Kuidas valida soki suurust

Sokkide suurust saab sõltuvalt kaubamärgist loetleda erineval viisil. Kui aga teate oma jala pikkust ja kinga suurust, ei tohiks teil olla probleeme jalgadele õige sokipaari valimisega. Kuna sokid on venivad, mahub üks paar sokke mitme erineva jalasuurusega, seega ärge pingutage täpse suuruse leidmisega. Lihtsalt veenduge, et mõistaksite, kuidas suurused sobivad sokkide kaubamärgiga, mida soovite osta, ja seejärel kasutage sobiva sokipaari ostmiseks oma jala pikkust või kinga suurust. See on kõik!

1
Seisa joonlauale ja mõõda jala pikima osa pikkust. Asetage joonlaud tasaselt maapinnale ja asetage 1 jalg selle peale nii, et kand oleks joonlaua alguses. Vaadake numbrit, kuhu teie pikima varba ots toetub, et leida jala pikkus tollides või sentimeetrites, olenevalt sellest, millist süsteemi te oma elukohas kasutate. Kui elate Ameerika Ühendriikides või Kanadas, mõõtke tollides. Kui elate Ühendkuningriigis või Austraalias, mõõtke sentimeetrites. Näiteks kui teie pikim varvas on suure varba kõrval, lugege täpselt selle varba ees olevat numbrit, et leida oma jala täpne pikkus. jalad mõõdetuna kingapoes või kaubamaja kingaosakonnas.

2
Vaadake sokipaari saadaolevaid suurusi, et näha, kuidas suurused on loetletud. Sokkide suurused on tavaliselt loetletud tollide, sentimeetrite või väikeste, keskmiste ja suurtena. Kontrollige sokkide silte, kui ostate isiklikult, või vaadake rippmenüüd suuruse määramise menüüst, kui ostate veebis, et näha, kuidas konkreetne bränd suurus loetleb. Kui sokid, mida soovite osta, on loetletud sokisuuruste asemel jala pikkused, liikuge edasi järgmise meetodi juurde.

3
Valige paar sokke, mis vastavad teie jala pikkusele. Vaadake saadaolevaid suurusi siltidelt või suuruse rippmenüüst. Valige sokipaar, mis vastab kõige rohkem teie jala pikkusele tollides või sentimeetrites. Mõned kaubamärgid võivad ka sokisuurused kingasuurustena välja tuua. Sel juhul saate lihtsalt valida oma kinga suurusele vastava paari.

4
Valige väikesed sokid naiste kingade suurusele 4-7. Suurus “väikesed” sokid on mõeldud kõige väiksematele täiskasvanute jalgadele. Ostke väikesed sokid, kui kannate selles suuruses naiste kingi. Suuruste vahemikud võivad bränditi veidi erineda. Need on USA kingasuurused, mis kehtivad ka Kanadas ja Austraalias (ainult naiste suurused).Ühendkuningriigi naiste suuruse ekvivalent: 2–5 eurot naiste suuruse ekvivalent: 35–38 Interneti-müüjatel on sageli mugav suurusetabel, saab kasutada.

5
Hankige keskmise suurusega sokid naiste kingade suurusele 7,5-10 või meestele 5,5-8,5. Need on USA kingasuuruste vahemikud, mida kasutatakse enamiku keskmiste sokkide jaoks. Pidage meeles, et vahemikud võivad olenevalt kaubamärgist veidi erineda. Ühendkuningriigi naiste suuruse ekvivalent: 5,5–8UK/Austraalia meeste suuruse ekvivalent: 5–8 eurot naiste suuruse ekvivalent: 36–40 eurot meeste suuruse ekvivalent: 38–42

6
Valige suured sokid naiste kingade suurustele 10,5-13,5 või meestele 9-12. Suured sokid sobivad jalgadele, mis ulatuvad jalapikkuse skaala kõrgemasse otsa. Valige suured sokid, kui kannate mõlemas USA suurusvahemikus kingi. Ühendkuningriigi naiste suuruse ekvivalent: 8,5-12UK/Austraalia meeste suuruse ekvivalent: 8,5-11-5 eurot naiste suuruse ekvivalent: 41-44 eurot meeste suuruse ekvivalent: 42-45

7
Osta ülisuured sokid meeste USA kingade suurustele 12,5-15,5. Need on suurimad saadaolevad sokid ja sobivad kõige suuremate meeste jalga. Valige need, kui kannate selles suuruses meeste kingi. Kui teie jalad on sellest suuremad, võivad mõned sokibrändid pakkuda 2XL sokke. Ühendkuningriigi/Austraalia meeste suuruse ekvivalent: 12-15 eurot meeste suuruse ekvivalent: 45-48Mõned suuremad sokid on erineva laiusega, kui teie jalad on teie jaoks eriti laiad. kinga suurus.

8
Valige kuni umbes 1-aastastele vastsündinutele mõeldud sokid. Nagu nimigi ütleb, on beebisokid mõeldud beebidele! Kasutage neid oma vastsündinutel, kuni nad saavad umbes 1-aastaseks või kasvavad välja beebisokkidest. Laste sokid määratakse tavaliselt vanuse, mitte tegeliku suuruse järgi. See muudab teie lastele sobiva suuruse valimise lihtsaks, olenemata sellest, kus te maailmas viibite.

9
Hankige väikelaste sokid umbes 1–4-aastastele lastele. Väikelaste sokid sobivad enamiku selle vanuserühma laste jaoks. Tavaliselt sobivad need lastele, kes kannavad USA suuruses 4–7 väikelaste kingi. Kui tundub, et teie väikelaps kasvab asjadest kiiresti välja, jätke väikelapse sokid vahele ja liikuge järgmise suurema valiku juurde, et tal oleks ruumi kasvamiseks. Nii peavad nad kauem vastu!

10
Valige poiste ja tüdrukute sokid lastele vanuses 5-10 aastat. Poiste ja tüdrukute sokid sobivad selle vanuserühma lastele, kes kannavad USA suurustes 8–13 suuruses lastejalatseid. Need sobivad ka kõigile, kes kannavad täiskasvanute kingi, mille suurus on kuni USA suurus 3. Pärast umbes 10. eluaastat on enamikul lastel piisavalt suured jalad, et hakata kandma väikeseid täiskasvanute sokke.