Kuidas tünnis rõhku alandada

Oluline on enne või pärast kasutamist vaadist rõhku vabastada, eriti kui teil pole õlle väljavõtmiseks kraani. Kui soovite seda hiljem uuesti kasutada, saate tünni rõhust vabastada. Vaadi rõhu vähendamiseks vajate lamepeaga kruvikeerajat ja ka tange. Väikese pühendumise ja hoolika manööverdamisega peaksite saama tünnist iseseisvalt rõhu langetada.

1
Tooge oma tünn välja. Alati vähendage oma vaadist rõhku väljas. Protsessi käigus purskab vaadist tavaliselt välja veidi õlut. Segaduse tõttu on hea minna õue ja asetada tünn mõnele pinnale, näiteks kõnniteele, mida saab kergesti puhastada.

2
Leidke kuuli tihvt. Vaata tünni ülaosa. Vaadi keskel peaks olema ümar, ümmargune metalltihvt, mis on torgatud vaadi avasse. See on kuultihvt, mida peate tünni rõhu vähendamiseks alla vajutama.

3
Vajutage lameda servaga kruvikeeraja kuultihvtile. Võtke oma lamepea kruvikeeraja. Vajutage seda õrnalt kuultihvti vastu. Vajutage tihvti väga õrnalt alla, kuni kuulete särisevat heli, nagu näiteks soodapudeli avamisel. Rõhk vabastatakse tünnist.

4
Hoidke kuultihvti all, kuni kogu rõhk on vabastatud. Jätkake kruvikeeraja surumist vastu tihvti. Jätke kruvikeeraja paigale, kuni tünn lõpetab säriseva heli tegemise. Kui heli lakkab, on rõhk vabastatud. Seejärel saate kuultihvti eemaldada ja ära visata.

5
Keerake kinnitusrõngas kruvikeerajaga üles. Väike metallist rõngas, mida nimetatakse kinnitusrõngaks, hakkab tiirlema ​​väljaspool seda piirkonda, kus kuulnõela asus. Lükake oma lamepeaga kruvikeeraja pea rõnga alla. Tõmmake rõngast kruvikeerajaga ülespoole, nii et osa rõngast eraldub tünni küljest.

6
Tõmmake rõngas tangide abil välja. Võtke paar nõela nina tangid. Haarake kruvikeerajaga lahti keeratud rõnga osast. Tõmmake tangide abil rõngas tünnilt ära. Seejärel saate sõrmuse ära visata.

7
Liigutage sisetoru haamriga vastupäeva. Kuulitihvti ja rõnga all on toru. Võtke haamer ja haakige küünis ühe toru küljel olevasse soonde. Pöörake toru vastupäeva.

8
Tõmmake sisemine toru välja. Kui olete toru paar korda vastupäeva keeranud, peaks see olema piisavalt lahti, et saaksite selle lihtsalt tünnist välja tõmmata. Kõik, mida pead tegema, on haarata torust kätega ja tõmmata üles. See peaks tünnist kergesti tõusma. Kui toru ei tõuse, keerake seda veel paar korda haamriga. Pärast selle eemaldamist võite toru ära visata.

9
Kandke vanu riideid. See on eriti oluline, kui vähendate rõhku täis vaadist. Vaadid pritsivad protsessi käigus välja õlut, mis võib sattuda teie riietele. Kandke alati vanu riideid, mida tünniga töötades ei viitsi määrida.

10
Töötades nõjatuge tünnist eemale. Et vähendada tõenäosust, et õlut endale külge tõmbab, kallutage töötades vaadist eemale. Kui tünn on täis, võite selle külili pöörata. Pidage meeles, et kui pöörate vaadi külili, läheb osa õlut maapinnale valgumise tõttu kaduma.

11
Küsige kelleltki abi. Üksi tünni rõhust vabastamine võib olla keeruline. Täis tünnist on eriti raske survet vabastada, kuna need võivad olla rasked. Kui võimalik, paluge kellelgi teid aidata, et nad saaksid aidata tünni rõhu vähendamise protsessi ajal vajadusel liigutada.