Kuidas Amazoniga ühendust võtta

Kui teil on küsimusi tellimuse või teenusega seotud probleemide kohta, on tavaliselt parim viis võtta ühendust Amazoniga nende klienditeeninduse vestluse kaudu aadressil https://www.amazon.com/gp/help/customer/contact-us/. Kui avate lehele „Võtke meiega ühendust”, saate probleemi arutamiseks vestelda Amazoni klienditeeninduse vestlusroti või esindajaga. Kui elate USA-s, võite helistada ka Amazoni klienditeenindusele numbril 1-888-280-4331.

1
Esmalt minge aadressile https://www.amazon.com/gp/help/customer/contact-us/. Kui teil on tellimuse või Amazoni tootega probleeme, klõpsake sellel lingil või kleepige see oma brauseri otsinguribale ja vajutage lehele liikumiseks sisestusklahvi. Kui te pole veel sisse logitud, sisestage oma kontole sisselogimiseks ja lehele juurdepääsu saamiseks oma e-posti aadress ja parool.

2
Valige “Alusta vestlust kohe”, kui teil on lihtne probleem, näiteks paki jälgimine. Messengeri teenuse kaudu Amazoni esindajaga ühenduse loomiseks klõpsake nuppu ekraani vasakus servas kastis. See avab vestlusakna ja ühendab teid Amazoni automaatse sõnumside assistendiga. Väga lihtsate probleemide korral saate abi Amazoni klienditeeninduse vestlusbotist. Kui robot ei saa teid aidata, võite taotleda, et teid suunataks inimese esindajale. Vestlus on eriti kasulik korduvate probleemide korral, nagu voogesitusprobleemid, mis võivad nõuda Interneti-ühenduse taastamist või veebi uuesti seadistamist. brauseri seaded. Mõnikord saab esindaja seda teie eest eemalt teha.

3
Valige oma abiteema ühest vestlusakna valikust. Kui alustate vestlust, saate valida mitme võimaliku abiteema hulgast, mis kuvatakse vestlusaknas mullides. Nende hulka kuuluvad sellised valikud nagu “Tellitud üksus”, “Makse, Prime’i või konto haldamine” ja “Kindle’i, Fire’i või Alexa seade”. Kui olete valinud lähima valiku, järgige juhiseid. lisateabe andmiseks.Kui ükski valikutest ei vasta sellele, mida otsite, saate sisestada küsimuse, taotluse või oma probleemi kirjelduse otse vestlusakna all olevasse tekstikasti.Samuti antakse teile võimalus muutke teemat või esitage uus küsimus, kui teie valitud valik ei aita.

4
Kui robot ei saa teid aidata, paluge vestelda. Kuigi praegu ei saa te Amazoniga telefoni teel ühendust võtta, on vestlusfunktsiooni kaudu siiski võimalik inimeste esindajaga rääkida. Öelge lihtsalt midagi sellist: “Kas saate mind mõne partneriga ühendada?” Robot peaks teid ühendama kellegagi, kes saab teid mõne minuti jooksul aidata. Mõnikord võib teil olla ka võimalus klõpsata lehe allosas oleval nupul. vestlusaken, mis ühendab teid inimese esindajaga. See nupp näeb välja nagu peakomplekti kandva inimese pea ikoon.

5
Selgitage võimalikult selgelt oma probleemi ja seda, kuidas soovite seda lahendada. Esitage esindajale kõik üksikasjad, sealhulgas probleemi tekkimise aeg ja täpselt, kuidas see juhtus. Seejärel selgitage neile, milline oleks teie arvates probleemile mõistlik lahendus. Näiteks kui saite tellimuses vale toote, võite öelda: “28. oktoobril tellisin ma punase saunalina. Sain täna oma paki kätte, avasin selle kohe, et näha, et sain hoopis halli hommikumantli. Soovin hommikumantli tagastada ja tellitud rätiku kätte saada. Kas saate aidata mul seda parandada?â€Ärge unustage jääda rahunege ja rääkige selgelt. Andke Amazonile täpselt teada, miks te nendega ühendust võtate ja milline on teie arvates probleemile parim lahendus.

6
Hoidke kõik dokumendid, kinnitusnumbrid ja saatelehed käepärast. Mida rohkem teavet teil on, seda lihtsam on teie vaidlust tõhusalt lahendada. Enne vestluse, helistamise või e-kirjade saatmise alustamist koguge kogu oma müügiteave kokku ja vaadake see üle, veendumaks, et teil on kõik oma faktid selged. Kui teil on olnud vaja Amazoniga mitu korda ühendust võtta, hankige esindaja nimi kellega olete rääkinud, ja teie kaebuse jälgimisnumber. See võib säästa palju aega, kui peate nendega uuesti ühendust võtma.

7
Kui teie esindaja ei saa teid aidata, paluge viisakalt rääkida juhiga. Kui te praeguse esindajaga kuhugi ei jõua, küsige palun, kas saate tema juhiga rääkida. Üldiselt, kui otsite poekrediiti või kõrge hinnaga tagasimakset, on kõige parem taotleda halduriga rääkimist. Võite proovida öelda midagi sellist: “Vabandust, aga ma arvan, et pean kellegagi rääkima kes saab mind otsesemalt aidata. Kas saaksite mind üle viia oma juhi juurde?â€

8
Olge kõigis oma suhtluses lahke ja viisakas. Esindajaga vesteldes pidage meeles, et nad on ainult inimesed ja saavad tavaliselt oma võimuga töötajana nii palju ära teha. Olge rahulik ja kogutud, isegi kui olete pettunud, ja andke esindajale teada, et usute tõesti, et nad saavad teid aidata.