Kuidas teha McDonald’s McFlurryt

Kui ihkate vastupandamatut McDonald’s McFlurryt, kuid ei saa seda tooma minna, siis ärge muretsege! Saate teha oma McFlurry kodus otse oma köögis ja see on lihtsam, kui arvate. Teil on vaja vaid mõnda lihtsat koostisosa ja paar minutit ettevalmistusaega. Protsess on veidi erinev olenevalt sellest, kas teil on blender või mitte, seega järgige õiget meetodit, mis põhineb teie käsutusel. Tulemus ei pruugi olla täpselt selline, nagu McDonalds valmistab, kuid teile meeldib see maitsev omatehtud McFlurry siiski.

1
Purusta McFlurry jaoks kasutatavad küpsised või kompvekibatoonid. McDonald’s kasutab oma McFlurries’de jaoks Oreosid, SKOR-batoone, Cadbury kreemimune ja M&M-i, seega valige ehtsa magustoidu jaoks üks neist. Kõigi nende jaoks, välja arvatud M&M-id, peate kõigepealt koostisosad purustama. Valige kattekiht ja pange need kilekotti. Seejärel purustage taignatükid oma käte või taignarulliga. Kui teete M&Ms McFlurryt, ei pea te neid esmalt purustama. Saate need lihtsalt tervelt lisada. Võite kasutada ka mis tahes muud lisandit, mida soovite! Küpsised, kommid või šokolaadid sobivad McFlurryga suurepäraselt, seega olge loominguline ja lisage kõike, mida soovite.

2
Lisa blenderisse vanillijäätis ja piim. Jäätis annab McFlurryle magusa põhja. Löö blenderisse 2 tassi (256 g) vaniljejäätist. Seejärel valage sisse 1/4 tassi (59 ml) täispiima. Parim on, kui jäätis oleks tahke külmutatud, et saaksite kena paksu McFlurry. McFlurries valmistatakse traditsiooniliselt vaniljejäätisega, kuid võite kasutada šokolaadi või mõnda muud mõni muu maitse, mida eelistate. Mõned retseptid ütlevad, et selle asemel tuleb lisada ainult 2 spl (10 ml) piima. See annab teile palju paksema McFlurry, nii et võite seda eelistada. Sellest retseptist saab ühe McFlurry, nii et suurendage seda, kui soovite teha rohkem kui ühe.

3
Sega koostisained ühtlaseks. Lükka blenderit paar korda õrnalt madalal tasemel, et piim ja jäätis omavahel segada. Tahad, et segu oleks pehme serveerimisega jäätise tekstuuriga, nii et see peaks siiski olema veidi paks. Jätkake segisti pulseerimist, kuni saate ühtlase ja paksu konsistentsi. Kui segate liiga palju, saate rohkem piimakokteili konsistentsi, mis on endiselt maitsev!

4
Sega jäätis ja lisandid suures klaasis kokku. Esmalt vala klaasi umbes 1/3 kuni 1/2 purustatud lisanditest. Seejärel valage jäätis klaasi katteks. Võtke suur lusikas ja segage segu hoolikalt. Jätkake segamist, kuni kõik lisandid on McFlurry ulatuses jaotunud. Magustoidu külmana hoidmiseks võite jätta klaasi enne McFlurry lisamist sügavkülma. Võib arvata, et saate lisandeid segada, kui jäätis on veel segistis. , kuid see tükeldab kõik tükid. Te ei saa seda tõelist McFlurry kogemust.

5
Puista McFlurryle veel lisandeid. Lõpuks valage ülejäänud lisandid McFlurryle. Nüüd on kõik nautimiseks valmis! Samuti võite McFlurryle nirista šokolaadi- või karamellisiirupit. McDonald’s kasutab tavaliselt SKOR-i ja Cadbury McFlurriese karamellkastet.

6
Purusta McFlurry jaoks kasutatavad lisandid. McDonaldsis on praegu Oreo, SKOR-batoon, Cadbury kreemmuna ja M&M McFlurries, nii et saate nende retsepti kopeerimiseks valida oma lisandiks ühe neist. Alustuseks sulgege lisandid kilekotti, seejärel purustage need hammustavateks tükkideks. See konkreetne retsept on tehtud Oreosega, kuid saate hõlpsasti asendada teise lisandiga. Kui teete M&Ms McFlurryt, siis te ei tee seda. tuleb need kõigepealt purustada. Saate need lihtsalt tervelt lisada. Soovi korral võite kasutada teistsugust katet. Reegleid pole, seega kasutage seda, mis teile meeldib!

7
Vala pannile koor ja kondenspiim. Kondenspiim on väga magus, nii et see on ideaalne alus teie koduse McFlurry jaoks. Kasutage metallist või plastist küpsetusplaati või panni. Valage sisse 0,9 tassi (216 ml) kondenspiima ja 1 tass (250 ml) koort. Ükskõik millist anumat kasutate, veenduge, et see oleks sügavkülmikukindel. Kuna kondenspiim on nii magus, soovitatakse retseptis lisada ainult pool sellest alguses ja maitset katsetades. Kui soovite magusamat, lisage ülejäänud. Sellest retseptist saab 1 standardse McFlurry, nii et kohandage seda, kui soovite rohkem.

8
Sega pannile oma lisandid. Nüüd valmistuge oma McFlurry tõeliselt maitsvaks muutma. Vala oma lisandid pannile. Seejärel kasutage suurt lusikat ja segage kõiki koostisosi, kuni segu on ilus ja ühtlane.

9
Pane segu 4-5 tunniks sügavkülma. Tõenäoliselt näeb pann piisavalt hea välja, et seda kohe süüa, aga ära lase end kiusata! Võta pann ja jäta sügavkülma tahenema. Kontrollige seda 4 tunni pärast, et näha, kas teile meeldib konsistents. Kui soovite paksemat, siis jätke see veel tunniks seisma. Ärge kontrollige segu enne 4 tundi, muidu ei pruugi see korralikult külmuda.

10
Valage McFlurry klaasi ja nautige. Kui McFlurry on hangunud ja kõvenenud, valage see suurde klaasi. Seejärel nautige oma maitsvat omatehtud magustoitu! Kui olete lõpetanud, võite ehtsa McFlurry kogemuse saamiseks puistata peale veel lisandeid.