Kuidas trummidel kiiresti topeltlööki lüüa

Topeltlööktrummimäng hõlmab teie mõlemat jalga (ainult ühe asemel) ja võimaldab teil mängida kiiremaid, keerukamaid lööke, täidiseid ja soolosid. Lihtsamad jalatehnikad hõlmavad kontsadega mängimist kas üles või alla, kuid kui soovite väljakutset, võite proovida jalgu pedaalidele veeretada, et luua veelgi kiiremaid lööke. Olenemata sellest, kas olete juba kogenud ühelöögitrummar või täiesti algaja, saate oma valitud tehnikaga luua keerulisi ja keerulisi rütme.

1
Asetage jalad pedaalidele, kontsad üles tõstetud. Teie kontsad peaksid lihtsalt hõljuma pedaali põhja kohal (või põrandal, olenevalt pedaalide suurusest ja jalgade suurusest). Võib-olla soovite reguleerida oma väljaheidet veidi kõrgemale, et teie reied oleksid veidi allapoole kaldu. Vältige taburet liiga kõrgele tõstmist, kuna see võib põhjustada lörtsi või pedaalidele jõudmisega probleeme. Reguleerige see kõrgusele, kus sääred ja reied moodustavad 90–110 kraadise nurga.

2
Vajutage pedaal jalapalliga alla. Vajutage pedaalidele kiiret survet, kasutades jalaosa varvaste ja võlvide vahel. Jalapallidega mängimine annab teile suurema kontrolli ja järjepidevuse. Vältige varvastega mängimist, kuna see muudab teie mängimise vähem ühtlaseks ja võite tunda lisapinget varvaste väikestele lihastele.

3
Vajutage vaheldumisi vasakut ja paremat jalapalli alla. Mängige väga aeglaselt, et harjuda jalgade väljalülitamise tundega. Peaksite tundma kõige suuremat tegevust oma reie põlvedega, mis võivad pärast mõnda aega harjutamist veidi valusaks muutuda, ärge muretsege, see vaibub, mida rohkem mängite! Kui jalgade asetamine pedaali ülaossa on teile ebamugav, libistage jalg alla pedaali aluse poole, nii et varvas on keskpunktis. Kasutage 20 minuti jooksul treeningu ajal hüppeliigese raskusi, et suurendada kiirust ja vastupidavust. Kui olete need ära võtnud, tunnete, et teie jalad hõljuvad pedaalide kohal. Harjutage mängimist kergemate lugudega, nagu Queeni “We Will Rock You” ja The White Stripes’i “Seven Nation Army”.

4
Harjutage veerand-, kaheksa- ja kuueteistkümnendiknootidega. Kannatamisega mängimine võimaldab teil mängida väga kiiresti, nii et pärast väga aeglaselt veerandnootidega harjutamist suurendage järk-järgult kiirust, kuni saate kaheksanda ja kuueteistkümnenda nootide abil mängida täidiseid ja kolmikuid. Kui olete iga kiiruse omandanud, lisage oma kätega lõksu. “Blink 182 “Up All Night” sisaldab kuueteistkümnenda noodi kolmiktäidet, mida saate alguses väga aeglaselt harjutada, et asjast aru saada. Kuueteistkümnendad noodid on põhimõtteliselt kaheksandiknoodid, mis on jagatud kaheks väiksemaks tükiks (st neli kuueteistkümnendat nooti võrdub kahega). kaheksandad noodid, mis on võrdsed veerandnoodiga 4/4 taktis). Trummi täitmine on siis, kui esitate midagi, mis ei kuulu selle konkreetse loo osa põhitrummilöögi hulka. Näiteks kõige esimene trummimäng. kuulete Nirvana loos “Smells Like Teen Spirit” on täitmine (kuni tavalise löögini). Kolmikud on siis, kui mängitakse 3 nooti tavalöögist erineva kestusega. Kolmiknoodid on â…” tavaliste nootide aeg (nt tavaline veerandnoodi kolmik on â…” tavalise veerandnoodi kestus ja 3 kaheksanda noodi kolmiknoodi on võrdne ühe veerandnoodiga), mis tähendab, et sa pead mängima rohkem noote, et täita noodi väärtust.

5
Toetage jalad pedaalidele ja kandke jalgade raskus kandadele. Vajutage pedaalid, muutes pahkluu asendit. See mänguasend võimaldab trummipeksjal trummilt tagasi põrkuda, luues resonantsemaid ja tonaalsemaid helisid. Kui olete džässitrummar, soovite kindlasti katsetada trummi mängimist. Dave Brubecki “Take Five” on lihtne klassika, mis aitab teil harjutada kanna allalaskmise tehnikat.

6
Tõstke parema jala esiosa üles. Kui parema jala varbad ja pall on tõstetud, suruge vasaku jala esiosa vastaspedaalile alla. Algul liialdage oma liigutustega, et see alla saada ja aru saada, milline jalg on nõrgem (nii saate keskenduda sellele, et see jalg oleks teisega võrdne). Võite märgata, et teie sääred ja pahkluud muutuvad pärast mõnda aega harjutamist haigeks, kuid ärge muretsege, see kaob, mida rohkem harjutate. Säärte, vasikate ja jalataldade venitamine aitab valu korral. Säärte tõstmine aitab tugevdada sääre- ja jalalihaseid.

7
Langetage parema jala esiosa. See paneb trummipeksuri õigele bassitrummile pihta. Tõstke pärast peksja löömist jala esiosa üles, et see saaks tagasi põrkuda. Ärge unustage hoida oma varbad lõdvestunud ja mängida kogu jala esiosaga, mitte ainult palli või varvastega. Pedaali tagasilöögi kontrollimiseks tõstke jala esiosa pedaalilt pooleldi üles alles siis, kui peksja on trummi löönud. . See võimaldab teil ka kohe teise löögi allalöögina mängida.

8
Harjutage mõlema jala vaheldumisi. Harjutage mõlema jalaga mängimist veerand- või kaheksandikonotidega. Veerandnoodid tähendavad, et ühe takti kohta on 4 nooti (te annan iga jala kaks korda maha, et ühe takti jooksul trumme lüüa). Kaheksandik noot tähendab, et mängite vahelduvas järjekorras 4 lühikest lööki vasakul ja 4 paremal jalal. Mängige metronoomiga, et oma jalgade ajastust ja koordinatsiooni alandada. Seadke oma metronoom 60 löögile minutis ja alustage iga linnukese juures ühe jala ja seejärel teise jalaga mängimisest. Seejärel kiirendage seda, mängides ühe jalaga puugil ja teise jalaga puukide vahel. Kui olete asja selgeks saanud, lisage oma kätega mõni lõks ja sümbolid. Saate korraldada jämmisessiooni, et koos sõpradega mängida.”Herbie Hancocki Cantaloupe Islandil on selle tehnika harjutamiseks kena ja lihtne tempo. Aeglustage seda ja mängige ainult jalaosasid, enne kui lisate oma käed segusse.

9
Hõljutage oma domineerivat jalga pedaali kohal ja suruge palliga alla. Teie kand tõstetakse selle liigutuse ajal veidi, kuid mitte nii kõrgele pedaalist, kui see oleks kontsade tõstmise meetodil. Ignoreerige hetkel teist jalga, et veerevat liigutust vaid ühega alla saada.

10
Suruge kannaga allapoole, kui tunnete, et peksja vetrub tagasi. Põhimõtteliselt liigutate oma kanda allapoole, kui jala esiosa tõuseb tagasi ja vastupidi. Jalaga seda veeremisliigutust sooritades peaksite tundma, kuidas nii sääred, kintsulihased kui ka pahkluud on haaratud. Selle tehnikaga mängides salvestage oma jalast video, et saaksite märgata tehnilisi vigu.

11
Enne teise jala lisamist harjutage ühe jalaga rullimist. Alustage mängimise ajal mõlema jala aeglaselt veeretamist ja suurendage järk-järgult kiirust, kui olete sellest aru saanud. Selle veeremismeetodiga saate mängida kiiremaid ja keerulisemaid rütme. Black Sabbathi “Black Sabbath” ja Metallica “Sad But True” on mõlemad laulud, mida on seda tehnikat harjutades lihtsam õppida (alguses aeglaselt). Alusta aeglaselt ja ole endaga kannatlik! Treenige istudes oma jalgu maas rullides, liikudes väga aeglaselt ja pöörates suurt tähelepanu jalaosadele, mis puutuvad kokku maapinnaga. Tehke sääretõsteid ja seistes varvaste tõsteid, et suurendada jala tugevust ja painduvust. jalalihased.Kasutage oma telefoni videosalvestit jalgade salvestamiseks harjutamise ajal. Saate märgata tehnilisi vigu ja näha, kas üks jalg vajab rohkem tööd kui teine. Kui üks jalg on nõrgem, harjutage seda jalga põrandal rullides istudes või tehes muid tegevusi nende lihaste tugevdamiseks.