Kuidas teha räpane tüdruku skaut

Kas teile meeldib pidude korraldamine ja sõprade lõbustamine? Siin on ampsu retsept, mis kindlasti avaldab muljet ja jätab kõik lisa küsima. See maitsev amps maitseb nagu kuulsad Thin Mint Girl Scouti küpsised, mida me kõik nii hästi tunneme.

1
Täitke kokteilišeiker kaks kolmandikku jääga. Lõplikku jooki valades kurnate jää välja. Kui soovite oma viimase joogi sisse jääd, täitke klaas kohe jääga.

2
Lisage Bailey’s Irish Cream, roheline kreem de menthe ja crám de cacao. Tugevama joogi saamiseks lisage ½ untsi (10 milliliitrit) viina.

3
Sulgege loksuti ja raputage seda mõni sekund. Hoidke oma käsi kaane kohal, et see kogemata maha ei hüppaks.

4
Vala segu läbi sõela highball-klaasi. Eemaldage kaas ja asendage see kurnaga. Valage segu läbi sõela ja klaasi.

5
Serveeri. Dirty Girl Scout jäetakse tavaliselt garneerimata. Kui soovite selle huvitavamaks muuta, võite selle peale lisada mõned piparmündilehed.

6
Täida highballi klaas jääga. Jäta kokteili jaoks piisavalt ruumi.

7
Valage viin, Kahlua, Bailey’s ja valge Crème de Menthe kokteilišeikerisse. Kui soovite, et jook oleks eriti külm, lisage shakerisse ka peotäis jääd.

8
Sulgege loksuti ja raputage seda mõni sekund. Hoidke oma käsi kaane kohal, et see kogemata maha ei hüppaks.

9
Võta kaas pealt ja vala segu klaasis oleva jää peale. Kui lisasite šeikerisse jääd, peate segu valama läbi sõela.

10
Serveeri. Dirty Girl Scout jäetakse tavaliselt kaunistamata, kuid võite sellele lisada mõne piparmündilehe, et see huvitavam välja näeks.

11
Proovige traditsioonilist skautlikku tüdrukut. Täitke kokteilišeiker ½ untsi (15 milliliitrit) piparmündišnapsi, ½ untsi (15 milliliitrit) tumeda kakaokreemiga, ½ untsi (15 milliliitrit) Bailey’s ja ½ kord vahukoorega. Lisage 1 teelusikatäis (5 milliliitrit) rohelist crám de menthe’t ja loksutage segu segamiseks. Kurna segu highball-klaasi jää peale. Kaunista maraschino kirsiga ja serveeri.

12
Proovige Girl Scout Cookie’t, kui soovite midagi kohvilaadsemat. Täida kokteilišeiker peotäie jääga. Lisage ½ untsi (15 milliliitrit) Bailey’s, ½ untsi (15 milliliitrit) Kahluat ja ½ untsi (15 milliliitrit) piparmündi šnapsi. Loksutage mõni sekund segunemiseks, seejärel kurnake segu kõrgesse klaasi ja serveerige.

13
Proovige Dirty Girl Scout Cookie’t, kui soovite midagi lihtsat. Täida kokteilišeiker peotäie jääga. Lisage 2/3 untsi (20 milliliitrit) Bailey’si ja 1/3 untsi (10 milliliitrit) rohelist Crème de Menthe. Loksutage mõni sekund segunemiseks, seejärel kurnake highball-klaasi ja serveerige.

14
Proovige Frozen Girl Scouti, kui teile meeldivad segujoogid. Täitke blender tilga piima, 1½ untsi (45 milliliitrit) rohelist Crème de Menthe ja 3 lusikatäie šokolaadijäätisega. Pulseerige blenderit mõni sekund, kuni kõik on segunenud, seejärel valage kõrgesse klaasi ja serveerige.

15
Proovige Naughty Girl Scouti, kui soovite midagi kreemisemat. Täida kokteilišeiker peotäie jääga. Lisage 2 untsi (60 milliliitrit) Kahluat, 1 unts (30 milliliitrit) Crème de Menthe ja 1 unts (30 milliliitrit) poolteist. Loksutage mõni sekund segunemiseks, seejärel kurnake jääga täidetud kõrgesse klaasi. Kaunista mõne mündilehega ja serveeri.