Kuidas adresseerida pulmakutseid

Teie suur päev läheneb. Peate leidma viisi, kuidas need kutsed kõikjal külaliste kätte saada, kuid te ei saa aru, kuidas neid adresseerida. Kuigi etikett tundub alguses keeruline, on olemas lihtsad reeglid, mida järgides saad selle töö õigeks ajaks valmis teha, et ülejäänud pulmapidu planeerida. Kui kirjutate välimistele ümbrikutele välja oma külaliste täisnimed ja adresseerite neid mitteametlikumalt sisemisele ümbrikule, saate kaunid kutsed, mida teie külalised jumaldavad.

1
Kirjutage üles kõigi oma külaliste nimed ja aadressid. Enne pliiatsi kallile, kuid ilusale paberile panemist tehke töötajate arv. Võtke aega selle teabe kontrollimiseks, et te ei teeks õigekirjavigu, mis võivad teid häirida, kui teil on palju muid plaane muretseda. Edaspidi saate aru saada, keda kutsutakse koos ja keda kutsutakse eraldi.

2
Kutsuge perekondi ja paare kokku. Iga paari, abielus ja vallalise, võib panna samasse ümbrikusse, kui soovite neid mõlemaid kutsuda. Kui proovite oma sõbra uue partneri kutsumisest lahti saada, mille pärast olete nördinud, võib teil tekkida ebamugav hetk. Alla 18-aastastele lastele võib pöörduda ka nende vanematega samal kutsel. Üle 18-aastastele lastele on tavaliselt parem saata eraldi kutse. Kui nad elavad koos oma vanematega, võite pääseda nende kõigi samale kutsele kaasamisest. Samamoodi võib koos kutsuda õdesid-vendi või teisi inimesi, kes elavad koos, kuid ei ole suhtes. Siiski võite leida, et eraldi kutsed on läbimõeldud žest. See on teie otsustada.

3
Kutsuge üksikuid külalisi eraldi. Individuaalsed kutsed on mõeldud teie külalistele, mida ükski teine ​​kutse ei hõlma. Need on mõeldud inimestele, kes ei ole suhtes ega ela koos mõne teise külalisega. Võite ka kutsuda paari või leibkonda ühe inimese, kuid olge valmis draamadeks, mis võivad tekkida nendest, kes tunnevad end kõrvalejäetuna. Üksikutele kutsututele võib selle korvamiseks anda ka külalise valiku. Külalisvalikut kasutatakse kellegi teise kutsumiseks, keda te hästi ei tunne, näiteks uue partneri, kellega teie sõber kohtub.

4
Määrake oma külalistele sobivad pealkirjad. Külaliste, näiteks arstide, sõjaväeametnike ja kohtunike ametinimetuste märkimine on lugupidav ja stiilne puudutus. Kui need pole asjakohased, peate inimeste poole pöörduma. Härra ja proua. Härra kasutatakse kõigi 18-aastaste või vanemate meeste puhul. Abielus naiste või lahutatud ja lesestunud naiste puhul kasutatakse Mrs. Preili kasutatakse vallaliste naiste ja alla 18-aastaste tüdrukute jaoks. See on veidi keeruline, nii et selle eest hoolitsemine enne kirjutama hakkamist võib olla suur kergendus. on kõikehõlmav aadress. See sobib hästi üle 30-aastastele vallalistele naistele ja alati, kui te pole kindel, millist tiitlit kasutada. Arstide puhul peate sõna arst välja kirjutama. Teised arstid saavad lühendi “Dr.”, mis asendab härra ja muid eesliiteid. Viidake kohtunikele nagu “Austatud Renley Baratheon” ja sõjaväelastele, nagu “leitnant Loras Tyrell, USA armee”.

5
Kirjutage ümbriku keskele täisnimed. See on õige, saaja nimi on ümbriku esiküljel silmatorkavalt. Laske külalisel end erilisena tunda. Lõppude lõpuks valite nad osalema isegi teie elus tähtsal kohal. Jätke alla ruumi erinevate perekonnanimede ja saatmisaadressiga seotud külaliste jaoks.

6
Kirjutage täissõnad välja nii tihti kui võimalik. Külaliste nimed on ette antud, kuna ainsad lühendid, mida kasutate, on sellised nagu härra, proua, noorem ja doktor. Teised sõnad, nagu “ja” kirjutatakse samuti tavaliselt formaalsuse huvides välja. See tekitab teile ka õela käekrampi. Niikaua kui olete järjekindel, võite pääseda lühendamisest ja “&.†Keegi ei kutsu teid selle peale.

7
Kaasake külaliste valik plusside jaoks. Tavaline pöördumine teie kallile, kuid vallalisele sõbrannale on “Preili Clara Oswald. Kui kavatsete teda ainult kutsuda, võite selle jätta. Enamik inimesi toob külalisi ja peate näitama, et see on teretulnud. Kirjutage, “Preili Clara Oswald ja külaline. Sõna “külaline” on alati väiketähtedega. Vä