Kuidas eemaldada membraani ribidest

Kõik armastavad mahlaseid ribireste, kuid paks membraan teie ribide tagaküljel võib muuta need sitkeks. Selle “hõbedase kesta” eemaldamine enne küpsetamist võimaldab teil maitsestada liha, mitte membraani, ja ribid jäävad pehmed. Kui membraani asukoha määrate ja vabastate, saate selle ribide küljest lahti tõmmata, et saaksite puhta riiuli, mis on teie jaoks valmis. lemmik retsept.

1
Keerake oma ribid lahti. Eemaldage oma ribid nende lihapaberilt ja patsutage need paberrätikutega kuivaks. Visake määrdunud paberrätikud prügikasti. Vältige liha loputamise soovi, kuna see võib teie köögis põhjustada ristsaastumist ja takistada pruunistumist.

2
Pöörake ribide resti nii, et see oleks kumer pool allapoole. Asetage ribid puhtale pinnale, näiteks lõikelauale või küpsetusplaadile. Suunake ribid nii, et nõgus külg oleks ülespoole ja ribide kumer külg oleks tasane vastu lauda või küpsetusplaati. Teate, et ribid on õiges suunas ülespoole, kui paksu valge membraaniga külg on teie poole.

3
Kasutage membraani alla saamiseks teravat nuga. Otsige üles ribi riiuli keskosa lähedalt, katsudes sõrmeotstega tugevat luu. Selle ribi põhjas teile lähimal küljel hoidke oma nuga horisontaalselt ja lükake lõikamisnoa terav ots ribi ja seda katva membraani vahele. Vajutage nuga ribi ja membraani vahele, kuni kogu tera on kaetud membraan. Jälgige, et te ei suruks noa teravat otsa läbi membraani.

4
Tõstke membraan noa tuhmi servaga üles. Pöörake lõikamisnuga vertikaalselt vastu ribi, nii et noa tasane, teritamata serv tõstab membraani veidi üles. Noa terav serv jääb vastu ribi luu. Luu ja membraani vahele peaks avanema väike õhuruum. Kui te pole oma noaoskustes kindel, libistage nüri võinuga terava noa tekitatud pilusse, et membraan lahti saada. See vähendab võimalust, et lõikate kogemata läbi hõbedase naha.

5
Kallutage nuga 30-kraadise nurga all üles. Vajutage noa terav külg vastu ribi luu ja tõstke noa käepidemega üles. Hoidke noa terav külg ribiga kontaktis. See hingeliigutus aitab membraani veelgi tõsta. Eemaldage nuga ribidest ja asetage see kõrvale.

6
Suruge sõrm luu ja membraani vahele. Vajutage nimetissõrm membraani all olevasse ruumi, mille nuga on avanud. Liigutage sõrme küljelt küljele, et eraldada membraan veelgi ja suurendada vahet. Püüdke tõsta sõrmega piisavalt membraani, et tekiks haarduv membraanikude.

7
Kasutage membraani haaramiseks paberrätikut. Asetage puhas paberrätik oma domineeriva peopesa peale nii, et see kataks teie nimetissõrme ja pöidla. Haarake paberrätikut käes ja hoidke sellega pöidla ja nimetissõrme vahele jääva membraani lahtist serva. Paberrätik annab teile tugevat ja libedat membraani hoides täiendava veojõu.

8
Viige sõrmed membraani alla ribide teisele küljele. Hoidke ribisid kindlalt oma mittedomineeriva käega ja tõmmake membraani klapp üles, kasutades domineerivas käes olevat paberrätikut. Tõstmise ajal suruge oma mittedomineeriva käe sõrmed läbi ribi teisele küljele. Teie sõrmed kerkivad teisele poole, luues väikese membraani aasa. Kui membraan hakkab ülestõstmisel rebenema, kasutage oma nuga, et eraldada ribi ja membraan ribide vastasküljel, et see vastaks poolele, millega olete töötanud.

9
Tõmmake membraan üles ja ribidest eemale. Libistage oma domineeriva käe kaks sõrme membraani käepidemesse, mille moodustab ribi ja membraani vaheline ruum. Vajutage teise käega ribisid alla ja tõmmake membraan otse üles ja ribide küljest lahti. See peaks eralduge ühes tükis.Kui teie ribide hammas on väga pikk, reguleerige oma haaret membraanil vastavalt vajadusele, liikudes servale lähemale, et membraan täielikult ära tõsta.Kui teie käepide libiseb membraani üles tõmbamisel, haarake paberrätik ja haarake sellest läbi, et suurendada haardumist.

10
Visake membraan ära. Viska ribidest eemalduv paks hõbedane membraan prügikasti. Teie ribid on nüüd puhtad ja valmis teie maitse järgi maitsestamiseks ja küpsetamiseks.