Kuidas tünni koputada

Sul on tünn, sul on tassid, sul on hunnik januseid sõpru. Kuid enne jookide minestamist peate vaadile koputama.

1
Määrake kraani tüüp. Enamik USA-s müüdavaid kodumaiseid õllevaate kasutab Ameerika D-süsteemi. Siiski on mõistlik see müüjaga kinnitada, kuna mõne impordi puhul võib olla vaja teistsugust kraanisüsteemi. Võimalikud süsteemid on järgmised: Ameerika “D”, Euroopa “S” ja “U” süsteemid Grundy “G” süsteem Saksa liugur või “A & M” süsteemid

2
Jää oma tünni. Õlle täiusliku pea tagamiseks jahutage vaadi enne koputamist. Kogu vaati (ja mitte ainult alumise poole) õigeks jahutamiseks: vooderdage oma vaati ämber plastikust prügikotiga. Täitke koti põhi jääga. Asetage oma vaati kotti ja jää peale. Pakkige rohkem jääd. prügikotis, ümber vaadi perimeetri.Tõmmake kott üles ja ümber vaati, pakkides samal ajal veel jääd.Aitab sõbra kaasamisest siia. Üks hoiab kotti üleval, ümber vaati, samal ajal kui teine ​​sõber täidab koti jääga.Kinnitage kott jääga täis vaati ümber. Laske oma vaadil 4–5 tundi jääl seista.Võib-olla peate perioodiliselt välja vahetama jää sulamisel.

3
Jää oma kraan. Ärge unustage ka kraanisüsteemi jäätada. Vastasel juhul kaotate karboniseerumise, kui külm õlu kraanisüsteemi sooja torusse satub. Kraanisüsteemi nõuetekohaseks jahutamiseks pange see üheks tunniks jääle, enne kui seda vajate.

4
Eemaldage vaadi ülaosas olevast kinnitusest plast- või pappkork. Näete vaadi ülaosas mõnda lahtist pilu ja keskel kuullaagriga ümmargust klappi. Pilud juhivad kraani sälkusid ja aitavad seda paigal hoida. Pange tähele, et “D”, “E” ja “U” klappe on väga raske silmaga eristada Saksa liuguritest, “A” ja “M” süsteemidest. Küsige kindlasti müüjalt.

5
Asetage pump tünni peale. Kui hoob on üleval (VÄLJAS), joondage kaks haakekonksu tünni klapi vastava avaga. Lükake kraanisüsteem tünni ventiilile alla. Ajad kuullaagri alla. Selleks ei pea te olema Schwarzenegger, kuid veidi küünarnukimääret aitab. Jätkates allapoole surumist. Keerake kraani päripäeva. Oluline on hoida kraanil püsivat allapoole suunatud survet, kuni see on täielikult sisse keeratud. Keerake seni, kuni te ei saa enam keerata, umbes 90 kraadi.

6
Kinnitage kraan. Tõmmake käepide välja ja lükake see alla (ON). VÕI keerake äärikud.

7
Kontrollige istet. Kui näete kraani ümbert väljuvat mullid või vahtu, ei ole see õigesti paigas. Kui kraani ümbert väljuvad mullid, peate pumba välja lülitama, eemaldama ja proovima uuesti. Kui iste näeb hea välja ja selle ümber pole ühtegi mulli kraani/tünni õmblus, jätkake.

8
Eemaldage tünni ülaosas olevast kinnitusest plast- või pappkork. Vaadi ülaosas näete kolmnurgakujulist ventiili.

9
Asetage pump tünni peale. Kui hoob on üleval (VÄLJAS), joondage kolmnurkse siduri ava tünnventiiliga. Lükake kraanisüsteem tünni ventiilile alla. Selleks ei pea te olema Schwarzenegger, vaid natuke küünarnuki määre aitab.Jätkates allapoole surumist. Keerake kraani päripäeva. Oluline on hoida kraanil püsivat allapoole suunatud survet, kuni see on täielikult sisse keeratud. Keerake seni, kuni te ei saa enam keerata, umbes 90 kraadi

10
Lülitage kraan sisse. Tõmmake käepide välja ja lükake see alla (ON).

11
Kontrollige istet.Kui näete kraani ümbert väljuvat mullid või vahtu, pole see korralikult paigas.Lülita pump välja.Võtke see ära.Proovige uuesti.Kui iste näeb hea välja. Kraani/tünni õmbluse ümber ei ole mullid, jätkake.

12
Eemaldage tünni peal olevast kinnitusest plast- või pappkork. Näete ümarat ventiili. Pange tähele, et “A” ja “M” tünni klappe on väga raske silma järgi eristada “D”, “S” või ” U” süsteemid. Nii et küsige kindlasti oma müüjalt.

13
Asetage pump tünni peale. Veenduge, et tünni siduri käepide oleks püstises OFF asendis. Kui hoob on üleval, joondage siduri põhi tünni ventiili küljega. Libistage tünni süsteem tünni ventiilile.

14
Lülitage kraan sisse. Ühenduse lõpuleviimiseks vajutage käepidet alla ja SISSE.

15
Kontrollige istet.Kui näete kraani ümbert väljuvat mullid või vahtu, pole see korralikult paigas.Lülita pump välja.Võtke see ära.Proovige uuesti.Kui iste näeb hea välja. Kraani/tünni õmbluse ümber ei ole mullid, jätkake.

16
Hankige oma tassid.Kriimustused klaasi siseküljel võivad toimida tuumade tekkekohtadena, kus tekivad mullid. Seega võivad kriimustused põhjustada joogi karbonisatsiooni kaotamise. Selle vältimiseks, kui teie prillidel on kriimustusi, loputage neid enne täitmist lihtsalt veega. Plasttopside kasutamisel pole kriimud probleemiks.

17
Alustage valamist. Ärge pumbake esimese paari pinti jooksul. Vajutage lihtsalt otsikut alla. Juba vaadis olev rõhk on õlle väljutamiseks enam kui piisav.

18
Pange vaht kõrvale. Ärge muretsege, kui esimene pint on üleni vaht. See on normaalne ja peagi tuleb õlut. Siiski soovite veenduda, et tegelete vahuga korralikult. Vaht tekitab rohkem vahtu. Seetõttu vahuklaasi õlle lisamine tekitab ainult rohkem vahtu ja raiskab rohkem õlut. Nii et valage see esimene vaht varuklaasi ja laske sellel enne lisamist settida.

19
Vala õlu. Pea minimeerimiseks. Kallutage tassi esmakordsel täitmisel 45° nurga all. See võimaldab õllel voolamise ajal ümber tassi veereda. Kui klaas täitub, viite selle tagasi vertikaalsesse asendisse.

20
Säilitage täiuslik valamis. Puuduvad reeglid, mis reguleeriksid, mitu pumpa ühe pinti kohta vajate. Selle asemel jälgige õlle voolu. Kui teie õlu väljub liiga kiiresti ja näete vahtu, ärge pumbake enam. Mõnel vaadil on rõhuvabastusventiil, mille saate avada, tõmmates selle külge kinnitatud metallrõngast. Kui teie kunagine ühtlane õllevool on aeglustunud tilkumiseni. Andke oma tünnile paar pumpa.