Kuidas vähendada üürnike käivet

Üürnike käive on üürileandja jaoks üks suuremaid kasumlikkuse tapjaid. Kuu või kaks, mil üksus on vaba, võib kergesti maksta tuhandeid dollareid tulu, mis kahjustab tõsiselt aasta kasumit. Kuigi üürnike käivet pole võimalik kõrvaldada, saate selle minimeerimiseks võtta meetmeid.

1
Turundage oma kinnisvara asjakohaselt. Tehke kõik endast oleneva, et uudiseid oma vabast kinnisvarast üüripinda otsivate inimesteni jõuda. Kuigi peaksite kinnistu ette panema sildi, loendage saidil craigslist.org ja kohalik ajaleht, olge loominguline. Enamikul ülikoolidel on õppejõududele ja töötajatele saadaolevate üüride loendid. Veenduge, et teie rent on nende hulgas. Võrgustiku loomine rendiagentidega ja üürnike sobitamise teenustega võivad tasuda dividende, kui tuleb vaba üksuse rentimine. Need inimesed saavad vahet teha lühikese ja pika pöörde vahel, seega arendage neid suhteid.

2
Esitage esitlusel nutikaid küsimusi. Isegi enne ametliku läbivaatusprotsessi läbimist saate kohe alguses välja rookida paljud potentsiaalsed üürnikud. Esitage selliseid küsimusi nagu: Millal kavatsete sisse kolida? Kui üürnik vastab “järgmisel nädalal”, olge ettevaatlik. Uurige, miks nad peavad nii kiiresti sisse kolima. See võib viidata nendepoolsele puudulikule planeerimisele, sest kõik üürnikud peaksid oma üürileandjale enne väljakolimist ette teatama rohkem kui nädal. Kui kaua te üürilepingut soovite? Kui otsite pikaajalist üürnikku (ja kui proovite käibeaega lühendada, siis peaksite seda tegema), ei soovi te sõlmida üürilepingut üürnikuga, kes soovib jääda vaid kolmeks kuuks. Miks sa liigud? Väljatõstmise ja arestimise kohta saate teada, kui teete taustakontrolli, seega pöörake rohkem tähelepanu vastustele, mis kajastavad nende praegust üürileandjat äärmiselt negatiivselt. See võib viidata sellele, et üürnikel on tülisid.

3
Ekraanile võimalikud üürnikud punalippude jaoks. Kuigi te ei taha olla nii valiv, et hea äri kõrvale tõrjute, peate veenduma, et te ei sea end lähitulevikus ootamatule vabale kohale. Viige läbi taustakontroll ja küsige viiteid. Veenduge, et teie üürnikud saaksid kinnisvara endale lubada. Hea rusikareegel, millest kinni pidada, on tagada, et teie üürnikud teeniksid vähemalt kolmekordset igakuist üüri. Veenduge, et nad poleks teiste üürileandjate kinnisvara prügikasti visanud ja et nad poleks lähiminevikus ette teatamata lahkunud.

4
Ole õiglane. Te ei soovi õiglase eluaseme seadustega vastuollu sattuda, seega kohelge kõiki potentsiaalseid üürnikke võrdselt. Kui teie sisetunne võib viia teid ühe taotleja suhtes range taustakontrolli tegema, peaksite läbi viima sama tüüpi taustakontrolli kõigi oma taotlejate jaoks. Soole instinktid peegeldavad sageli meie alateadlikke eelarvamusi.

5
Hoidke oma kinnisvara heas korras. See on üürnike suurim kaebus üürileandjatega ja seda on väga lihtne lahendada. Keegi ei taha prügimäel elada. Pole tähtis, kui tagasihoidlik vara on, vara saab hoida heas korras. Tegelikult, mida tagasihoidlikum on kinnisvara, seda lihtsam peaks olema seda hooldada. Paljud üürileandjad arvavad, et üürnikud peaksid teie üürikinnisvara eest hoolitsema samamoodi nagu oma vara eest. Ärge lootke sellele. See ei ole nende kohustus ja kinnisvaraomanik on see, kes saab suhetest majandusliku eelise.

6
Tehke kiiresti remont. Seoses sellega, kui üürnik vajab midagi remonti, tehke see kohe ära. Remondiprotsess on üürniku jaoks oma olemuselt aeglasem kui omaniku jaoks. Üürnik peab teavitama üürileandjat, ootama üürileandja vastust, ootama, kuni üürileandja remonditeenuse leidmisega hakkama saab, ja seejärel ootama, kuni remondimehed lepivad kokku aja, millal probleemi lahendada. Parimal juhul võib selleks kuluda paar päeva. Üürileandjana on vähim, mida saate teha, kui võtta üürileandjaga remondi asjus ühendust ühe päeva jooksul. Isegi kui probleem ei lahene kohe, saab üürnik vähemalt teada, et te selle kallal töötate. Lohakad ja ebakompetentsed remondimehed jätavad teie üürnikust halva mulje, sest nad jätavad mulje, et te ei hooli sellest. piisavalt, et palgata pädevaid inimesi. Kõigele lisaks lähevad valesti tehtud remonditööd teile sageli maksma kaks korda rohkem kui kleebise hind, sest remondi eest tuleb maksta.

7
Tutvu üürnikega. Peaksite regulaarselt oma üürnikega sisse logima. Te ei pea olema nende parim sõber, kuid peate olema teadlik nende üldistest muredest.Pärast remondi lõpetamist helistage oma üürnikele ja veenduge, et see on neid rahuldavalt lõpetatud. Tehke sama hooldusteenuste puhul, nagu maastikukujundajad ja kahjuritõrje. See kehtib olenemata sellest, kas teil on üks või sada ühikut. Eriti oluline on sisseregistreerimine, kui kasutate kinnisvarahaldusteenust. Ehkki võite kasutada kinnisvarahaldurit, kuna soovite aega säästa, siis kui proovite üürnike käivet minimeerida, leiate aega, et veenduda, et teie kinnisvarahaldur teeb oma tööd.

8
Minge lisamiil. Üürnik sõlmib üürilepingu sõlmimisel üürileandjaga pikaajaliste suhete ja tavaliselt teeb see suhe üürileandjale märkimisväärse summa raha. Enamikus pikaajalistes kliendisuhetes teeb rahalisi hüvesid saav pool erilisi jõupingutusi, et teine ​​​​pool õnnelikuna hoida. Rakendage seda õppetundi oma üürileandja ja üürniku suhetes. Saatke oma üürnikele nende sünnipäeval pudel veini või pühade ajal allahindlust. Stimuleerige neid teile rentimise soovitusi andma.

9
Paluge oma üürnikel teid asjakohaselt teavitada. Vaba üksuse käibeaja minimeerimiseks peate enne selle vabanemist astuma vastavaid samme. Kuna te ei soovi juba tühja korteri remonti teha, veenduge, et teie üürilepingutes oleks märgitud, kui palju üürnik peab teile enne väljakolimist ette teatama. Kolmkümmend päeva on tavapärane etteteatamistähtaeg, 60 päeva. on veelgi parem. Ükskõik millise perioodi valite, veenduge, et saate selle kirjalikult ja et te ei lase üürilepingutel aeguda.

10
Tehke vaba töökoha eelkontroll. Tehke kinnisvara ülevaatus vähemalt kolm nädalat enne selle vabanemist. See aitab teid ja teie lahkuvaid üürnikke. Saate neile teada anda, milliseid parandusi nad peavad tegema, et tagatisraha tagasi saada, ja võite hakata planeerima remonditöid, mis jäävad sellest ulatusest välja. Arvestage alati ülevärvimist, kuid veenduge, et aknad, torustik ja torustik oleksid korras. inventar on remondis ja seadmed töötavad korralikult. Pöörake erilist tähelepanu ka aladele, nagu roomamisruumid ja pööningud, kuhu üürnikud tõenäoliselt ei satu.

11
Proovige üksus välja üürida enne, kui vanad üürnikud on välja kolinud. See on kõige lihtsam viis käibeaja vähendamiseks. Selle saavutamiseks peate agressiivselt turustama ja kunagi pole valus üürnikke enda nimel värvata.

12
Asuge kohe tööle. Peaksite püüdma vara üürimiseks valmis saada esimese vabanemisnädala jooksul. Aeg on raha. Isegi kui näitate kinnisvara remontimise ajal aktiivselt, on renoveerimisel olev kinnisvara vähem atraktiivne kui lõpetatud ja keegi ei koli ehitusplatsile isegi siis, kui soovib valmis kinnisvara rentida. Olenevalt sellest, kui palju Teile kuuluvate kinnisvaraobjektide puhul võib osutuda vajalikuks värvimiseks ja väiksemateks remonditöödeks ise palgata väike hooldusmeeskond.

13
Hoidke oma vara kursis. See läheb kaugemale hooldusest ja räägib kinnisvara parandamisest. Mida kaugemale teie kinnisvara praeguste suundumustega kõrvale kaldub, seda vähem on teil tulevikus võimalik üürida. Selle eesmärgi saavutamiseks ei pea te majakest mõisaks muutma. Püüdke muuta oma vanem kinnisvara võrreldavaks sellega, mida üürnik võiks samasse klassi kuuluvalt uuelt kinnisvaralt oodata. Seega, kui üürite 20 aastat vana algkodu tüüpi kinnisvara, jätke see võrreldavaks sellega, mida üürnik võiks leida uuest algkodust.

14
Pöörake tähelepanu infrastruktuuriprojektidele ja kohandage vastavalt. Infrastruktuur võib muuta naabruskonna iseloomu püsivamalt kui peaaegu miski muu. Lennujaamad, sillad, staadionid, raudteed – seda tüüpi projektid võivad üüriturgu põhjalikult muuta nii heas kui halvas suunas. Hea uudis on see, et need juhtuvad harva üleöö. Saate aru, mis on tulemas, ja kohanege etteaimatavate muutustega. Näiteks kui lähedalasuvas kolledžis toimub ulatuslik laienemine mõne teie kinnisvara lähedal, võite eeldada, et noorte kolledži rentijate osakaal on suurem. Pange muudatus enda kasuks tööle. Üürige ruume ja sõlmige üürilepingud üksikutele üürnikele, mitte kogu maja jaoks. Lisaprobleemid saate tasa teha, küsides üürniku kohta veidi kõrgemat üüri.

15
Turu nõrkade kohtade kompenseerimine. Kui olete kursis praeguste suundumuste ja tulevaste infrastruktuuriprojektidega, võite saada teadlikuks turunõuetest, mis muudavad teie kinnisvara vähem ihaldusväärseks. Väikese leidlikkusega saate need kompenseerida. Näiteks võite omada äärelinna kinnisvara, mida üürite. Kui nõudlus linnaüksuste järele kasvab ja nõudlus äärelinna üksuste järele kasvab, vaadake, mida saate teha, et tuua oma äärelinna kinnistule veidi linnamugavust. Proovige koos üüriga tasuda jõusaali liikmelisus, Netflixi tellimus, prügikoristus või kommunaalteenuste pakett.