Seakarbonaadi maitsestamine

Sealihakotletid on kvaliteetsed lihalõigud. Et anda neile kulinaarne lugupidamine, mida nad väärivad, maitsestage neid hästi ja küpsetage neid minimaalselt. Parimate tulemuste saavutamiseks kasutage umbes 3/4 tolli paksuseid karbonaate, millele on kinnitatud luud ja veidi rasva.

1
Eemaldage sealiha karbonaad külmkapist 30 minutit enne küpsetamist. Tagate ühtlase küpsemise ja kena kooriku.

2
Patsuta sealihakotletid kuivaks.

3
Puista karbonaadi ühele poolele värskelt jahvatatud musta pipart ja soola. Piserdage nii palju, et see oleks hästi kaetud. Seakarbonaadile tuleb kasuks üsna vähe maitseaineid.

4
Keera sealiha kotletid ümber. Korrake teisel küljel.

5
Kuumuta pann kõrgel kuumusel. Seejärel lisage õli ja keerake see keskmisele kuumusele.

6
Asetage sealiha tangidega pannile. Laske neil ühelt poolt praadida, kuni tekib kuldne koorik. Seejärel keerake need ümber.

7
Täiusliku valmiduse saavutamiseks kasutage lihatermomeetrit. Kui see on keskele sisestatud, peaks see olema 135 °F (57,2 °C) (57 Celsiuse järgi).

8
Lase karbonaadil fooliumiga kaetud lõikelaual 10 minutit seista. Nad jätkavad küpsetamist ja saavutavad soovitatud temperatuuri 145 kraadi (63 Celsiuse järgi), jäädes niiskeks.

9
Eemaldage karbonaadid külmkapist 30 minutit enne küpsetamist.

10
Puista karbonaadi mõlemale poolele küüslaugusoola.

11
Sega kausis ülejäänud vürtsid ja suhkur. Pidage meeles, et saate oma vürtse kohandada nii, et need sisaldavad peaaegu kõiki vürtse, mis teile meeldivad. Otsige Toscana, grilli, Hispaania ja India vürtside hõõrumist, kuna need sobivad hästi sealihaga.

12
Hõõruge vürtsiseguga ohtralt sealiha ühte külge. Pöörake see ümber ja hõõruge vastaskülge.

13
Kuumuta oma pann kõrgele kuumusele. Lisage oma oliiviõli ja seejärel vähendage see keskmisele kuumusele. Keerake õli.

14
Asetage oma kotletid pannile. Küpseta ühelt poolt kaks minutit või kuni kuldpruunini.

15
Keera sealiha tangidega ümber ja küpseta veel umbes neli minutit. Kasutage lihatermomeetrit, et tagada sisetemperatuuri 57,2 °C (135 °F) (57 °C). Kui see on tehtud, asetage see 10 minutiks lõikelauale. Sealiha küpseb edasi ja saavutab eelistatud sisetemperatuuri 145 kraadi (63 Celsiuse järgi).

16
Valmis.