Kuidas Fondandist roose teha

Fondantroosid sobivad ideaalselt koogile või koogile, lisades kaunile magustoidule romantilise või magusa naiseliku tunde. Loomulikult saate neid poest osta, kuid neid on väga lihtne kodus valmistada ja need maitsevad palju paremini, kui need on valmistatud nullist! Järgige neid lihtsaid juhiseid, et ise teha. Alustage lihtsalt allolevast sammust 1. Märkus: Kui te pole oma fondanti veel teinud, järgige Selgitatud retsepti, et valmistada fondant kodus. Samuti saate osta eelnevalt segatud fondanti.

1
Rulli fondant. Rullige fondant taignarulliga lahti, kuni selle paksus on 1,5 sentimeetrit (0,6 tolli), laius 15 sentimeetrit ja pikkus 20 sentimeetrit (7,9 tolli). Paigaldage nii, et 20 sentimeetri (7,9 tolli) pikkus oleks teile lähim külg.

2
Looge kihi tugi. Tõstke fondandi ülaosa, endast kõige kaugemal olev külg. Tõmmake seda enda poole ja murdke kokku, et luua väiksem kihiline glasuur, mis on 3 sentimeetrit (1,2 tolli) paks ja 7,5 sentimeetrit (3,0 tolli) lai. Suurema õitsengu saamiseks proovige volti jätta ruumi ja mahtu.

3
Lõika otsad. Lõika kokkuvolditud glasuurist mõlemast otsast 1 sentimeeter (0,4 tolli).

4
Rulli fondant. Alustage glasuuri kokkurullimist ühest äsja lõigatud otsast, nagu Šveitsi rullist. Rullimisel hoidke otsast, kus kaks volti kokku puutuvad, kuna glasuuri tegelik voldik moodustab roosi kroonlehed.

5
Pigistage alus. Kui olete saanud roosi soovitud laiuseks ja täidlaseks, pigistage kinni hoidnud alust, et anda roosile koonilisem kuju.

6
Kujundage lill. Pärast liigse glasuuri eemaldamist lükake ettevaatlikult tagasi ja eraldage kihid kokteilipulgaga, et lillele rohkem kuju anda.

7
Lisage viimistlus. Lõpetage, lõigates rohelisest glasuurist välja väikesed lehtede kujundid ja kleepige roosi alumisele küljele.

8
Rulli keskmine alus. Asetage seemnekujuline fondandipall vardas või hambaorki otsa, et saaksite selle ümber lille moodustada. Seemne kõrgus määrab roosi jämeda kõrguse.

9
Moodustage kroonlehe põhikuju. Vormige väikese fondandi palliga munakujuline õhuke kroonleht, mille kitsas otsas on terav, pigistatud ots.

10
Tehke veel palju selliseid kroonlehti. Mida rohkem kroonlehti teil on, seda täidlasem on teie roos, kuid see, kui palju peaksite tegema, sõltub tõenäoliselt suurusest. Tegelikel roosidel on 5–40 kroonlehte.

11
Vormi kroonlehed. Asetage kroonleht puhtale toidukindlale käsnale või vahutükile. Kasutage kroonlehe ümardamiseks kuultööriista, herneterasuurust kuullaagrit või 1/2 teelusikatäit mõõtu tassi (eeldusel, et see on põhiring). Hõõruge seda keskelt ringikujuliselt, et moodustada kroonlehe kujuline tass, ja seejärel hõõruge selle servi, et muuta see serv ülejäänud kroonlehest õhemaks. Ärge muretsege selle pärast, et kroonlehe serv jääb täiesti sirgeks või ühtlaseks. , kuna tõelised kroonlehed on tavaliselt lokkis ja ebaühtlased.Kui fondant kleepub teie tööriista või pinna külge, kasutage vahapaberit või saran wrap.Saad samu moodustisi teha ka ainult sõrmega, kui teil pole tööriistu.

12
Pange kroonlehed roosile. Asetage esimene kroonleht nii, et kokkusurutud alus oleks varem moodustatud keskkoha põhjas. Keerake kroonleht ettevaatlikult ümber keskosa. Lisage järgmine kroonleht, pigistades põhi kergelt esimese kroonlehe külje poole. Mähkige see kroonleht ja jätkake järgmisega. Jätkake samamoodi, kuni roos on saavutanud soovitud täidluse. Liikudes peaks kroonleht muutuma vähem tihedalt mähitud ja hakkama ülaosas oleva lille keskpunktist eemalduma.

13
Vormi roosi alumine külg. Kui kõik kroonlehed on peal, siluge ja kujundage alust, kuni see näeb välja selline, nagu soovite. Libistage see vardast või hambaorki küljest ära.

14
Lisage viimistlus. Võite kasutada toiduvärvi, söödavat glitterit või isegi muud fondanti, et lisada oma roosile erinevaid viimistlusi. Kaaluge fondanti lehtede lisamist või proovige kuivatatud viinamarjalehti. Nautige oma fondantroosi!