Grouponi konto kustutamine arvutis või Macis

Groupon ei paku võimalust oma kontot ise Grouponi rakenduse või veebisaidi abil kustutada. Ainus viis Grouponi konto kustutamiseks on võtta ühendust klienditeenindusega reaalajas vestluse, e-posti või telefonikõne kaudu ja paluda neil oma konto kustutada. See Selgitatud õpetab, kuidas konto tühistamiseks võtta ühendust Grouponi klienditeenindusega.

1
Minge veebibrauseris aadressile https://www.groupon.com. PC- või Mac-arvutis saate kasutada mis tahes veebibrauserit.

2
Logige Grouponi sisse. Klõpsake veebilehe paremas ülanurgas “Logi sisse” ja logige sisse oma Grouponi kontoga seotud e-posti aadressi ja parooliga.

3
Klõpsake nuppu Abi. See asub paremas ülanurgas teie kasutajanime kohal.

4
Klõpsake valikul Konto haldamine. See on allosas teksti all, mis ütleb: “Kas vajate millegi muuga abi?”.

5
Klõpsake nuppu Võta meiega ühendust. See on sinine tekst lehe allosas teksti “Kas vajate endiselt abi?”

6
Klõpsake Reaalajas vestlus. Sellel valikul on kiireim reageerimisaeg. See on parempoolses kastis, millel on kõnekasti meenutav ikoon. See avab vormi, mille saate reaalajas vestluse alustamiseks täita. Kui reaalajas agente pole saadaval, võite klõpsata ka teisel kastil Saada meile e-kiri. See avab vormi, mida saate kasutada meili saatmiseks. Teise võimalusena võite klõpsata kahe kasti all oleval tekstil “Võite taotleda ka meie meeskonnaga helistamist”. See avab vormi, mis võimaldab teil sisestada telefoninumbri ja kirjutada lühikese sõnumi, enne kui taotlete telefoni teel tagasihelistamist.

7
Tippige valiku „Probleemid:” kõrvale käsk Kustuta minu konto. Kustutage tekst “Teie konto teabe värskendamine” ja asendage see tekstiga “Kustuta minu konto”. See valik pole meili- või telefonikõne vormis saadaval.Kui taotlete telefoni teel tagasihelistamist, peate esitama ka tagasihelistamisnumber.

8
Selgitage, et soovite oma konto kustutada. Kasutage selleks ettenähtud ruumi, et sisestada lühike sõnum, mis selgitab, et soovite oma konto kustutada. See on eriti oluline, kui taotlete oma konto tühistamist meili teel või tagasihelistamisega.

9
Klõpsake nuppu Alusta vestlust. Pärast vormi täitmist klõpsake vormi allosas rohelist nuppu. See käivitab veebibrauseris tekstivestluse klienditeeninduse esindajaga. Kui tühistate meili teel, klõpsake meilisõnumi saatmiseks rohelist nuppu Saada. Hinnanguline reageerimisaeg on 24 tundi. Kui taotlete tagasihelistamist, klõpsake rohelist nuppu, mis on kirjas Taotle tagasihelistamist. Eeldatav reageerimisaeg on loetletud vormi allosas.

10
Taotlege oma konto tühistamist. Kui olete klienditeeninduse esindajaga otsevestluse, telefonikõne või meili teel ühenduse loonud, andke esindajale teada, et soovite oma konto tühistada.