Kuidas veenda oma üürileandjat teie kassi vastu võtma

Kuigi mõned üürileandjad ja haldusettevõtted lubavad kasse, paljud seda ei tee. See on lemmikloomaomanike või tulevaste lemmikloomaomanike probleem. Lõppkokkuvõttes võite leida end olukorrast, kus teil on kass ja kolite elama või juba elate kinnisvarasse, kuhu kassid ei ole teretulnud. Kui see nii on, võite proovida oma üürileandjat veenda mitmel viisil. Kui teete oma seisukoha, pakute üürileandjale stiimuleid ja teate seadusi, võite lasta üürileandjal teie kassi vastu võtta.

1
Loo hea maine. Lihtsaim viis veenda oma üürileandjat kassi vastu võtma, on luua endale ja oma üürileandjaga tõeliselt head suhted. Tehke seda, hankides eelmiste üürileandjate viited, kellel on suurepärane krediit ning tasudes õigeaegselt üüri- ja kommunaalmaksed. Lisaks proovige olla sõbralik ja sõbralik inimene.

2
Küsi viisakalt. Kui pöördute üürileandja poole, et ta kassi vastu võtaks, peate olema võimalikult viisakas. Pöörduge oma üürileandja poole, teades, et see on tema otsus. Öelge kindlasti palun ja vältige kõike, mis kõlab ähvardusena. Lisaks ärge väljendage viha ega midagi sellist. Pöörduge oma üürileandja poole asjakohaselt. Kui need lähevad sõnadega “Proua” või “Härra”, peaksite kasutama neid pealkirju. Kui kutsute neid tavaliselt eesnime järgi, tehke seda.

3
Määrake aeg, millal teie üürileandja saab teie lemmikloomaga kohtuda. Kui teie üürileandja näib olevat veidi avatud lubama oma kassil enda juurde jääda, võiksite soovitada tal teie kassiga kohtuda. Seejärel määrake neile selleks aeg ja koht. Neile võib kass meeldida ja teie positsiooniga nõustuda.

4
Tegelege varakahjuga seotud muredega. Võib-olla on suurim põhjus, miks paljud üürileandjad kasse (ja muid lemmikloomi) keelavad, võimalik kahju, mida nad võivad varale põhjustada. Selle tulemusel peate oma üürileandjat veenma, et teie kass ei kahjusta kodu.Pakuge oma kassi küüsi trimmida.Andke neile teada, et teie kassil on palju kraapimisposte ja muid esemeid, et teda hõivata.Öelge talle teie kassil pole varalist kahju.

5
Esitage veterinaardokumendid. Teie veterinaardokumendid näitavad, et teie kass on oma võtetega kursis. Lisaks näitavad nad, et olete vastutustundlik lemmikloomaomanik, kes hoolitseb oma kassi vajaduste eest. Näidake, et teie kass on steriliseeritud või kastreeritud – see võib vähendada agressiivse või destruktiivse käitumise võimalust. Arutage oma kassi kirbutõrje üle. üürileandja. Näidates neile, et võtate meetmeid kirpude tõrjumiseks, näitate, et olete vastutustundlik kassiomanik (ja üürnik).

6
Pakkuda lisatagatisraha. Kui arvate, et teie üürileandja vajab pärast tema poole pöördumist veel veenmist, peaksite pakkuma lisatagatise maksmist. See tagatisraha katab kõik kahjud, mida teie kass võib varale tekitada. Lemmikloomade sissemaksed võivad olla tagastatavad või mittetagastatavad. Uus tagatis võib ulatuda 200 dollarist kuni kogu kuu üürisummani. Parim on üürileandjale kinnitada, et kahju ei teki. – ja et soovite neile lihtsalt seda kinnitada, esitades lisatagatise. Veenduge, et teie ja teie üürileandja allkirjastaksite ametliku lepingu, mis annab teile loa kassi pidamiseks, kui esitate lemmikloomade tagatisraha. See võib olla uue üürilepingu või lisalepingu vormis.

7
Maksa lemmiklooma rent. Kui lisatagatisraha ei ole teie üürileandja jaoks piisav stiimul, võite pakkuda lisaüüri tasumist spetsiaalselt oma lemmiklooma eest. Lisarahast kuus, võib-olla lisaks veel ühele sissemaksele, võib piisata üürileandja veenmiseks. Lemmiklooma üür võib ulatuda 10–20 dollarini kuus. See võib moodustada ka protsendi kogu üürisummast. Tehke oma üürileandjaga koostööd, et määrata kindlaks sobiv lemmiklooma rent. Laske üürileandjal koostada uus üürileping või lisa, mis kinnitab teie nõusolekut.

8
Pakkuda pikemaajalise üürilepingu sõlmimist. Kui muud soodustused on ebaõnnestunud, võite pakkuda pikemaajalise üürilepingu sõlmimist. Soovitage, et pikendaksite oma praegust üürilepingut üheks aastaks või lisaksite sellele veel ühe aasta, mis teie praegusesse lepingusse jääb. Lõppkokkuvõttes on see ilmselt parim viis teie üürileandjale uue üürniku leidmisega seotud raha teenimiseks ja aja säästmiseks.

9
Laske oma kassil sertifitseerida emotsionaalset tugilooma. Kui teie üürileandja keeldub teie kassi vastu võtmast, võite lasta oma kassile emotsionaalse tugilooma sertifikaadi. Emotsionaalne tugiloom on loom, kes pakub teraapiat psühholoogilise puudega inimestele. Ameerika Ühendriikide seaduste kohaselt peavad üürileandjad lubama üürnikel pidada emotsionaalset tugiloomi. Kui soovite, et teie kass liigitaks emotsionaalseks tugiloomaks, peate laskma oma arstil, psühhiaatril või vaimse tervise spetsialistil tõendi, et lemmikloom on vajalik. teie vaimsele tervisele.

10
Kontrollige oma üürilepingut. Lugege oma üürileping väga hoolikalt läbi, et näha, kas on olemas seaduslik viis, kuidas saaksite oma kassi enda juures elada. Kui teie üürileping ei keela lemmikloomade (või kasside) pidamist, võib teil olla seaduslik õigus oma kassi endaga kaasas hoida. Pidage meeles, et isegi kui teie rendilepingus on kirjas, et teil võib olla kass (või see ei keela teil kassi omada), on teil siiski peate säilitama oma üürileandjaga positiivsed suhted. Jätkake nende veenmiseks tööd.

11
Otsige juriidilist nõu. Kui olete sõlminud üürilepingu, mis keelab lemmiklooma kassi pidamise, ja pöördunud üürileandja poole, et kassi vastu võtta, on teie ainsaks abinõuks advokaat. Teie advokaat võib leida seadusliku viisi, kuidas nõuda üürileandjalt teie kassi vastuvõtmist. Kui ei, võivad nad aidata teil üürileandjaga vahendada, et saaksite mõlemad oma kassi ja oma eluolukorra osas kompromissile jõuda.Võtke ühendust oma kogukonna juristiga või lähedal asuva üürnike kaitserühmaga.Teadke oma linna seadusi. , osariik või riik. Sõltuvalt teie elukohast võib üürnikel olla rohkem õigusi, kui nad teavad.