Kuidas valmistada kiiret ja maitsvat Moonshine viskit

Viski on juba sadu aastaid soojendanud kauboide, miljardäride ja kõigi nende vahel südameid. Alates kuupaiste legendidest kuni parimate šottideni on viski kindel rahvahulk. Enne viski valmistamise teekonda asumist peaksite siiski teadma, et kodus viski valmistamine on föderaalseaduse kohaselt ebaseaduslik. Föderaalseadus sätestab, et destillaatori omamine on olenemata suurusest seaduslik, kuid alkoholi destilleerimine on ebaseaduslik, välja arvatud juhul, kui teil on föderaalne kütusealkoholi luba (mida peaksite taotlema individuaalse destilleerijana) või destilleeritud alkoholi. Kange alkoholi luba (mida suured ettevõtted nagu Jack Daniels taotlevad). Osariigi seadused on destilleerimise ja destillaatorite omamise osas erinevad. Enne viski destilleerimise alustamist peaksite otsima Internetist oma osariigi seadusi.

1
Asetage 10 naela tervet tuumamaisi kotiriie kotti. See võib tunduda veider asi, kuid teie mais peab idanema ja selle kotiriie kotti panemine aitab idanemist edasi. Kui kogu mais on kotiriidekotis, katke kott sooja veega. Seda saate teha, kui asetate koti vanni või suurde (ülisuurde) ämbrisse.

2
Pange kotiriist pimedasse ja sooja kohta. Peate hoidma maisi umbes 10 päeva niiskena. Kontrollige oma maisi idandeid. Kui idud on kasvanud nii, et nende pikkus on ¼ tolli, on teie mais valmis järgmiseks retsepti etapiks.

3
Eemaldage mais kotiriidekotist. Peske maisi vannis, puhastades kindlasti koos maisivõsudega mustuse. Kui teie maisil on juured, puhastage ka need ära. Viige pestud mais oma esmasesse kääritusseadmesse.

4
Kogu maisi purustamiseks kasutage varda või muud sarnast eset. Seda nimetatakse meski valmistamiseks. Veenduge, et iga tuum saaks põhjalikult mõranenud. Kui olete kindel, et kõik tuumad on mõranenud, lisage oma pudrule viis gallonit keeva vett.

5
Sega keev vesi ja püreestatud mais omavahel. Kui vesi on jahtunud temperatuurini 86 º F (30 º C), lisage üks tass šampanjapärmi starterit. Sega koostisained omavahel.

6
Kuumutage kuus gallonit vett temperatuurini 70 ºF (21,1 ºC). Kui vesi on saavutanud soovitud temperatuuri, lisage seitse naela rukkitera, kaks naela otra ja üks nael linnaseid. Segage kõik koostisosad omavahel.

7
Segamise ajal tõstke temperatuuri. Peate segu pidevalt segama. Segades tõsta meski temperatuuri iga kahe minuti järel viie kraadi võrra. Kui temperatuur jõuab 71,1 ºC (160 ºF), ärge temperatuuri enam tõstke.

8
Segage segu kaks kuni kolm tundi. Peate hoidma temperatuuri 160 ºF (71,1 ºC), et tärklis muutuks kääritavaks suhkruks ja dekstriiniks. Seda saab saavutada ainult jätkates segamist kaks kuni kolm tundi.

9
Filtreerige vesi välja ja asetage puder kääritusseadmesse. Laske puderil jahtuda temperatuurini 70 ºF (21,1 ºC). Lisage kolm grammi pärmi ja segage segu hästi.

10
Viige puder kääritusseadmesse. Võite kasutada lehtrit, et valada puder enda valitud kääritusseadmesse. Paljud kodupruulijad kasutavad klaaspudeleid, mis on sisuliselt suured klaaspudelid. Sageli saate neid osta koos õhulukuga (mida kindlasti vajate). Võite teha ka oma õhuluku. Selleks puurige oma korgi või kaane sisse auk, mis on täpselt kirurgilise toru suurune (mida vajate ka selle meetodi toimimiseks). Kui olete augu puurinud, tõmmake kirurgiline voolik auku, lastes toru teisel otsal veeklaasi või -purki rippuda.

11
Sulgege oma fermenter. Kui olete kogu meski ja pärmi lisanud, peate oma fermenteri sulgema õhulukuga, et kääritusseadmesse ei pääseks õhku ega sealt välja. Käärimisprotsess hõlmab teie mesi suhkruid, nagu glükoos või fruktoos, mis muundatakse etanooliks ja süsinikdioksiidiks.

12
Lase oma puder käärida. Aeg, mille peaksite puder käärima laskma, sõltub teie kasutatud retseptist. See võib kesta paarist päevast kuni nä