Kuidas teha Tuticorini makroone

See on spetsiaalne makroon, mis on saadaval Tamil Nadu lõunaosas, eriti Tuticorinis. Makaronid on üldiselt valmistatud jahvatatud mandlitest. Tuticorini makroonid on erinevad, kuna nende peamine koostisosa on india pähkel.

1
Eralda munavalged ja vahusta need kausis korralikult läbi, kuni see muutub paksuks ega kuku, kui hoiad kaussi tagurpidi.

2
Peeneks tuhksuhkur ja india pähklid eraldi mikserveski.

3
Lisa vahustatud muna-valgesegule vähehaaval tuhksuhkur ja vahusta segu 30-35 min kreemjas-valgeks.

4
Lisage sellele segule kašupähklid ja vahustage korralikult 15 minutit.

5
Eelsoojenda küpsetusahi 150 kraadini C.

6
Määri ahjuplaat sulavõiga.

7
Tõsta lahtiklopitud india pähkli tainas koonusekujulisteks makroonideks, nii et 2 makrooni vahele jääks piisav vahe.

8
Küpseta neid 12-15 minutit või kuni makroonid muutuvad valgeks-krõbedaks. See ei tohiks värvuda.

9
Laske sellel jahtuda. Serveerige neid või hoidke ülejäänud makroone külmkapis (nagu meie säilitame šokolaadi), et taastada krõbedus.

10
Vahusta munavalge kohevaks vahuks ja lisa siis näpuotsaga soola.

11
Lisa lahtiklopitud munale väikeste sammudega peeneks tuhksuhkur ja jätka segu vahustamist keskmisel kiirusel.

12
Lisa segule purustatud/pulbristatud india pähklid ja blenderda need korralikult läbi.

13
Võtke alumiiniumfooliumiga vooderdatud ahjupann.

14
Võtke lukuga kott ja täitke see seguga.

15
Lõika ühte nurka tõmbluku sisse väike auk ja suru segu koonusekujuliselt ahjuplaadile.

16
Küpseta makroone 1–1,5 tundi. Pärast küpsetamist jahutage seda väljas umbes kolm tundi.

17
Kuumuta ahi temperatuurini 200 kraadi Fahrenheiti (95 kraadi Celsiuse järgi). Eralda munavalged 3 munast. Parimate tulemuste saavutamiseks järgige rangelt kirjeldatud reegleid. Munad eraldades ja kaussi valades peab kauss olema rasvast/veest puhas. Munavalgeid on külmana lihtne eraldada. Jälgige, et te ei näeks eraldatud valgetes mitte ühtegi munakollast. Ärge kasutage sõrmega valgeid munakollase/kooretüki võtmiseks. Kasutage rasvavaba lusikat. Oodake, kuni munavalged jõuavad toatemperatuurini. Kui need on jõudnud toatemperatuurini, valage need laia ja kõrge rasvavaba kuiva anumasse. Kasutage rasvavaba visplit ja klopige neid käega, kuni need muutuvad vahuseks.

18
Kui munavalged muutuvad vahuks, lisa näpuotsaga soola.

19
Vahusta munad elektrilise vispliga (madalal kiirusel), kuni need muutuvad vahuks.

20
Jätka vahustamist (umbes 3 minutit), kuni moodustuvad pehmed tipud. [Ära kujuta ettegi, et vahuksite munavalgeid käega. Selle retsepti jaoks on kindlasti vaja elektrilist visplit].

21
Alustage peensuhkru lisamist (kui teil on granuleeritud suhkur, jahvatage need segistis, et saada väga peened graanulid). Suhkrut lisa ainult 1 spl. korraga. Vahusta neid keskmise kiirusega. Vahustades ja vähehaaval suhkrut lisades näed, et munavalged muutuvad pehmeks taignaks. Suhkru lisamise jätkamisel suurendage vispli kiirust kõrgeks.

22
Pidage meeles, et vahustamise ja suhkru lisamise ajal segu maht aina suureneb (suhkru ja munavalgete suhe on: 1/4 tassi suhkrut 1 munavalge kohta). Suhkur tuleb hoolikalt munavalgetesse segada. Hõõruge segust veidi pöidla ja nimetissõrme vahel. Peaksite tundma, nagu puudutaksite paksu võid. Teie sõrmed ei tohiks tunda isegi pisut suhkrugraanuleid. Kui tunned, jätka vahustamist. Vahusta munavalgeid, kuni need moodustavad kõvad piigid. See tähendab, et kui proovite visplit tõsta või anumat tagurpidi kallutada (eelmine variant on lihtsam), peaks segu olema paks nagu kindlad pilved ja need ei tohiks alla libiseda. Midagi, mis on vahukoore konsistentsis. See samm võtab umbes 8 minutit.

23
Lisage veidi vaniljeessentsi (1/2 tl) ja segage korralikult (valikuline samm).

24
Purusta india pähklid (ka kašupähklid peavad olema toasoe. Ära jahvata, vaid purusta.)

25
Lisage need munavalgete taignasse ja keerake 3 korda. Ärge voldige neid liiga palju. Kasutage voltimiseks rasvavaba lusikat/kulpi.

26
Vooderda küpsetusplaat alumiiniumfooliumiga. Võtke lukuga lukk/torukott ja täitke see poolenisti besee-seguga. Kasutage täitmiseks rasvavaba lusikat/kulpi. Pingutage kott, vabastades selle seest õhku. Lõigake ühte nurka väike auk ja alustage makroonide torustikku tõmbamist. Makroonide torustamise kohta saate vaadata allolevat videot. Kui teil pole tõmblukku või torukotti, võite lihtsalt kahe lusika abil tükke moodustada, kui te makrooni struktuuri pärast ei muretse.

27
Küpseta makroone 1 kuni 1 1/2 tundi.

28
Lülita ahi välja ja lase beseedel seista, kuni küpsised on täielikult jahtunud (võib olla 3 tundi).

29
Hoidke neid õhukindlates purkides/pudelites. Saate neid hoida nädalaid/kuusid toatemperatuuril.