Kuidas kasutada Grouponi vautšerit

Groupon.com on veebisait, mis pakub palju kohalikke sooduspakkumisi kogu riigis. Registreerumine on tasuta. Oletame, et ostsite saidi kaudu tehingu. Mida sa edasi teed? Grouponi süsteem annab teile vautšeri, kui ostate saidi kaudu tehingu. Ostetud toote või teenuse saamiseks peate vautšeri lunastama ja kasutama. Seda on üsna lihtne teha.

1
Minge saidile Groupon.com. Saate otsida teid huvitavat teemat, kasutades ekraani ülaosas asuvat otsinguriba. Samuti saate otsinguribal otsingut oma geograafilise piirkonna järgi kitsendada. Siiski looge vautšerite ostmiseks tasuta konto. Konto loomiseks klõpsake ekraani paremas nurgas nuppu “Registreeru”. Saate registreeruda oma Facebooki konto sisselogimise ja parooliga või lihtsalt sisestades oma andmed ekraanile. Peate sisestama oma täisnime, e-posti aadressi ja looma parooli. Kui olete Groupon.com saidil, peate vautšeri ostmiseks lisama oma krediitkaardi andmed.

2
Logige sisse pärast konto loomist. Kui olete juba konto loonud, klõpsake Grouponi lehele minnes “logi sisse” ja sisestage oma e-posti aadress ja parool. Kui olete saidil, pääsete oma konto sätete juurde, klõpsates oma nimel ekraani paremas ülanurgas.Kui registreerute aktiivse e-posti aadressiga, saadab Groupon teile regulaarselt meili teel teie piirkonnas kehtivaid pakkumisi, nagu spaakupongid, salongi eripakkumised, restoranipakkumised, erinevad poepakkumised, reisid jne. kasutab teie sihtnumbrit teie piirkonnas toimuvate tehingute koondamiseks.

3
Otsige pakkumist saidilt. Tehingu leidmiseks võite sisestada märksõna ekraani ülaosas asuvale otsinguribale. Või võite klõpsata vasakus servas kuvatavatel pakkumiste kategooriatel. Mõned pakkumiste kategooriad hõlmavad sööki ja jooke, tegevusi, ilu ja spaad, tervist ja fitnessi ning autosid. Groupon müüb ka reisipakette. Juurdepääs neile, klõpsates ekraani ülaosas valikul „Põgenemised”. Saidil on ka müügiloa ja muud kaubad, millele pääseb juurde ka klõpsates tööriistariba ülaosas. Vaadake sooduskoode, mida Groupon perioodiliselt pakub. Mõnikord sait saadab need teie meilile. Muul ajal näete sisselogimisel sooduskoodi.

4
Kaaluge ettevõttega konsulteerimist. Võib olla hea mõte pöörduda restorani või muu ettevõtte poole, et kontrollida, kas Grouponi vautšerit võetakse seal ikka vastu või kas broneeringuid on mahajäänud. Parem karta kui kahetseda. Siiski väidab Groupon, et ta tagastab nende vautšerite maksumuse, mida ettevõte keeldub lunastamast, kui te seda küsite. Võite ka teistelt veebipõhistelt tehingute saitidelt ja otse ettevõttelt kontrollida, kas saate tõesti hea tehingu. Pidage meeles, et Groupone saab lunastada ainult toote või teenuse, mitte sularaha eest. Samuti võiksite konkurentide pakkumiste võrdlemiseks saidilt hoolikalt otsida. Nii saate soodsaima ja/või kodulinnale lähima tehingu.

5
Ostke oma tehing. Kui leiate soovitud tehingu, klõpsake sellel. Sageli näete lehe servas erinevaid valikuid. Näiteks mõnikord pakub iluhoolduse pakkumine ühte hooldust teatud hinnaga ja kahte hooldust teise hinnaga. Valige, millist pakkumist soovite, klõpsates soovitud valiku kõrval oleval ringil. Enne ostmist lugege tehingu peene kirjaga kirja! Kui soovite seda siiski teha, klõpsake lehe paremas servas rohelist nuppu „OSTA!“ saage pakkumine.Pärast nupul Osta klõpsamist ilmub leht, mis võimaldab teil tehingut veel kord kontrollida. Siin saate sisestada mis tahes soodus- või kinkekoodi. Valige krediitkaart, mida soovite kasutada (juba süsteemis). Klõpsake lehe allosas rohelist nuppu “VÕISTA TELLIMUS”. Teie voucher ostetakse.

6
Printige voucher välja, kui soovite seda kohe kasutada. Saate vautšeri kohe välja printida või salvestab selle teie pakkumiste jaotisesse sait. Tavaliselt saadab grupp teile vautšeri meiliga ja saate selle ka otse oma meilist printida. Peate vaid vautšeri esitama kõnealune ettevõte, kui sisenete. Helistage esmalt, kui teil on vaja kohtumine kokku leppida (näiteks iluteeninduse või restorani söömise jaoks).

7
Laadige alla vautšerirakendus. Kui soovite oma vautšeri printimise asemel pigem nutitelefoni kasutades näidata, on Grouponil võimalus ka seda teha. Laadige Grouponi mobiilirakendus lihtsalt alla Grouponi lehe kaudu. Lehel palutakse sisestada 10-kohaline USA mobiilinumber. Kui olete seda teinud, saadab sait teile rakenduse allalaadimislingi teie telefoni. Pärast rakenduse installimist ja Grouponi ostmist avage rakenduse nurgas menüü. Näete kolme punkti või teksti “G.†Select My Groupons.Valige kõnealune Groupon ja seejärel kerige alla, et näha selle kasutamise juhiseid. Kui soovite Grouponi ettevõttega kasutada, klõpsake allalaadimiseks nuppu seda või näidake oma vautšerit.

8
Kontrollige ostetud vautšerite olekut. Mõnikord ostate vautšeri, kuid ei kasuta seda mõnda aega. Veenduge, et te ei jätaks aegumiskuupäeva vahele; Grouponi vautšeritel on need olemas.Oma juba ostetud vautšerite vaatamiseks klõpsake ekraani paremas ülanurgas oma nimel ja seejärel valikul “Minu Groupons”. Ostetud vautšerid peaksid ilmuma. Voucheri printimiseks klõpsake nuppu “Prindi kinkekaart või vautšer”. konkreetse tehingu paremal. See kuvatakse jaotises “Pakkumised”, kui klõpsate valikul “Minu rühmad”. Täielik vautšer peaks ilmuma teie ekraanile koos peene kirja ja vöötkoodiga. Klõpsake lihtsalt nuppu Prindi ja printige vautšer. Iga vautšer sisaldab lunastuskoodi. Mõned ettevõtted võivad selle lunastuskoodi isiklikult vastu võtta, isegi kui teil pole prinditud vautšerit. Siiski on hea mõte kaasa võtta prinditud vautšer, sest mõned ettevõtted nõuavad seda.

9
Lugege oma vautšeri peenes kirjas kirja. See on tõesti oluline. Näiteks võib vautšeril olla aegumiskuupäev. Mõned vautšerid nõuavad veebipõhist broneeringut, teised aga mitte.Vutšeril oleva peene kirjaga kirjas on üldiselt kirjas, kuidas ja kus vautšeri saab lunastada, ning kordab tehingu spetsiifikat. Mõne vautšeri, eriti tegevuste puhul on loetletud muud reeglid peenes kirjas. Ükskõik, mida ostsite, leidke selle lugemiseks aega. Kinkekaarte lunastatakse samamoodi. Kui teie vautšer on aegunud, ärge kartke. Tavaliselt saate vautšeri siiski kasutada kaupade või teenuste tavapärase (kuid mitte soodushinnaga) maksumuse jaoks.