Kuidas valida kaelakee Choker

Chokers on kaelakeed, mis istuvad tihedalt ümber kaela. Need on sageli valmistatud kangast, kuna need on nii tihedalt liibuvad, kuid on palju muid stiile ja materjale. Nende konstruktsioonid ulatuvad lihtsast kaunistuseni ja sageli on neil detaile nagu litrid, kivid, pärlid või ripatsid. Choker kaelakeed võivad olla suurepäraseks moeaksessuaariks, kui neid õigesti valida ja kanda. Siiski on kindlasti mõningaid põhipunkte, mida meeles pidada, kui valite meelitava välimuse.

1
Mõõtke oma kaela. Enne chokerisse investeerimist on oluline oma kaela mõõta, kuna need on mõeldud suhteliselt tihedalt istuma. Võtke pehme mõõdulint ja keerake see üks kord ümber kaela. Kindlasti hoidke teipi oma kaela lähedal – kaelarihmad peaksid tihedalt istuma, kuid olema piisavalt lõdvad, et saaksite kergesti hingata. Hea rusikareegel on lisada 2 tolli (50,8 mm) ükskõik millisele kaelamõõdule. See on teie jaoks mugav õhuklapi pikkus. Klaasi standardmõõt on tavaliselt 14–16 tolli (356 mm kuni 406 mm) pikk. Õhuklambrite laius võib olla väga erinev, alates 3 tollist (76,2 mm) kuni väikese traadini. 1/16 tolli (4 mm).

2
Hinnake oma kaela pikkust ja laiust. Chokerid näevad kõige paremini välja neil, kellel on pikk ja peenike kael. Kui teil on väga lühike kael, ei näe choker väga meelitav välja, kui see pole väga õhuke ja lihtne. Kui teil on lai kael, on choker endiselt hea valik, kui valite saleda; vastasel juhul on oht, et teie kael tundub veelgi laiem. Mida pikem ja sihvakam on teie kael, seda laiemat kaelarihma saate kanda, kuid see näeb siiski ahvatlev välja. Pikem ja sihvakam kael võib kanda rohkem detaile ja kalliskive sisaldavaid kaelarihmasid. Kui teil on laiem kael, on parem valida midagi atraktiivset. natuke lihtsam. Kui teil on lühike kael, on kõige parem vältida enamiku kaelarihmade kandmist, välja arvatud juhul, kui see on väga õhuke.

3
Arvestage oma näo kuju. Chokerid, nagu kõik kaelakeed, rõhutavad teie tugevaimaid näojooni, raamides teie nägu. Kui teil on ümmargune nägu, hoiduge kaelarihmadest, sest need rõhutavad ümarust. Kui teil on ovaalne nägu, võite kanda igasuguse kuju, pikkuse ja stiiliga kaelakeesid. Kui teie nägu on pikal ja õhukesel küljel, muudab choker teie näo laiemaks ja pehmemaks.Südamekujulise näoga inimeste jaoks tunduvad kaelanukid väga meelitavad, kuna need muudavad näo täidlasemaks, tasakaalustades samal ajal kitsa lõua. näod peaksid täielikult vältima chokereid, sest need rõhutavad teie näo täiuslikkust.

4
Proovige seda võimaluse korral enne ostmist. Enne kui hakkate chokerit ostma, veenduge, et olete oma kaela mõõtmised salvestanud. Kui proovite seda selga proovida, pidage meeles, et kaelalüli parim asend on rangluu peal või selle kohal. Otsige alati stiili, mis vastab teie suurusele. Kui te ei saa seda enne ostmist selga proovida, on reguleeritavate kettidega kaasas palju valikuid. Need ketid pakuvad tavaliselt umbes 2 tolli (50,8 mm) reguleeritavust. Enamik müüjaid loetleb oma kaelarihmade pikkuse/suuruse – kui ei, siis paluge abi poemüüjalt. Kui kaelakee muudab teie kaela proovimisel lühemaks või kaob täielikult, vältige seda tüüpi kaelakeed.

5
Valige värvid, mis teie nahatooniga kõige paremini sobivad. Hoidke erinevat värvi kangast kuni kaelani ja pange tähele, millised toonid teie värviga kõige paremini välja näevad. Mõned värvid võivad sõltuvalt teie konkreetsest nahatoonist põhjustada naha pestud või laigulise välimuse. Kui olete kindlaks teinud, mis need värvid on, vältige neid. Valige alati enda jaoks kõige meelitavam/meelitavamad värvid. Must näeb hea välja kõigile, aga ka kõige neutraalsemad värvid. Hüpnotiseeriva ja ebatavalise välimuse saamiseks sobitage chokeri kaunistuste (nt kivid või kameed) värv oma silmavärviga .

6
Mine stiilse riidest chokeriga. Kangast chokerid said esmakordselt populaarseks keskajal, kui naised kaunistasid oma kaela lihtsate sametist või satiinist valmistatud tükkidega. See ainulaadne ja kerge valik on muutunud taas ülipopulaarseks. Naastud sametmust choker on klassika, mis pole kunagi moest välja läinud. Siiski on valikuid kõigis vikerkaarevärvides ja valida on paljude erinevate stiilide vahel.

7
Saavutage heegeldatud chokeriga boheemlaslik välimus. Need tükid on käsitsi valmistatud ja näevad välja väga moekad ja loomingulised, eriti nende seas, kes armastavad riietuda tänavastiilis. Siduge heegeldatud tšekker pika Boheemlasliku seelikuga, et saada nii naiselik kui ka muretu välimus. Heegeldatud kaelarihm võib muuta isegi lihtsa puuvillase topi ainulaadseks ja trendikaks. Need näevad suurepärased välja vabaaja ja pidulike rõivastega, nii et katsetage veidi.

8
Gooti stiilist inspireeritud välimuse jaoks valige nahast, sametist või pitsist tükid. Lihtne sametist või pitsist must choker loob pehmema gooti välimuse, nahkversioonidel on aga veidi alternatiivsem serv. Samet- ja pitsversioonidel on tavaliselt kaunistused, nagu tilkpärlid, keerulised ketid, rippuvad ripatsid, pisikesed riidest roosid, kameed, medaljonid ja juveelid. Need varieeruvad väga lihtsast kuni uskumatult ehitud.Nahast versioonid on tavaliselt lihtsamad ja lukuga suletavad.Naastidega nahast tõkked on populaarsed punk- ja gooti moes.Proovige kameed gooti-hõngulise viktoriaanliku või Edwardi-aegse ilme saamiseks.

9
Julge või struktureeritud välimuse saamiseks proovige metallist chokerit. Metallist chokers on erinevat tüüpi ja valmistatud paljudest erinevat tüüpi metallidest. Üks levinumaid sorte on lihtne, peen ketihoidja, millega saab hõlpsasti lisada palju erinevaid välimusi. On ka julgeid detaile, nagu laiad kuld- või hõberibad, mis võivad avaldada tõelist mõju. Mitmesuguse laiusega kihilised ketid, pisikesed amuletid ja virnastatud ribad on kõik populaarsed valikud metallist tõmbluste jaoks. Keeruline metallitöö ja ainulaadne traatkujundus on ka moes.

10
Meheliku välimuse saamiseks kasutage lihtsat riba. Meestele ja mehelikele inimestele on olemas moodsad chokeri valikud, kuid peate olema valiv. Lihtsad tugevad ribad näevad kõige paremini välja – kõige eelistatumad versioonid on tavaliselt valmistatud nahast, köiest või kanepist. Need, kes naudivad punkmoe, näevad koera kaelarihma stiilis kaelarihmaga suurepärased välja. Kootud kanepist chokerid on surfarite kultuuris alati populaarsed olnud. Mõnel on puka kestad, mis on veel üks populaarne välimus.

11
Mõelge kaelusele. Mida rohkem paljast nahka teie chokeri ümber on, seda rohkem see silma paistab, seega arvestage kindlasti oma toppide ja kleitide kaelusega. Chokers on kõige meelitavam kullake, scoop, v-kaelusega, õlapaelteta, õlgadeta ja kandilise kaelusega. Alternatiivse väljanägemise saamiseks kandke kaelapükse, mille ülaosa jätab rinna ja õlad paljaks, nagu korsetti. Kui võimalik, proovige valida kaelakaarega kooskõlas oleva tsirkulaari kujundus. Näiteks võite siduda gooti stiilis põiki, mille keskel on ots, v-kaelusega ülaosaga. Teine näide võiks olla ümara kujuga kaelarihma kandmine. top.Vältige kaelarihmade kandmist, kui kannate kõrge kaelusega riideid, kuna need võivad teie riided kinni jääda ja muuta kaelakaare mahukaks.

12
Sobitage choker stiil oma riietumisstiiliga. Kui teile meeldivad gooti, ​​alternatiivsed või punkmood, valige neid stiile peegeldavad chokerid. Selle vihmavarju alla jäävad nii samet-, pits- kui ka nahast kaelarihmad. Chokerid näevad fantastilised välja ka korsettide ja dramaatiliste õhturõivastega. Ühendage hommikumantlid elegantsete detailidega. Burleski tantsijad armastavad kanda oma lavarõivastega chokereid, kuna nad on selle stiiliga nii meelitavad. Boheemlaste mood sobib kõige paremini heegeldatud ja tribal choker’idega.

13
Valige selle põhjal, kas kannate vabaaja või pidulikku riietust. Elegantne õhturiietus sobib kõige paremini glamuursete pärlite, teemantide ja elevandiluust helmestega. Seda tüüpi esemetega sobivad sarnaselt ka pruutrõivad. Kangast ja heegeldatud kaelarihmad sobivad kõige paremini vabaaja boheemlaslike stiilidega. Lihtsatest kiududest helmeste või muude kaunistustega kaelarihmad näevad suurepärased välja nii vabaaja- kui ka piduliku rõivastusega. Olkaimeta piduliku kleidi saab muuta veelgi elegantsemaks õrna läbipaistvast klaasist kattega. helmed, kristallid ja kalliskivid.