Kuidas valmistada paprikaid

Popsiklid on suurepärased maiuspalad. Kuigi poest ostetud on suurepärased, on omatehtud veelgi paremad, kuna neid on väga lihtne valmistada ja need võivad olla mis tahes maitse järgi.

1
Investeerige vormidesse. Parimate tulemuste saamiseks valmistavad jääkuubikualused, samas kui jääkuubikualused valmistavad miniatuurseid jääpotte. Vormid peaksid olema külmutuskindlad, eelistatavalt kõvast plastikust.

2
Looge oma segu. Popsikesed ei pea olema ainult mahl. Katsetage erinevate jookide sortidega, valmistades gatorade-, puding-, smuuti- või jääkuubikuid.

3
Täitke iga vorm umbes 3/4 ulatuses. Sa ei taha seda üle täita, sest segu paisub külmumisel. Samuti võib see ületäitumise korral raskendada selle vormist väljavõtmist.

4
Kata vormid/topsid ümbrisega. Alumiiniumfoolium töötab kõige paremini, kuid võite kasutada ka kileümbrist. Veenduge, et see oleks tihedalt kinni.

5
Suru popsipulk otse vormi keskele. Veenduge, et see puudutaks selle põhja. Foolium või ümbris peaks hoidma popsipulka omal kohal.

6
Asetage popsid mõneks tunniks üleöö sügavkülma või kuni popsikesed on tahked. Soovi korral kontrollige seda aeg-ajalt

7
Valmis. Serveeri vastavalt vajadusele.

8
Võtke tass või klaas. Valige paber- või plasttopsid või kasutage jogurtinõusid vms. Puhastage need kindlasti välja, kui neid on varem kasutatud. Ükskõik, mida te kasutate, peab külmkappi panemisega hakkama saama.

9
Täitke tass suurema osa teest. Täida enda valitud smuuti, maitsepiima või mahlaga (või mahlade kombinatsiooniga).

10
Kata pealt alumiiniumfooliumiga.

11
Torka popsipulgaga kilesse auk. Jätke pulk tassi või klaasi.

12
Korrake nii mitu korda kui soovite.

13
Pane popsikesed sügavkülma. Jäta ööseks.

14
Võtke oma maitsev maiuspala välja ja nautige!

15
Ostke kuus pakk maitsestatud jogurtit või magustoidupudingit.

16
Leia kuus pulka. Kasutage söögipulki, vardasid jne.

17
Torgake iga kaane keskele auk. Lükake tikk läbi ja toetage peaaegu anuma põhja, kuid mitte päris. Korrake seda iga konteineri puhul, kuni kõigil kuuel on pulgad välja torganud.

18
Aseta sügavkülma. Lase üleöö külmuda.

19
Serveeri. Iga kord, kui soovite popsi, võtke lihtsalt üks anum ära, eemaldage kaas ja hoidke pulgast kinni. Nautige! Hoidke konteinerit tilkade kogumiseks või suure popsikese hoidmiseks, kui vajate lakkumiste vahel puhkust.