Kuidas teha vahukommipoppe

Kui arvate, et kook on maitsev magustoit, kuid liiga dekadentne või raskesti valmistatav, sobib vahukommipopp teile suurepäraselt. Vahukommipopi tegemiseks pole vaja muud, kui kotti vahukommi, puidust varrast, šokolaadi või karamelli ja magusaisu. Kui soovite teada, kuidas valmistada maitsvaid vahukommipakse vaid mõne minutiga, järgige neid samme.

1
Ostke kott vahukomme. Mida suurem on vahukomm, seda maitsvam on teie maius. Alustada võib tavalise suurusega vahukommist, väiksemast vahukommist või isegi jumbo-suurusest vahukommist. Protsess toimib seni, kuni seda saab kindlalt puidust vardasse asetada. Asetage vahukomm puidust vardasse. Torka vardas umbes poole vahukommi põhja keskosast ülespoole. Kui teil on suur vahukomm, võib vardas asemel töötada ka popsipulga pulk.

2
Sulata kausis šokolaad või karamell. Lihtsalt täitke pann šokolaadi või karamelliga ja sulatage see ahjus või mikrolaineahjus, kuni olete loonud sooja, libiseva vedeliku, mis sobib suurepäraselt kastmiseks. See on magus kate, mille asetate vahukommipopi peale. Kui olete aine sulatamise lõpetanud, valage see kaussi.

3
Kasta vahukomm sulavedelikku. Langetage vahukomm ettevaatlikult vedeliku sisse ja keerake varda, kuni vahukommi kõik küljed on üleni šokolaadiga kaetud. Võib juhtuda, et vahukommi all oleva vardas on ülaosas veidi šokolaadi. Kui soovite oma vahukommipopsile lisada täiendavaid katteid, nagu puistad või väikesed šokolaaditükid, puistake need vahukommi peale niipea, kui eemaldage see vedelikust, et need kleepuks popi külge.

4
Otsustage, kas soovite oma vahukommi hüppeid külmutada või mitte. Kui soovite, et kate vahukommi ümber oleks kõva, siis pista need sügavkülma. Nende kõvenemiseks võib kuluda paar tundi – lihtsalt kontrollige, kuni need on nii kõvad, kui soovite. Ja kui te ei soovi neid sügavkülma panna, pange need vähemalt kümneks minutiks kõrvale, et nad enne nautimist veidi maha jahtuksid. Kui ootate lihtsalt, kuni vahukommipopsud jahtuvad, võite need panna kõrge klaas nagu lilled kimbus, et te ei määriks neid pikali lamades.

5
Nautige oma vahukommipoppi. Kui teie vahukommipopp on sügavkülmas tahenenud või lihtsalt maha jahtunud, hoidke vardast ja hammustage oma vahukommipoppi. Nautige rikkalikku ja kleepuvat maitset ning tundke uhkust hästi tehtud töö üle.

6
Pane oma vahukommipopp vardasse.

7
Kastke oma pop kolmeks sekundiks toasooja veega kaussi. Sa ei tunne vee maitset.

8
Veereta see puistates. Sprinklid jäävad vee külge kinni.

9
Valmis.