Kuidas korraldada pruutpaari teepidu

Pruudi duši teeõhtu on suurepärane võimalus tähistada lähedase pruudi pulmakihlust. Teepeo teema julgustab külalisi riietuma, et muljet avaldada ja rüübata kuuma teed või uhkeid kokteile, samal ajal näksides väikseid suupisteid, seda kõike pruudi auks. Alustage koha ja külaliste nimekirja kindlaksmääramisega. Seejärel korraldage peoks joogid, toit ja kutsed. Korraldage pidu enne tähtaega ja olge oma külalistele suurepärane võõrustaja, kui austate pruuti.

1
Koostage külaliste nimekiri. Loetlege kõik külalised, keda kavatsete kutsuda, ja nende plussid. Otsustage, kas kutsute peole ka lapsed või ainult täiskasvanud. Paluge pruudi sõpradel või perekonnal aidata teil külaliste nimekirja koostada. Pruudikülaliste nimekirjad sisaldavad tavaliselt pruudi lähimaid sõpru ja perekonda, aga ka peigmehe sõpru või perekonda. Pidage meeles, et te ei pea kõiki pulmakülaliste nimekirjas olevaid pulmapidudele kutsuma. Lihtsalt veenduge, et kõik pulmapidu kutsutud on ka pulma kutsutud. Teil võib olla piirang selle kohta, kui palju inimesi saate pulmapidu võõrustada. Enamikus pruutpaarides on suurema seltskonna jaoks umbes 30 inimest ja intiimsema peo jaoks 10-15 inimest.

2
Otsustage, kas korraldate peo oma kodus. Kui külaliste nimekiri on väike, võite peo korraldada oma kodus. Tavaliselt on peod, mis ei ületa 10-20 inimest, ideaalsed seni, kuni teil on võõrustamiseks suurem kodu. Kui korraldate peo oma kodus, peate võib-olla mööbli ümber tõstma või esemeid ära panema, et külalistele ruumi teha. Proovige oma kodust läbi kõndida, et näha, kui lihtne on teistel ringi liikuda. Määrake mõned väikesed lauad toidu ja jookide jaoks ning seadke külalistele toolid. Kui teil on suurem külaliste nimekiri, näiteks 30 inimest või rohkem, võite otsustada korraldada pulmapidu mõnes muus kohas kui teie kodus. Võite kaaluda vallamaja rentimist või laudade broneerimist kohalikus restoranis, eriti kui sellel on aed.

3
Valige sise- või välisseade. Minge õue, näiteks aeda või tagaaeda, kui teate, et ilm on peopäevaks soe ja meeldiv. Kui olete ilma pärast mures, võite peo korraldada oma kodus siseruumides või mõnes muus siseruumides. Samuti võib teil olla plaan B, mille kohaselt liigutate peo siseruumidesse, kui ilm ei ole peo päeval suurepärane. pidu.

4
Paku valikut teesid. Hoidke käepärast mitmesuguseid teesid, näiteks piparmündi-, kummeliteed ja klassikalisi teesid, nagu Earl Grey ja English Breakfast. Hoidke kuuma vett veekeetjas või termoses, et külalised saaksid ise teed valmistada. Veenduge, et teil oleks käepärast ka piim, pool ja pool ning suhkrukuubikud või pakendatud suhkur.Jääteed saate valmistada ka kannus, näiteks lavendli- või kummelitee jää peale.

5
Valmistage kokteile. Kui soovite pruutpaari ajal alkoholi serveerida, proovige valmistada kihisevaks joogiks kokteil proseccoga. Või võite valmistada peol pruudi lemmikjooki ja serveerida seda oma külalistele. Samuti saate peoks valmistada puuviljapunši ja muuta selle alkohoolseks, lisades punšile oma lemmikalkoholi.

6
Tee võileibu. Teevõileivad on teeõhtul kohustuslikud. Valmistage kurgitee võileivad kurgi, või ja leivaga. Samuti saate teha munasalati võileibu, suitsulõhe võileibu ja avokaado-krevettide võileibu. Kutsuge pruudi sõbrad päev enne pidu või mõni tund enne pidu oma koju teevõileiva valmistamise seanssi. Võite ka palgata toitlustaja, kes teeb soovi korral peo jaoks teevõileibu.

7
Valmistage kurnatud munad. Deviled munad on veel üks klassikaline näputoit teeõhtuks. Valmistage klassikalisi deviled mune või lisage neile hapukurgi ja pimentoga lõunamaist moodi. Võite teha ka peekoni ja guacamole deviled mune või uhkema variandi, deviled egg canapes.

8
Valmistage skoone, murekooke ja muid magustoite. Valmistage omatehtud skoonidest vaagen, mida oma külalistele serveerida. Kui tunnete end eriti kavalalt, saate teha ka muretaignaringe ja kaunistada neid pruudi nime või muu kujundusega. Teeõhtuks sobivad suurepäraselt ka muud magustoidud, nagu koogiviilud, juustukoogibatoonid ja šokolaadi sisse kastetud maasikad. Lihtsalt veenduge, et kõik magustoidud oleksid teie külalistel hõlpsasti kättesaatavad ja sõrmedega käes.

9
Kaasake küljed nagu hüübinud koor, moos, mesi ja või. Tõsta küljed välja, et lisada külalistele pakutavaid skoone ja purukooke. Otsige kohalikku mett ja moosi. Soojendage või toatemperatuurini või soojendage seda veidi, et külalistel oleks seda lihtne määrida.

10
Tehke oma teemalised kutsed. Kasutage teemaga sobitamiseks pehmet värviskeemi, näiteks kahvaturoosa, sinine või kollane. Paigaldage kutsed kartongile ja kirjutage need käsitsi. Võite ka kutsed sisestada, kui teil on palju väljasaatmist.Kaasake kutsetele pildid, mis pruudile meeldivad, näiteks loom või ese, mis talle meeldib. Võite lisada ka teemaga sobivaid pilte, näiteks teetassi. , pruudi loor või aiastseen.

11
Tellige teemakohased kutsed veebist või poest. Kui eelistate, et kutsed teeks professionaal, tellige need veebipoe kaudu või isiklikult kohalikus disainipoes. Kindlasti tellige kutsed mitu nädalat enne peokuupäeva, et saaksite need õigel ajal välja saata. Samuti saate seadistada e-kutsed, kus teie külalistele saadetakse personaalne kutse meili teel.

12
Pange tähele peo kuupäev, kellaaeg ja koht. Järgige teeõhtu protokolli ja pidutsege traditsioonilisel teeajal, kell 16.00. Või olge kaasaegne ja korraldage pidu keskpäeval või kell 13.00, nii et see on ikkagi pärastlõunane asi. Täpsustage peo täpne kellaaeg ja kuupäev ning kutses peo täielik aadress. Näiteks võite kirjutada: “Liituge meiega teepeole, et tähistada tulevast pruuti kell 13.00. laupäeval, 10. septembril 2017. Pidu toimub tagaaias aadressil 1234 Smith Street SW.â€Enamik pulmapidu on pruudile üllatus. Võite selle kutses täpsustada, et keegi üllatust ei rikuks.

13
Soovi korral lisage märkus riietuskoodi kohta. Kui soovite, et teie külalised riietuksid teeõhtuks oma peenemas uhkes riietuses, täpsustage see kutses. Teemaga tutvumiseks võite soovitada külalistel riietuda peokleidesse, pärlitesse ja uhketesse mütsidesse. Või võite soovitada külalistel esineda uhketes riietes ja lasta neil oma kujutlusvõimet kasutada. Näiteks võite kutsele märkida: “Soovi korral riietuge oma kõige uhkemasse kleiti, pärlitesse ja ilusatesse mütsidesse. Riietumine on soovitatav, kuid loomulikult mitte kohustuslik.â€

14
Saatke kutsed välja vähemalt kaks nädalat enne peo kuupäeva. Andke oma külalistele piisavalt aega peopäeva reserveerimiseks. Kutsetes võite paluda külalistel ka teatud kuupäevaks RSVP-d esitada, et teaksite, kes teeõhtule tulevad.

15
Riputa üles tervitusbänner. Valmistage kangast või paberist tervitusbänner, mis ripub ukseava või toidu- ja joogilaua kohale. Saate isegi bännerile kirjutada pruudi nime. Samuti saate peo jaoks tervitusbänneri osta kohalikust käsitööpoest või veebist.

16
Kaasake toidu- ja joogilaud. Määrake koha keskel laud toitude ja jookide jaoks. Asetage näputoidud mitmetasandilistele vaagnatele või taldrikutele. Asetage lauale teekotid, kuum vesi, suhkur ja piim. Et laud oleks eriti uhke, pange sellele laudlina ja riidest salvrätikud.

17
Tee kingituste laud. Traditsiooniks on, et külalised toovad pruudile väikeseid kingitusi. Veenduge, et teil oleks kingituste jaoks laud või ala. Pange üles silt “kingitused”, et külalised teaksid, kuhu need panna.

18
Määrake värsked lilleseaded. Värsked lilled lisavad teeõhtule täiendava detailsuse. Telli kohalikult lillemüüjalt värskeid lilli pruudi lemmikvärvides või tema pulmavärvides. Asetage need vaasidesse kõikjale.

19
Varuge erinevaid teetasse, alustassi ja kööginõusid. Segage ja sobitage teetassid lõbusamaks seadistuseks. Või hankige külalistele sobivad teetasside ja alustasside komplektid. Veenduge, et oleksite kaasas ka lusikad, kahvlid ja serveerimistaldrikud. Otsige teepeo jaoks hõbedast või vasest valmistatud riistu. Samuti võite hankida lillelise kujundusega serveerimistaldrikuid, mis loovad pidulikuma peo tunde.

20
Kaunista koht eelnevalt. Paluge sõpradel või pereliikmetel aidata teil peo korraldamisel eelmisel päeval või paar tundi varem. Nii ei pea te sündmuskoha sisustamisega vaeva nägema ja võite tunda end külaliste saabumisel organiseerituna. Peo kiire ja korrektse korraldamise tagamiseks võite määrata erinevatele inimestele ülesandeid. Näiteks võite lasta ühel inimesel korraldada värskete lilleseadete ja teisel inimesel toidu- ja joogilauda.

21
Tervitage külalisi nende saabumisel. Seisake uksel ja öelge “Tere” või “Tere tulemast oma külalistele, kui nad peole saabuvad”. Juhata nad mängupaika ja suunake toidu- ja joogilaua juurde. Vajadusel võtke külaliste mantlid ja muud esemed kaasa. Kui teie külalised on peole kingitusi toonud, suunake need kindlasti kingilauale.

22
Üllata pruuti, kui ta saabub. Traditsiooniliselt on pulmapidu pruudile üllatus. Võite koostada keeruka üllatuse, kus külalised hüppavad välja ja karjuvad “üllatus”, kui pruut saabub sündmuspaika. Või võite lihtsalt lasta pruudil tulla mõni minut hiljem kui kõik teised ja üllatada teda sel viisil. Teine võimalus on et pruudil silmad kinni siduda ja lasta tal esinemiskohta siseneda. Seejärel eemaldage silmside ja üllatage teda joogiga ning tema lähimate sõprade seltskonnaga.

23
Veenduge, et toidud ja joogid ei saaks otsa. Hoidke toidu- ja joogilaual silm peal, et need otsa ei saaks. Hoidke varutoite ja jooke käepärast, et teie külalistel poleks kunagi midagi, mida peo ajal rüübata või näksida.