Kuidas valmistada valget Cadillaci jooki

White Cadillac on maitsev madala alkoholisisaldusega jook. Selle kokteili peamised koostisosad on Galliano, triple sec, džinn, piim ja suhkur. Sellel kokteilil on standardretsept, kuid saate koostisosi oma maitse järgi muuta. White Cadillacit on lihtne valmistada ja see on suurepärane magustoidukokteil sõpradega nautimiseks.

1
Mõõtke oma koostisained välja. Kasutage iga koostisosa jaoks mõõtetopsi, et veenduda, et teil on retsepti jaoks õige kogus. Mõõtke välja 1/4 tassi (59 ml) Galliano, 1/4 tassi (59 ml) triple sec, 1/4 tassi (59 ml) kuiva džinni, 1/4 tassi (59 ml) piima ja 1/4 tassi ( 50 g) suhkrut. Valage kõik need koostisosad kokteilišeikerisse.

2
Lisa šeikerisse jää. Valage segusse umbes 1/2 tassi (64 g) jääd. Jääd võib lisada rohkem või vähem, olenevalt eelistusest ja loksutis olevast ruumist. See ei ole vajalik, kuid jää lisamine tagab, et jook on mõnus ja külm. Samuti on võimalus oodata ja segu jääle valada.

3
Loksutage tugevalt 10 sekundit. Pange shakerile kaas peale. Seejärel loksutage kokteilišeikeris kõiki koostisosi. Loksutage vähemalt 10 sekundit. Kui olete valmis, tuleb kõik koostisosad põhjalikult segada.

4
Jahutage kokteiliklaas. Seda kokteili serveeritakse kõige paremini jahutatud kokteiliklaasis. Kokteiliklaasi jahutamiseks vala klaasi külma vett ja jääd. Laske jääl ja veel klaasis 5–10 minutit seista. Seejärel valage vesi ja jää välja, kuivatage klaas rätikuga ja teie klaas on jahutatud ja kokteili jaoks valmis.

5
Kurna segu jahutatud kokteiliklaasi. Kui olete segu korralikult loksutanud, valage segu sõelaga jahutatud kokteiliklaasi. Paljude kokteilišeikeritega on kaasas kurn, kuid kui teie šeikeril seda pole, võite kasutada ka eraldi sõela.

6
Lisage joogile šokolaadilaastud. Jook on nüüd valmis, kuid šokolaadilaastude lisamisega saate lisamaitset ja kaunistust lisada. Valige omal valikul šokolaad. Valge šokolaad on kokteili maitsele kõige lähemal, kuid piima- või tume šokolaad lisab värvi ja maitset. Puista peotäis laaste joogi peale.

7
Serveeri veel külmana. Serveeri või naudi jooki kohe, kui oled selle valmistamise lõpetanud. Lisage jääd, kui leiate, et see pole nii külm, kui soovite.

8
Korrake protsessi rohkem kui ühe joogi jaoks. Esimesest segust saab ühe kokteili jaoks piisavalt jooki. Kui peate valmistama rohkem kui ühe kokteili, korrake protsessi. Korrake, kuni olete valmistanud soovitud koguse kokteile.

9
Kasutage kolme koostisosa retsepti. Lihtsam White Cadillaci retsept sisaldab vaid kolme koostisosa: valge kakaokoor, triple sec ja koor. Valage 1/4 tassi (59 ml) iga koostisosa šeikerisse, lisage jää, loksutage see ja kurnake kokteiliklaasi. See retsept maitseb kõige paremini koos värske koorega.

10
Kasutage pruuni kakaod tumedama ja rikkalikuma joogi saamiseks. Selle asemel, et kasutada kolme koostisosa retseptis valget kakaokreemi, kasutage Cacao Browni. Nii saadakse originaalretseptist tumedam ja rikkalikum jook. Kasutage veidi vähem kui soovitatud 1/4 tassi (59 ml), kui kardate, et jook maitseb liiga palju šokolaadi moodi.

11
Proovige alkohoolse koostisosana viina. Valge Cadillaci variant on vene Cadillac. Põhimõtteliselt kasutate samu koostisosi, mis standardretseptis, kuid alkohoolse komponendina kasutate viina. Viin on tugevam kui selles retseptis tavaliselt kasutatav, seega peaksite selle retsepti jaoks kasutama seda ainult 1 untsi (29 ml).