Kuidas teha tünnisalust

See artikkel räägib teile, kuidas teha üht neist klassikalistest peotrikkidest. Seda on üsna lihtne teha, kuid tundub keeruline. Proovi.

1
Koputage vaadile ja jooge õlut. Te tunnete end ülesande täitmisel paremini ja see kontrollib, kui hästi tünni koputasite, enne kui selle lähedale asetasite.

2
Koguge oma 3 abivalmis sõpra. Järgmistel katsetel ei pruugi kõiki kolme vaja minna, kuid kui te kõik alles õpite, töötab see kõige paremini.

3
Pumbake/täitke tünn, et see oleks kasutusvalmis.

4
Leppige kokku signaal „lõpeta/võta mind maha”, mida saate (jooja) kasutada. Te ei saa rääkida ega käsi kasutada, nii et saate signaali, nagu “3 lühikest nurinat” või “mõlemat põlve painutades”. ” on eelistatav.

5
Valige oma 3 sõbra seast 2 tugevamat. Nemad on “tõstjad”. Tõstjate ülesanne on aidata teid õigesse tünni seisuasendisse, aidata teil seal püsida ja aidata teil üsna graatsiliselt alla tulla, kui olete lõpetanud.

6
Kolmas sõber töötab mis tahes ventiiliga, mis vabastab õlle kraani vooliku otsas olevast vaatist. Kõik kraanid on erinevad, nii et see sõltub teie kraanist, kuid saate idee.

7
Seisa nii, et tünn (mis parimal juhul tõstetakse veidi maast lahti, nagu taburetil või jääd täis prügikastis) enda ees. Laske tõstjatel seista joodikust vasakul ja paremal, vastamisi. Ventiili operaator peaks seisma seal, kus on kõige lihtsam, tõenäoliselt jooturi vastas.

8
Haarake tünni käepidemetest ja painutage vöökohas. Ärge haarake prügikasti käepidemetest (vt Hoiatused). Iga tõstja peaks haarama ühest teie jalast, kuskilt põlve ümbert. Klapiinimene peaks sisestama kraani ventiili/tila teie suhu, kuid ärge veel alustage. (See võib tunduda närune töö, kuid see on tõesti oluline).

9
Arvestades 3, juhtuvad kõik need asjad: suruge, kasutades käte ja keha jõudu, libistades jalgu õrnalt taeva poole klassikalisesse “käes seismise” asendisse. Ärge muretsege, see on lihtsam, kui see kõlab, sest teil on abi. Tõstjad peaksid aitama teil jõuda nimetatud “käeseisundisse”, tõstes jalgu kaarega ja suunates teid üles. Kui olete seal, hoidke seda kindlalt. Kui olete üleval, vabastab klapi operaator klapi ja seega õlle teie suhu.

10
Kui olete üleval, peaks üks tõstjatest loendama (One-Mississippi). Mida suurem arv, seda parem! Seda lõplikku arvu saab kasutada selleks, et teha kindlaks, kes teie sõpradest oli kõige kauem üleval. Kui teil on suurim arv, saate seda kasutada peol või hiljem uhkeldamiseks.

11
Tarbi nimetatud asendis võimalikult palju õlut, seejärel anna kokkulepitud stop/get-signal. Stoppsignaali andmisel peaks tõstja loendamise lõpetama. Tõstjad peaksid seejärel aitama teid tagasi püstiasendisse ja ventiili operaator peaks õllevoolu peatama.

12
Tähistage! Sa tegid seda! Lülitage ja tõstke oma sõbrale!