anum ja pange see segamisnõusse. Kasutage küpsetusspaatlit või elektrimikserit, et glasuur uuesti segada, et eemaldada tükid ja segada uuesti kokku kõik koostisosad, mis võivad ladustamise ajal eralduda. Kui soovite, võite glasuurile segamisel lisada ka toiduvärvi. .

9
Lisage glasuur paksendamiseks 1 spl (4 g) tuhksuhkrut. Kui glasuur on liiga õhuke, lisage segule 1 spl (4 g) tuhksuhkrut. Vahusta suhkur õrnalt küpsetuslabidaga, et näha, kas glasuur pakseneb. Kui ei, siis lisage tuhksuhkrut 1/2 spl (2 g) kaupa, kuni glasuur on uuesti kasutamiseks piisavalt paks. Kui elate niiskes kliimas, peate võib-olla seda tegema, kuna glasuur võib olla neelas osa niiskusest õhust välja.

10
Valage glasuurile selle vedeldamiseks 1 supilusikatäis (15 ml) vett. Kui segate glasuuri ja leiate, et see on liiga paks või tükiline, lisage glasuurile 1 USA supilusikatäis (15 ml) vett. Segage see õrnalt küpsetuslabidaga, et näha, kas glasuur saavutab õige konsistentsi. Kui seda ei juhtu, lisage 1–2 supilusikatäie (7,4 ml) kaupa vett. Glasuuri segamine lisab sellele õhku ja võib muuta selle liiga paksuks, mistõttu peate võib-olla sellele veidi vett lisama.