Kuidas valmistada maitsvaid “prantsuse kreeme”

Prantsuse kommid on kogu maailmas tuntud kui ühed parimad, mida võite leida. Ent ise valmistamine ei ole alati imelihtne, eriti kui sul pole köögis prantsuse kokka kaasas. Kui soovite proovida kätt prantsuse kreemja kommide valmistamisel, kasutage seda juhendit, mis aitab teil protsessi läbi viia.

1
Sega väikeses potis suhkur ja vesi ning lase segul keema tõusta.

2
Lase suhkru ja vee segul kuumeneda umbes 10 minutit või kuni segu omandab veidi ereoranži värvi. Ärge segage suhkrut ja vett.

3
Katsetage segu lusikaga ja tilgutage seda veidi tagasi pannile. Kui segu keerdub, on see kommide jaoks kasutamiseks valmis. Lase umbes kaks minutit jahtuda.

4
Katsetage segu uuesti, hõõrudes teelusikaga vastu koogikausi külgi. Kui sellest saab pallitaolise kuju, tõsta kogu segu koogikaussi.

5
Sega või klopi segu puulusikaga läbi. Vältige elektrimikseri kasutamist, kuna see ei kreemita nii hästi.

6
Jätkake segu segamist, kuni see on kreemja tekstuuriga – umbes viis kuni kuus minutit. Sõtke segu vajadusel kätega nagu leivataignat.

7
Lisa vaniljeekstrakt. Segage segu, et kõik koostisosad oleksid täielikult ühendatud. Maitske segu, veendumaks, et olete lisanud oma maitse järgi piisavalt vanilli. Lisa hakitud mandlid.

8
Rulli segu vahapaberitükil väikesteks torudeks. Tükeldage toru koorimisnoaga suupärasteks kommide tükkideks.

9
Soovi korral kasuta kommide värvimiseks toiduvärvi. Roosa värvimine on prantsuse kommide seas tavaline, kuigi te ei pea seda üldse värvima. Teine võimalus on kasutada sarapuupähklivärvi. Laske sellel jahtuda.

10
Kui need on jahtunud, saate need pakkida vahapaberisse tina või hoida toatemperatuuril anumas.