Kuidas teha pruunikaid

Pruunid on maitsev magustoit, mida saab nautida erilistel puhkudel, televiisori ees koos klaasi piimaga või lihtsalt sellepärast, et tekib isu küpsetada ja magusaisu rahuldada. Võite teha tavalisi pruuniküpsiseid, muuta need eriti pehmeks või otsustada teha omal valikul loomingulisema retsepti. Pruunide valmistamisel ei saa te valesti minna ja kõik, mida valmistate, on maitsev. Alustamiseks vaadake oma eelistatud meetodi 1. sammu.

1
Kuumuta ahi temperatuurini 375 ºF (190 ºC).

2
Määrige ja vooderdage umbes tolli sügavune 9–9 tolli (23 x 23 cm) küpsetusplaat. Soovi korral võid panni ka alumiiniumfooliumiga vooderdada.

3
Sulata või või margariin väikesel pannil madalal kuumusel. Sel ajal, kui see sulab, viige läbi järgmised kaks sammu. Või sulamiseks peaks kuluma umbes minut-kaks. See sulab kiiremini, kui alustate sellega toatemperatuuril.

4
Sega eraldi kausis tuhksuhkur ja munad. Valage suhkur ja munad keskmise suurusega kaussi ning segage koostisosi, kuni need on täielikult segunenud. Selleks peaks kuluma umbes minut. Koostisosade segamiseks võite kasutada puulusikat, visplit või isegi elektrimikserit.

5
Sega jahu ja šokolaadipulber eraldi kausis omavahel. Nüüd valage need koostisosad eraldi kaussi ja segage neid, kuni need on täielikult segunenud.

6
Vala sulavõi suhkru ja munasegu hulka. Seejärel sega, kuni või on hästi segunenud. Nii saad kena helekollase kreemja segu.

7
Sõelu kakaosegu vähehaaval munasegu hulka. Valage koostisosad lihtsalt sõelale ja raputage seda õrnalt, et õhk sisse pääseks, samal ajal kui kakaosegu munasegusse langeb. Kakaosegu sõelumiseks võite isegi kahvliga kergelt mööda sõela põhja kraapida.

8
Lisa segule šokolaaditükid. Nüüd võid segada šokolaaditükid ülejäänud koostisosade hulka. Soovi korral võite kasutada tavalisi šokolaaditükke või armsaid minitükke. Kui tunnete end seiklushimulisena ja soovite asju segamini ajada, võite valida ka valge šokolaadi laastude. [tsitaat vaja]

9
Vala segu ahjuplaadile. Nüüd, kui kandik on määritud, peaks see kõik valmis olema, et saaksite segu sisse valada. Segu ühtlustamiseks kasutage lamedat plastist mikserit või nuga. See ei pea olema täiesti ühtlane, kuid proovi seda pannil võimalikult ühtlaselt jaotada, et pruunid oleksid kogu ulatuses ühtlase kõrgusega. [tsitaat vaja]

10
Asetage plaat ahju keskmisele riiulile ja küpsetage 30 minutit. 25 minuti pärast kontrollige pruunikaid pidevalt, et veenduda, et need ei kõrbeks. Saate isegi koristada, kui ootate oma küpsise valmimist. Kui veedate köögis ringi, kuni pruunid hakkavad tahenema, ihkate seda magusat maiust veelgi rohkem!

11
Eemaldage brownied ahjust ja laske neil jahtuda. Oodake vähemalt viis minutit, kuni pruunikad jahtuvad. See annab neile ka aega veidi kõveneda. Kui lõikate need sisse siis, kui need veel jahtuvad, on neid raskem puhtalt lõigata.

12
Lõika brownied suupistesuurusteks tükkideks. Saate lõigata pisikesi tükke, nii et saate need ühe hammustusega ära süüa. Võid lõigata ka suuremaid browniesid, nii on iga portsjon mõnus ja rammus. See on teie otsustada – kui teete need suure ürituse jaoks, siis mida väiksem, seda parem. Aga kui teete süüa ainult endale ja mõnele sõbrale või pereliikmele, siis miks mitte lõigata need veidi suuremaks? Magusa maitse saamiseks võite neid isegi lisada kondiitri suhkruga.

13
Kuumuta ahi temperatuurini 325 ºF (162 ºC). Asetage ahjurest ahju alumisse kolmandikku, et valmistuda maitsvate tobedate pruunide küpsetamiseks.

14
Valmistage ette 8 x 8 tolli (20 x 20 cm) küpsetuspann. Vooderda panni põhi ja küljed fooliumi või küpsetuspaberiga, jättes kahele vastasküljele üleulatuse.

15
Valage keskmisesse kastrulisse 1–2 tolli (2,5–5 cm) vett. Kuumutage vett, kuni see lihtsalt keeb.

16
Sega kausis kakaopulber, suhkur, või ja sool. Veenduge, et kauss oleks kuumakindel. Segage koostisosi, kuni need on täielikult segunenud. Tasuks kaussi keeva vee peale puhkama panna, et koostisained natukene kuumeneks ja oleks lihtsam omavahel kokku segada ning segu oleks mõnus kreemjas. Jätka koostisainete segamist, kuni segu on mõnus ja soe. Ärge muretsege, kui see on ikka natuke turske; pärast jahu ja munade lisamist muutub see ühtlasemaks.

17
Lase kaussil 3-5 minutit jahtuda. See peaks olema veel soe, kuid mitte kuum, kui olete valmis seda uuesti kasutama.

18
Sega juurde vanill. Kasutage vanilje lisamiseks spaatlit või puulusikat, mis annab pruunidele unikaalse maitse.

19
Lisa munad. Nüüd lisa ükshaaval segule munad. Enne teise segamist segage esimene täielikult sisse. See peaks aitama segul muutuda ühtlasemaks.

20
Lisa jahu. Nüüd segage jahu, kuni olete selle täielikult seganud. Selleks peaks kuluma veel vähemalt minut või kaks. Teie tainas tuleb üsna paks, tõenäoliselt paksem, kui olete pruunide valmistamisel harjunud – see on koht, kus tuleb esile kerkimise tegur.

21
Sega hulka pähklid. Segage sisse kreeka pähklid, pekanipähklid, mandlid või muud pähklid, mida soovite kasutada. See on valikuline, kuid annab pruunikatele mõnusa hoo.

22
Vala segu pannile. Jaotage see kindlasti pannile ühtlaselt laiali, et tekiks kõik umbes sama paksused pruunid.

23
Küpseta 20-25 minutit. Umbes 18 minuti pärast alustage pruunide kontrollimist. Kui need on valmis, peaksite suutma hambaorki keskele pista, muutes selle peaaegu puhtaks. Kui need ei ole valmis, isegi pärast ajapiirangut, jätkake nende küpsetamist.

24
Võta ahjust välja ja lase jahtuda. Laske neil enne lõikamist vähemalt viis minutit jahtuda.

25
Tükelda brownied. Sellest retseptist saab 16 tavalist brownie ruutu. Siiski saate neid lõigata suuremaks või väiksemaks, olenevalt sellest, mida soovite.

26
Serveeri. Nautige neid maitsvaid pehmeid pruunikaid sellisena, nagu nad on. Lisahoo saamiseks nirista neid karamellkastmega.

27
Valmista šokolaadi-bronnid. Lugege seda artiklit, et saada teada, kuidas oma lemmikšokolaadiküpsiseid valmistada. Saate valida tavaliste šokolaadi-, karamelli- või nätskete pruunide vahel. Olenemata sellest, mida te valite, on teie pruunid maitsvad!

28
Tee kreemiga kaetud brownie ’d. Need maitsvad küpsised on eriti pidulikud – sobivad ideaalselt sünnipäevadeks või mõneks eriliseks sündmuseks.

29
Tee S’more küpsetisi. Lisage traditsioonilisele brownie retseptile vahukommi kate ja mõni graham kreeker ja tunnete end nagu istuksite lõkke kohal.

30
Tee gluteenivabad brownied. Kes ütles, et gluteenivabad inimesed ei saa nautida värskelt küpsetatud brownie maitset? Selle retsepti järgi valmistatakse pruunikaid, mis on sama head kui traditsioonilised.

31
Tee piparmündipruunid. Maitsva pühademaitse saamiseks lisage traditsioonilisele pruunikale piparmünti.