Kuidas valida alternatiivi pulmatordile

Õige magustoidu valimine on pulmade planeerimise oluline osa. Traditsiooniliselt on see magustoit pulmatordi kujul. Kuid kaasaegsed pulmad on hakanud kasutama alternatiive. Olenemata sellest, kas teile ei meeldi kook, soovite raha säästa või soovite lihtsalt värsket lähenemist, saate oma suure sündmuse jaoks valida mitmeid pulmakoogi alternatiive. Lihtsalt koostage plaan, uurige oma võimalusi ja tehke lõplik otsus, et valida teile parim pulmakoogi alternatiiv.

1
Planeerige aegsasti. Võimaluste uurimine, magustoitude maitsmine ja lõpuks pulmadesserdi tellimine võtab aega, nii et alustage esimesel võimalusel! Hilissuvi ja varasügis on pulmade magustoitude jaoks kõige populaarsem aeg, nii et kui teie pulmad langevad sel kõrghooajal, alustage varakult!Teage oma pulmakuupäeva.Mõelge välja, kui palju külalisi teil on vaja teenindada.Koostage nimekiri kohalikest magustoidu valmistajad, kellega soovite rääkida.

2
Määrake oma eelarve. Peamine tegur teie jaoks sobiva pulmadesserdi valimisel põhineb sellel, kui palju raha soovite kulutada. Istuge koos oma peigmehega maha ja tehke kindlaks, kui palju olete nõus oma pulma magustoidu(de)le kulutama. Hakka välja mõtlema, kui palju kulutate pulma muudele aspektidele, nagu toimumiskoht, õhtusöök jne. mõned telefonikõned kohalikele magustoidutootjatele, et saada teavet erinevate magustoidukulude kohta. Saabuge summani, mille olete nõus magustoidule kulutama.

3
Sobitage oma “pulma stiil”. Parim osa mittetraditsioonilise pulmade magustoidu valimisel on see, et saate valida midagi, mis sobib ideaalselt teie teemaga. Võtke arvesse oma pulma välimust, stiili ja meeleolu ning valige magustoit mis sobib.Stiilse linnapulma jaoks serveeri bon bonsi või trühvleid.Boheemlasliku/õues pulma puhul serveeri kohapeal valmistatud pirukaid.Pariisi-teemaliste pulmade puhul serveeri makroone.

4
Arvestage ilmaga. Vahukoor, jäätis, besee ja võikreem sulavad kuuma ilmaga. Kui teil on suvel õues pulmad, hoidke neist eemale! Rääkige magustoiduvalmistajatega nende soovitustest teie konkreetse kliima ja toimumiskoha kohta. Lisaks kaaluge, milline on juurdepääs külmutusseadmele.

5
Proovi koogikesi. Tassikoogid on ehk kõige populaarsem mittetraditsiooniline pulmade magustoit. Tassikoogid on ideaalsed, kuna need on sisuliselt ikkagi koogid, kuid saate valida erinevaid maitseid ja glasuure ning need on palju kulutasuvamad kui traditsiooniline pulmatort.Valige koogimaitse, nagu valge, šokolaad või punane samet.Valige külmutatud maitse, nagu valge, võikreem või toorjuust. Kaaluge koogikeste paigutamist “tassikoogitorni”, mis jäljendab pulmatordi välimust.

6
Mõelge kookidele. Teine koogilaadne magustoiduvalik, mis on populaarsust kogunud, on koogipopsid. Need väikesed ümmargused koogitükid on kaetud kommkattega ja kinnitatud pulgale. Sarnaselt koogikestega võimaldavad need valida erinevaid maitsevalikuid, kuid nende suupistete eeliseks on see, et nende jaoks pole taldrikuid vaja!Valige koogi maitse.Valige glasuurimaitse ja -värv.Määrake, kuidas koogikesi serveerida . Kas paigaldate need koogialuse abil või asetate need serveerimistaldrikule?

7
Vali jäätis. Kui teil on juurdepääs külmutusseadmele, kaaluge iseehitatud sundaebaatri loomist. See ökonoomne valik võimaldab teil valida paljude kaubamärkide, maitsete ja lisandite hulgast. Saate valida kohaliku või gurmeejäätise. Parim osa? Te ei vaja pagari abi.Valige jäätise maitsed, nagu piparmündišokolaaditükk, šokolaad ja graham-kreeker.Valige lisandid, nagu vahukoor, šokolaadikaste ja puistad.Otsustage, kas soovite, et ootate töötajaid jäätist serveerida või lasta külalistel end serveerida.

8
Pakkuge sõõrikud. Paljud inimesed armastavad sõõrikuid ja tänapäeval kerkivad linnadesse ja linnadesse gurmeesõõrikupoed. Kaaluge mitmetasandilise väljapaneku loomist, mis on täis erineva maitsega ja erinevat tüüpi sõõrikuid. Kui teile ei meeldi sõõrikud, saate sama teha erinevat tüüpi küpsistega.

9
Proovi juustukooki. Juustukook on maitsev ja soolane magustoit, mida paljud inimesed naudivad. Lisaks saab seda valmistada erinevate maitsetega ja erinevate lisanditega, näiteks šokolaadi, vaarikamoosi või värskete puuviljadega. Serveerige traditsioonilisi juustukoogi viile või valige üksikud minijuustukoogid.

10
Serveeri bon bonsi, trühvleid või šokolaadi. Paljud šokolaadisõbrad hammustavad pigem otse dekadentlikku šokolaaditükki, kui et lasta koogil maitset lahjendada. Kui see kehtib teie kohta, on võib-olla teie jaoks õige valik rikkalike boonide, trühvlite või šokolaadide serveerimine! Saate need kauni väljapaneku saamiseks torni paigutada.

11
Looge magustoidubaar. Lõppkokkuvõttes ei pea te valima ainult ühte magustoitu! Saate luua terve magustoidubaari, kus külalised saavad valida erinevate esemete hulgast. Kui teil on mõni lemmik, mida soovite nautida, võib see olla teie jaoks parim valik!Valige oma magustoidubaari varumiseks vähemalt kolm toodet. Võib-olla soovite proovida küpsiseid, makroone, küpsiseid või mõnda muud võimalust eespool mainitud.

12
Maitsta magustoite. Enne kui saate otsustada, millist magustoitu (või magustoite) oma pulmas serveerida, peate tegema mõned maitsetestid. Võtke ühendust kohalike magustoiduvalmistajatega ja selgitage oma ideid. Leppige kokku kohtumised, et nendega rääkida ja nende tooteid maitsta. Enamikul juhtudel peate enne kohtumise kokkuleppimist esitama järgmise teabe: pulma kuupäev, teenindatavate külaliste arv. Tootetüübid, mida arvate, et võiksite soovida.

13
Küsige kohaletoimetamise üksikasju. Sõltuvalt magustoiduvalikute keerukusest ja teisaldatavusest peate võib-olla küsima kohaletoimetamise üksikasju. Kui teie magustoidud tuleb kohapeal kokku panna, peate hoolitsema selle eest, et magustoidu valmistajatel ja/või teenindajatel oleks kõik ruumi ja aega, et kõik oleks täiuslik. Küsige kindlasti kohaletoimetamisega seotud lisatasude kohta. Kui serveerite kuumustundlikke/riknevaid esemeid, veenduge veel kord, et teil on juurdepääs korralikule külmutusseadmele.

14
Tehke lõplik otsus. Pärast seda, kui olete rääkinud erinevate magustoiduvalmistajatega, maitsnud maitsvaid hõrgutisi ja kaalunud kõiki oma valikuid, on aeg teha lõplik otsus! Kui võtate tööle magustoiduvalmistaja, esitage tellimus ja tehke kohe tagatisraha.