Kuidas Boudinit serveerida

Boudin on vürtsikas Cajuni stiilis vorst, mis on valmistatud sealihast ja riisist. Lingid on ostmisel peaaegu alati eelküpsetatud, nii et serveerimisel peate need ainult soojendama. Kuigi saate boudini serveerida koos teiste toiduainetega, serveeritakse seda enamasti tervena ja eraldi suupiste või eelroana.

1
Asetage boudin veekastrulisse. Asetage mõned lülid keskmisesse kastrulisse. Lisage potti nii palju vett, et boudin oleks täielikult vee all. Veenduge, et lingid saaksid vees ringi liikuda. Ärge tõrjuge boudiini, kuna see võib põhjustada ebaühtlast kuumutamist.

2
Kaaluge vee maitsestamist. Soovi korral lisa veele 1 tl (5 ml) Cajuni maitseainesegu või 1/2 tl (2,5 ml) soola ja 1/2 tl (2,5 ml) jahvatatud musta pipart. Boudin on juba maitsev, nii et need lisamaitseained on ei ole vajalik. Lisage neid maitseaineid ainult siis, kui eelistate tavapärasest tugevamat maitset.

3
Keeda 5 minutit. Asetage kastrul pliidile kõrgel kuumusel. Laske boudinil keeda 5 minutit. Jätke kastrul kaaneta.

4
Laske 10 kuni 15 minutit seista. Alandage kuumust madalaks ja laske boudinil veel 10–15 minutit vaikselt podiseda. Jätke kastrul nagu varemgi kaaneta. Pärast vee jahtumist ärge keetke seda uuesti. See võib põhjustada lingi korpuste purunemise. Boudin on valmis, kui see hõljub ja võtab käsna tekstuuri.

5
Tühjendage vesi. Eemaldage tangide abil lingid kuumast veest ja asetage need vaagnale. Ideaalis peaksite enne serveerimist laskma boudinil 2 või 3 minutit puhata.

6
Kuumuta grill keskmisele kuumusele. Eelsoojendage gaasi-, elektri- või söegrilli keskmise kuumuse saavutamiseks. Söegrilli jaoks koguge grilli põhjale väike hunnik sütt. Süütage söed, seejärel oodake, kuni leegid vaibuvad ja hakkab moodustuma tuhakiht. Gaasi- või elektrigrillil seadke põletid keskmisele tasemele ja laske grillil mõni minut piisavalt kuumeneda.

7
Kaaluge boudiini katmist fooliumiga. Kui eelistate pehmeid boudin-linke, mähkige iga lüli enne grillile asetamist lõdvalt alumiiniumfooliumisse. Ilma fooliumita muutub see meetod korpuse krõbedaks. Kumbki variant on vastuvõetav. Valik on puhtalt eelistuse küsimus.

8
Soovi korral määri grillkastmega. Kui soovite maitset oma lemmikgrillikastmega täiustada, määrige lingid enne nende küpsetamist. Pintseldage kastmega lülid ühtlaselt üle ja vahetult enne nende grillile asetamist. Võite kasutada kastet olenemata sellest, kas või mitte. olete lingid fooliumisse mässinud.

9
Grilli boudinit 2 minutit mõlemalt poolt. Asetage lingid eelsoojendatud grillile ja küpseta, kuni need on läbi kuumenenud. Keerake lingid iga 2 minuti järel tangedega. Kui te fooliumi ei kasutanud, saate küpsust kontrollida lihtsalt väliskest vaadates. Kui ümbrise üks pool muutub krõbedaks, on see pool valmis.

10
Eemaldage lingid grillilt. Kasutage tangidega, et eemaldada grillilt kuumutatud lingid. Oodake enne serveerimist mitu minutit. Oodake ka enne fooliumi eemaldamist mitu minutit.

11
Kata auruti põhi veega. Täitke auruti nii palju vett, et see kataks põhja. Ideaalis peaks vee kogus olema 1/2 tolli (1,25 cm) kõrge või vähem. Pange tähele, et selle protsessi jaoks võib kasutada ka riisikeetjat.

12
Asetage boudin sees. Asetage boudini lingid ühe kihina auruti põhja. Lingid ei tohi kattuda ega üksteist puudutada. Kui neid liiga palju trügida, ei kuumene need ühtlaselt.

13
Kuumutage linke 3–5 minutit. Katke auruti kaanega ja asetage see pliidile keskmisel-kõrgel kuumusel 3–5 minutiks. Kui teil on pliidipealse auruti asemel elektrooniline auruti, peaksite selle sammu jaoks kasutama sätet “Küpsetamine”.

14
Laske 10 kuni 15 minutit seista. Eemaldage auruti tulelt. Hoidke kaas peal ja laske lülidel veel 10–15 minutit aurutises seista.Kui kasutate elektroonilist aurutit, lülitage see selle sammu ajal sättest “Küpsetamine” asendisse “Soe”.Ärge eemaldage kaant kunagi aega kütteprotsessi ajal. Seda tehes eraldub aur, mis vastutab boudiini kuumutamise eest.

15
Eemaldage lingid. Kui olete serveerimiseks valmis, eemaldage aurutist täielikult kuumutatud boudinlinkid. Samuti pange tähele, et sellisel viisil hoides võivad boudinlinkid soojaks ja värskeks jääda mitu tundi.

16
Mähi üks lüli märja paberrätikuga. Mähi üks boudin link puhta märja paberrätiku kihi sisse. Soovi korral võite märja paberrätiku asemel kasutada ka mikrolaineahjukindlat kilet. See mähis hoiab ära boudiini kuivamise mikrolaineahjus. Samuti hoiab see ära rasva pritsimise mikrolaineahjus. Ärge kasutage kuiva paberrätikut. Kuiv rätik võib olla potentsiaalse tuleohuna.

17
Mikrolaineahjus 1 kuni 3 minutit. Asetage boudin mikrolaineahju ja küpseta seda kõrgel kuumusel 1 kuni 3 minutit. Kui boudin on eelnevalt üles sulatatud, peaks piisama 1 minutist. Kui boudin on täielikult või osaliselt külmunud, küpseta seda mikrolaineahjus 2 või 3 minutit.

18
Pöörake ja jätkake mikrolaineahju küpsetamist. Kontrollige boudiini. Kui link pole veel valmis, keerake see ümber ja kuumutage veel 1 või 2 minutit. Kui boudin on valmis, tundub see pigistades soe ja käsnjas.

19
Korrake iga lingi puhul. Korrake sama protsessi iga boudini lingi jaoks. Kui kõik on läbi kuumutatud, on boudin serveerimiseks valmis.

20
Kuumuta ahi temperatuurini 300 kraadi Fahrenheiti (150 kraadi Celsiuse järgi). Vahepeal vooderdage küpsetusplaat alumiiniumfooliumiga. Mittekleepuva fooliumi kasutamisel peaks fooliumist piisama. Kui kasutate tavalist alumiiniumfooliumi, siis pritsige fooliumile ja iga lüli põhja ka mittenakkuva küpsetusspreiga.

21
Kaaluge boudiini mähkimist fooliumiga. Kui te ei soovi, et kestad muutuksid krõbedaks, mähkige iga lüli eraldi alumiiniumfooliumilehesse. Pange tähele, et see foolium tuleb katta ka mittekleepuva küpsetusspreiga. Paljud peavad krõbedat kesta üheks toote eeliseks. küpsetusmeetod. Kui eelistate pehmele kestale krõbedamat, jätke see samm vahele.

22
Küpseta boudini 20 kuni 25 minutit. Asetage küpsetusplaat oma küpsetusplaadile ja asetage küpsetusplaat oma ahju. Küpseta, kuni boudini lülid on läbi kuumenenud.Hoidke lülisid ühtlaselt ühe kihina, et soodustada ühtlast kuumutamist.Pöörake tangidega lülisid küpsetusprotsessi ajal iga 5 minuti järel. Kui need on valmis, tuleks lülisid täielikult kuumutada. Kui te ei katnud linke üksikute fooliumilehtedega, peaksid ka nendel igast küljest olema krõbedad ümbrised.

23
Eemaldage lingid ahjust. Eemaldage küpsetusplaat ettevaatlikult ahjust. Laske boudinil enne serveerimist paar minutit puhata.

24
Pigistage või hammustage terveteks linkideks. Kõige tavalisem viis boudini serveerimiseks on terved ja kiired maitsvad suupisted. Paljud inimesed kirjeldavad boudini kui ümbrisesse täidetud vürtsikat sealiha ja riisi pajarooga. Sellisena võib see olla üksinda väga toitev suupiste. Tavaliselt on ümbris nii sitke, et te lõikate selle lihtsalt lahti ja pigistate täidise otse suhu. Selleks võib kasutada kas sõrmi või hambaid. Kui ümbris on aga piisavalt õhuke, võiksite eelistada lingi sisse hammustada vähehaaval samamoodi, nagu sööksite vorsti.

25
Lõika lingid eelroana kasutamiseks. Boudini linke saab serveerida ka eelroogade või suupistetena. Kui esitate linke sellisel viisil, lõigake terava noaga iga lüli diagonaalselt 1- või 2-tollisteks (2,5 cm või 5 cm) viiludeks. Boudini viile võib serveerida eraldi eelroana, kuid kui te kui soovite valmistada midagi mitmekesisemat, võite asetada viilud juustukuubikute ja kreekeritega suuremale vaagnale.

26
Valmistage lingid hommikusöögiks. Boudini saab serveerida hommikusöögiks, nagu ka teisi vorste. Serveerige neid koos munade ja räsipruunidega, et saada populaarne kombinatsioon. Veidi teistsuguse keerdumise saamiseks murrake ümbrise ots lahti ja pigistage täidis sõrmedega välja. Tõsta see täidis lusikaga kahe viilutatud bageli, biskviidi või sarvesaia poole vahele. Soovi korral lisa munapuder ja juust ning naudi maitsva hommikusöögivõileivana.

27
Serveeri linke võileibades. Kui soovite lõuna- või õhtusöögi ajal pearoa osana nautida boudini, võite seda serveerida võileiva või saia või kukliga. Saate asetada ühe lingi suure hot dogi kukli sisse ja serveerida boudini nagu bratwursti. Lisandid ei pruugi olla vajalikud, kuna boudin on üksinda nii maitsev, kuid kui soovite midagi proovida, kaaluge grillkastet, kuuma kastet, sibulat ja banaanipaprikat. Teise võimalusena võite asetada boudini tükid võileivaleivale. Lõika boudini lingid terava noaga 1-tollisteks (2,5 cm) diagonaalseteks viiludeks. Asetage need viilud ühele saiatükile, seejärel lisage sibul, kapsasalat, kuum kaste või mõni muu soovitud täidis. Aseta peale teine ​​tükk ja naudi.