Kuidas valmistada Oreo piimakokteili

Oreod on klassikalised küpsised, millest saab klassikalise piimakokteili. Kuigi saate valmistada Oreo piimakokteili vaniljejäätisega, võite proovida seda ka ilma jäätiseta, kasutades selle asemel külmutatud banaane. Ükskõik millise viisi valite, saate jäätist, maitseid ja piima vahetada, et luua Oreo piimakokteil, mis on tõeliselt teie oma.

1
Valmistage klaasid ette. Jahutage klaase sügavkülmas umbes 15 minutit või kuni need on kergelt härmas. See hoiab teie piimakokteili liiga kiiresti sulamast. Saate valmistada ühe hiiglasliku piimakokteili või jagada selle mitme väiksema klaasi vahel.

2
Nirista klaasi(desse) siirupit. Lisage šokolaadisiirup oma klaasi või klaasidesse ja keerake seda nii, et siirup kataks põhja täielikult.

3
Tükelda Oreos. Haki noa või köögikombaini abil 4 Oreost, kuni need on päris peeneks. Pange need kõrvale; need on teie piimakokteili katteks.

4
Lisa blenderisse vanillijäätis. See muudab piimakokteili paksuks ja kreemjaks.

5
Lisa ülejäänud Oreod blenderisse.

6
Lisa blenderisse piim. Ehkki peate võib-olla rohkem lisama, alustage vaid 1 tassiga. Piimakokteili vedeldamiseks saab alati hiljem juurde lisada.

7
Blenderda piimakokteil. Segage koostisosi, kuni Oreod on jahvatatud ning piima ja jäätisega põhjalikult segatud. Piimakokteil on seda pehmem ja küpsised vähem märgatavad, mida kauem neid segate. Ärge segage seda kaua, kui soovite mõnda Oreo tükki oma piimakokteilis hoida.

8
Valage piimakokteil ettevalmistatud klaasi(desse). Piimakokteil katab šokolaadisiirupi, mille olete juba klaasi(desse) valanud.

9
Täitke oma piimakokteil hakitud Oreosega. Jaotage tükeldatud Oreos ühtlaselt piimakokteili peale ja serveerige.

10
Valmistage klaasid ette. Jahutage klaase sügavkülmas umbes 15 minutit või kuni need on kergelt härmas. See hoiab teie piimakokteili liiga kiiresti sulamast. Saate valmistada ühe hiiglasliku piimakokteili või jagada selle mitme väiksema klaasi vahel.

11
Valmistage banaanid. Koorige 2 banaani ja lõigake need 1-tollisteks tükkideks. Asetage tükid ääristatud küpsetusplaadile ja külmutage, kuni need on kõvad. See võtab tõenäoliselt umbes tund aega. Võite banaanid ka tervelt külmutada. Nende külmumine võtab kauem aega, vähemalt mitu tundi.

12
Lisa külmutatud banaanid ja piim blenderisse ja blitsi. Blenderda külmutatud banaanid piimaga, kuni segu muutub kreemjaks ja ühtlaseks. See võtab mitu minutit, eriti kui kasutate terveid külmutatud banaane.

13
Lisa vahukoor või vahukate ja Oreos. Segage seda segu, kuni Oreod on hakitud soovitud tekstuurini. Mida kauem segate, seda ühtlasemaks ja peenemaks Oreo piimakokteil muutub. Kui soovite suuremaid küpsisetükke, vahustage Oreosid ja vahukoort paar korda.

14
Vala klaasidesse ja lisa peale ekstra vahukoor. Serveeri kohe.

15
Vahetage külmutatud jogurt jäätise vastu. Kui vaatate kaloreid või soovite lihtsalt veidi kergemat piimakokteili, kaaluge külmutatud jogurti kasutamist. Saadaval on palju maitsevalikuid ja võite isegi leida külmutatud Kreeka jogurtit.

16
Kasuta erineva maitsega jäätist. Kuigi vaniljejäätis ja Oreo küpsised on klassikaline kombinatsioon, proovige kasutada šokolaadi-, maasika- või isegi maapähklivõijäätist. Sa oled üllatunud, kui hästi Oreo küpsised uue maitsega maitsevad!

17
Proovige teistsuguse maitsega Oreo küpsist. Kui varem kasutati ühte tüüpi Oreo küpsiseid, siis nüüd on Oreo küpsiseid mitmesuguseid. Kuldsest piparmündist maapähklivõini leiate hõlpsalt uue maitse, mida segada.

18
Vaheta piim. Piimakokteile saab valmistada igat tüüpi piimast. Kasutage madala rasvasisaldusega piimakokteili jaoks kooritud või kreemisema kokteili jaoks tervet. Võite isegi kasutada piimavaba pähklipiima või asendada tavalise piima maitsestatud piimaga. Šokolaadipiim lisab teie Oreo piimakokteilile veelgi tugevama maitse.