Kuidas teha Smores mikrolaineahjus

Armastad s’mores’i, kuid sul pole lõket ega kaminat? Õnneks saate neid teha siseruumides, kasutades ainult oma mikrolaineahju! Põhilise s’more’i valmistamiseks on mitu võimalust ja veelgi rohkem võimalusi selle vürtsitamiseks!

1
Murdke Grahami kreeker pooleks. Aseta üks Grahami kreekeripoolik taldrikule, mille peal on paberrätik. Asetage teine ​​Grahami kreekeri pool kõrvale. Paberrätik hoiab ära kreekeri märjaks saamise. Kui te ei leia ühtegi Graham kreekerit, võite selle asemel kasutada mõnda muud sarnast mee-kaneeli maitsega kreekerit.

2
Murdke šokolaaditükk ära ja asetage see Grahami kreekeri peale. Kui kasutate ühte neist suurtest šokolaaditahvlitest, millel on telliskivitaolised jooned, kasutage neid jooni juhisena. Šokolaad peaks olema veidi väiksem kui Grahami kreeker.

3
Asetage vahukomm Grahami kreekeri peale. Tõstke see tasasele küljele, et see plaadi liigutamisel maha ei veereks. Ärge asetage veel Grahami kreekeri teist poolt. sa teed seda lõpus.

4
Küpseta s’more’i mikrolaineahjus kõrgel temperatuuril 15 sekundit. Pange plaat koos s’more’iga mikrolaineahju ja kuumutage seda kõrgel temperatuuril 15 sekundit. Šokolaad hakkab sulama ja muutub pehmeks ning vahukomm paisub. Kui vahukomm paisub liiga palju, kuumuta s’more 5-sekundiliste intervallidega. Laske vahukommil enne uuesti kuumutamist tühjendada.

5
Võtke taldrik mikrolaineahjust välja ja asetage teine ​​Grahami kreekeri pool vahukommi peale. Vajutage s’more, et see tihendada. Olge ettevaatlik, et mitte vajutada nii kõvasti, et Grahami kreeker puruneks.

6
Lase s’morel enne söömist paar minutit jahtuda. S’mores on maitsvad, kui nad on veel kuumad, kuid neid pole eriti lõbus süüa, kui kõrvetate nende peal keele!

7
Murdke Grahami kreeker pooleks, nii et tulemuseks on kaks ruutu. Kui te ei saa Graham kreekereid, võite selle asemel kasutada teist tüüpi mee-kaneeli maitsega kreekereid.

8
Kata üks Graham kreeker šokolaadimäärdega. Võite kasutada mis tahes tüüpi šokolaadimääret, näiteks Nutellat. Selle asemel võid kasutada ka šokolaadi-fudge-kastet. Kui kasutate šokolaadi-fudge-kastet, veenduge, et see oleks külm ja paks, nagu või; ära kuumuta ja sulata seda eelnevalt.

9
Kata teine ​​Graham kreeker vahukommimäärdega. Kui te ei leia vahukommimääret, võite kasutada ühte vahukommi või nelja mini vahukommi.

10
Vajutage kaks Grahami kreekerit kokku ja asetage need taldrikule. Asetage šokolaadi ja vahukommi küljed kokku ja veenduge, et nurgad langeksid kokku. Grahami kreekeri märjaks saamise vältimiseks pange selle alla paberrätik.

11
Mikrolaineahjus Graham kreeker vahukommi kõrgel kuumusel umbes 10 sekundit. Kui valmistate korraga rohkem kui ühe s’more, peate võib-olla pikendama küpsetusaega 20–30 sekundini.

12
Vajutage s’more õrnalt alla, et see tihendada. Vajutage piisavalt kõvasti alla, et s’more kleepuks kokku, kuid mitte nii kõvasti, et vahukomm igale poole välja immitseks või kreeker katki läheks.

13
Lase s’morel enne söömist veidi jahtuda. Kuna te šokolaadi ei kuumutanud, ei pea te nii kaua ootama. Piisab mõnest sekundist kuni minutini. S’more on maitsev, kuid mitte siis, kui nad suu põletavad!

14
Katsetage erinevat tüüpi küpsistega. Grahami kreekerid on magusad, seega sobivad ka muud tüüpi magusad kreekerid või küpsised. Proovige seda vaniljevahvlite või isegi šokolaadiküpsistega. Kui kasutate vaniljevahvlit, kaaluge selle asemel väikese vahukommi kasutamist või lõigake suurem pooleks, et valmistada lühike vahukomm.

15
Katsetage erinevat tüüpi šokolaadiga. Piimašokolaadi kasutatakse kõige sagedamini s’mores’i valmistamiseks, kuid valge šokolaad ja tume šokolaad võivad teile rohkem meeldida. Kui teile meeldivad väga magusad asjad, võiksite eelistada valget šokolaadi ja kui teile ei meeldi väga magusad asjad, võib teie jaoks sobida tume šokolaad. Võite kasutada ka piparmündi- või isegi maapähklivõitäidisega šokolaadi.

16
Lisa veidi krõmpsu koos teraviljaga. Kui olete oma s’more’i mikrolaineahjus küpsetanud, lisage sulanud vahukommi peale puistake oma lemmikhommikusöögihelbeid. Asetage teine ​​Grahami kreekeri pool kiiresti selle peale ja vajutage seda õrnalt alla.

17
Lisa veidi puuvilju. Pärast seda, kui olete oma s’more’i mikrolaineahjus küpsetanud, kuid enne selle kokkupanemist, lisage viil või kaks banaani või maasikat. Võite kasutada isegi nii maasikaid kui banaane, et saada ülimat maitset. Lisamaitse saamiseks määrige enne s’more’i kokkupanemist grahami kreekeri teise poole peale veidi maasikamoosi või hoidiseid.

18
Anna sellele šokolaadi-maapähklivõi keerdu. Tee oma s’more nagu tavaliselt, kuid tavaliste Graham kreekerite asemel kasuta šokolaadimaitselisi. Šokolaaditahvlite või šokolaadimäärde asemel kasutage 1–2 teelusikatäit siledat maapähklivõid.

19
Andke sellele piserdustega veidi värvi ja tekstuuri. Täitke väike kauss või tass nonparellidega (pisikeste pallide kujuga). Valmistage oma s’more, seejärel kastke kõik neli serva puistritesse. Puistad kleepuvad sulatatud šokolaadi ja vahukommi külge, andes sellele värvipuhangu.

20
Valmistage deluxe s’more’i, niristes neile sulašokolaadi. Pärast seda, kui olete oma s’mores’i kuumutanud ja kokku pannud, sulatage mikrolaineahjus veidi šokolaadi ja niristage see s’mores’i peale. Pane s’mores mõneks minutiks külmkappi, et see taheneks, ja siis söö ära. Värvuse saamiseks puista sulašokolaadile enne, kui see taheneb ja taheneb, mõned väikesed kommid või puistad.

21
Valmis.