Kuidas teha lipsuga värvitud kooki

See psühhedeelse välimusega tort sobib suurepäraselt igaks sündmuseks, sealhulgas lapse sünnipäevaks või mistahes peoks, kus värvide vikerkaart on hinnatud. Veelgi enam, see on täiesti maitsev! Teeb 6-8 portsjonit.

1
Vala koogisegu segamisnõusse. Lisa selge sooda ja vahusta, kuni koogisegu on soodas täielikult lahustunud. (Alguses näete natuke vahtu, kuid ärge muretsege, see kaob vahustamist jätkates).

2
Ärge järgige koogi karbi juhiseid, kui kasutate karbis valmistatud koogisegu. Kasutage lihtsalt pulbrilist koogisegu.

3
Jaga tainas kuue kaussi. Veenduge, et annate kausile 1 kõige rohkem tainast ja vähendage järk-järgult oma taigna kogust igas järjestikuses kausis. Kauss 6 peaks sisaldama kõige vähem koogisegu.

4
Valige soovitud värvid. Pigista umbes peenraha (10 penni) suurune (0,705 tolli või 17,91 mm) kogus ühte värvi kaussi 1. Jätkake seda ülejäänud kausside jaoks teiste värvidega. Sega värvid koogisegu hulka.

5
Vala pool Bowl 1 küpsetusvormi keskele. Ärge muretsege selle levitamise pärast.

6
Valage pool Bowl 2 otse esimese kihi ülemisele keskele. Jätkake seda kausside 3 kuni 6 puhul. Pärast viimase kaussi valamist peaksite nägema, et koogisegu hakkab võtma küpsetusvormi kuju.

7
Korrake seda kihistamist teise ahjuvormi jaoks, kuid pöörake värvide järjekorda vastupidises järjekorras. See lisab lõigatud koogile visuaalset tekstuuri.

8
Küpseta temperatuuril 350 ºF / 180 ºC umbes 15 kuni 20 minutit.

9
Torka hambaork kookide keskele, veendumaks, et see on küpsenud. Kui hambaork tuleb puhtana, siis on see valmis!

10
Eemaldage ahjust ja laske jahtuda.

11
Serveeri. Soovi korral külmuta kook. Muidu on see iseenesest hea, sest paljud värvid muudavad selle piisavalt huvitavaks.