Kuidas teha lumega jäätist

Lumepäevad võivad olla lõbusad, kuid kurnavad, kui kogu pere on kodus kinni. Lubage lapsi ja ennast maitsva maiusega. Astuge välja ja aidake oma perel valmistada oma “lumekreemi” – hooajalist omatehtud jäätist, mis sobib suurepäraselt külma ilma jaoks. Hoidke tarvikud käepärast ja katsetage erinevate maitsetega, et kõigil oleks lõbus ja nad jääksid enda lumekreemiga rahule!

1
Valmistage oma koostisained ette. Koguge kokku järgmised maitseained. Jahutage neid külmkapis või kaetuna õues, kui elate miinuskliimas, et lumi ei sulaks.1 tass (250 ml) piima…“ tass (80 ml) granuleeritud suhkrut1 tl (5 ml) vaniljeekstrakti 1 näputäis soola

2
Vahusta piim, granuleeritud suhkur, vanill ja sool. Kasutades suurt kaussi, valage neli koostisosa kokku ja segage. Veenduge, et kauss oleks piisavalt suur ja valmistatud kergest plastikust, et minimeerida soojusülekannet.

3
Segage lumega. Koguge umbes 8 tassi (pool gallonit) värsket lund ja segage see kohe vaniljeseguga. Aeg on ülioluline, sest sa ei taha, et lumi ära sulaks. Segage kuni jäätise soovitud konsistentsini ja lisage oma valitud lisandid, nagu puistad või kirsid.Jäätis peaks tavaliselt olema kohev ja mitte vedel. Kontrollige lund põhjalikult, kuna te ei soovi prügi.

4
Valmistage oma koostisained ette. Segage suure segamiskausi abil kokku järgmised 4 koostisosa. Võite ka mis tahes šokolaadisiirupiga asendada oma eelistatud kaubamärgi

5
Segage lumega. Koguge umbes 8 tassi (pool gallonit) värsket lund ja segage see kohe maapähklivõi seguga. Aeg on ülioluline, sest sa ei taha, et lumi ära sulaks. Sega, kuni saavutad soovitud jäätise konsistentsi.

6
Kõige peale lisa oma lemmikjäätisega. Ükskõik, kas teile meeldivad maapähklivõibatoonid või puistad, lisage mida iganes soovite.

7
Kata ja pane tunniks ajaks sügavkülma. Jäätis võib olla üsna pehme. Kui olete kõik kokku seganud, katke jäätis kaanega ja asetage see sügavkülma või väljapoole, kui see on külmumistemperatuur. See annab teile tugevama konsistentsi.

8
Valmistage oma koostisained ette. Segage suure segamiskausi abil kokku järgmised 3 koostisosa. Samuti võite piparmündiekstrakti asendada piparmündi või vaarikaga. 1 (14 untsi) purk magustatud kondenspiima – ¼ tassi (60 ml) magustamata kakaopulbrit – ½ tl (2,5 ml) piparmündiekstrakti

9
Segage lumega. Koguge umbes 8 tassi (pool gallonit) värsket lund ja segage see kohe šokolaadiseguga. Aeg on ülioluline, sest sa ei taha, et lumi ära sulaks. Sega, kuni saavutad soovitud jäätise konsistentsi.

10
Kõige peale lisa oma lemmikjäätisega. Ükskõik, kas naudite maapähkleid või kirsse, lisage mida iganes soovite.

11
Aseta jäätisele kaas ja pane sügavkülma. Kui olete kõik kokku seganud, võib jäätise külmumiseks kuluda üle tunni. Kasutage jäätise katmiseks kindlasti kaant, enne kui asetate selle sügavkülma või külmumistemperatuuril välja.

12
Valmistage oma koostisained ette. Segage mikrolaineahjus ohutu segamisnõu abil kokku järgmised 4 koostisosa ja küpsetage mikrolaineahjus poole võimsusega 30 sekundit. Segage segu ja kuumutage mikrolaineahjus veel 30 sekundit. Korrake protsessi kuni seguni ja siluge, seejärel pange see jahtuma. 1 tass (250 ml) valge šokolaadi laastud ½ tassi (125 ml) paksu karamelli…“ tassi (80 ml) piima½ (2,5 ml) soola

13
Looge karamelli alternatiiv. Kui sul karamelli pole, sega keskmisel-madalal kuumusel potis ¼ tassi pruuni suhkrut, â…› tassi pool ja pool koort, 1 spl võid ja näpuotsaga soola. Vahusta õrnalt 5–7 minutit küpsetamise ajal või kuni saavutad soovitud paksuse. Lisage ¼ supilusikatäit vaniljet ja küpsetage veel minut, et paksust suurendada, seejärel lülitage põleti välja ja laske segul kaetud anumas jahtuda.

14
Sega sisse lumi ja Amaretto. Koguge umbes 8 tassi (pool gallonit) värsket lund ja segage see kohe karamelli segu ja ¼ tassi (60 ml) Amarettoga. Samuti võite Amaretto asendada mis tahes likööriga või täielikult ära jätta. Aeg on ülioluline, sest sa ei taha, et lumi ära sulaks. Sega, kuni saavutad soovitud jäätise konsistentsi.

15
Kõige peale lisa oma lemmikjäätisega. Ükskõik, kas teile meeldivad šokolaaditükid või röstitud mandlid, lisage kõik, mida soovite.

16
Külmuta soovitud konsistentsini. Kui kõik on omavahel segatud, võib jäätis olla parajalt pehme. Asetage jäätis lihtsalt sügavkülma või õue ja laske sellel seista kaetud anumas, kuni see tahkub soovitud konsistentsini.

17
Valmistage oma koostisained ette. Segage suure segamiskausi abil kokku järgmised 5 koostisosa. Võite asendada ka mis tahes maitsega koogisegu või viina. Võite ka viina täielikult ära jätta ja lisada täiendavalt piima.½ tassi (125 ml) magustatud kondenspiima ¼ tassi (60 ml) kollase koogi segu3 spl (45 ml) koogimaitselist viina 2 spl (30 ml) piima1 tl (5 ml) vaniljet

18
Segage lumega. Koguge umbes 8 tassi (pool gallonit) värsket lund ja segage see kohe koogitaina seguga. Aeg on ülioluline, sest sa ei taha, et lumi ära sulaks. Sega, kuni saavutad soovitud jäätise konsistentsi.

19
Kõige peale lisa oma lemmikjäätisega. Ükskõik, kas naudite maapähkleid või kirsse, lisage mida iganes soovite.

20
Külmutage kaanega anumas. Pärast segamist katke jäätis kaanega ja asetage see õue või sügavkülma, kuna see võib olla üsna pehme. Mida kauem külmutada, seda kõvem on konsistents.