Kuidas teha Hunch Punch

Hunch Punch, tuntud ka kui Jungle Juice või Purple Jesus, on tugev kokteil. Kokteil on ülikoolilinnakutes äärmiselt populaarne peamiselt selle tugevuse tõttu, kuid mõned naudivad ka selle maitsvat puuviljamaitset. Kuid selle nautimiseks ei pea te tingimata üliõpilane olema – see on ideaalne jook, mida järgmisel peol serveerida. Olenemata sellest, kas soovite valmistada põhiversiooni, keerukamat retsepti või “määrdunud” versiooni, saate õigete koostisosade olemasolul selle löögi kiiresti valmis teha.

1
Tühjendage Evercleari pudel suurde anumasse. Tühjendage suures anumas terve 750 ml pudel Evercleari või mõnda muud neutraalse maitsega selget teraviljapiiritust. Ühest pudelist piisab 10-liikmelise või väiksema seltskonna jaoks, kuid kui ootate suuremat rahvahulka, võiksite kasutada kahte või kolme pudelit. Traditsiooniliselt segatakse hunch punch 19-liitrises jahutis. . Kui kasutate seda, veenduge, et see oleks puhas enne Evercleari valamist.

2
Sega hulka puuviljapunš ja sega. Kui Everclear on mahutis, lisage 1 gallon (3,8 l) puuviljapunši. Kasutage punši segamiseks pika varrega lusikat, et puuviljapunš oleks täielikult alkoholiga segunenud. Võite kasutada pudelit valmis puuviljapunši või segada ise, kasutades pulbristatud joogipakke. Lihtsalt veenduge, et see lisab kuni 1 galloni puuviljapunši. Kui kasutate punšis täiendavaid Evercleari pudeleid, peate lisama ka rohkem puuviljapunši. Iga 750 ml alkoholipudeli kohta segage sisse 1 gallon (3,8 l) puuviljapunši.

3
Lisa jää ja serveeri. Kui Everclear ja puuviljapunš on täielikult segunenud, lisage punši jahutamiseks nii palju jääd, kui soovite. Valage vahukulbiga punš tassidesse ja serveerige. Kui te ei soovi jääd kasutada, võite puuviljapunši enne alkoholile lisamist üleöö külmikusse panna.

4
Tühjendage puuviljapunš ja mahlad suurde anumasse. Kombineerige 19 l (5 galloni) jahutis või muus suures anumas 3 gallonit (11 l) puuviljapuntši, 16 untsi (473 ml) külmutatud apelsinimahla, mis on sulatatud, ja 16 untsi (473 ml) ananassimahla. Segage hästi pika varrega lusikaga, et koostisosad oleksid hästi segunenud. Puuviljapunši võite kombineerida mis tahes kahte tüüpi mahlaga, mis teile meeldivad. Muud kaalumisvõimalused hõlmavad greibimahla, jõhvikamahla või granaatõunamahla.

5
Lisa sooda ja ingveriõlu. Kui puuviljapunš ja mahlad on täielikult segunenud, segage 8 tassi (1,9 l) sidruni-laimi soodat ja 8 tassi (1,9 l) ingveriõlut. Kasutage lusikaga kõigi vedelike segamiseks. Punšis võite kasutada mis tahes tüüpi soodat, mis teile meeldib, kuid puuviljased või kerged maitsed toimivad kõige paremini. Hea valik on ka maitsestatud seltzer.

6
Sega hulka alkohol. Kui punši põhi on täielikult segunenud, on aeg lisada alkohol. Valage punšisse terve 750 ml pudel Evercleari ja terve 750 ml pudel viina ning segage hästi, et punši koostisosad oleksid täielikult segunenud. Soovi korral võite Evercleari asendada mõne muu selge neutraalse maitsega teraviljaalkoholiga.

7
Tõsta punš serveerimiseks tassi. Kui punš on korralikult segatud, valage see vahukulbiga tassidesse. Lisage punšile jääd ja serveerige. Ärge lisage punšile jääd. Kui see sulab, vesistab see maitset. Selle asemel lisage punšile jääd, kui see on valatud, või valage see jahtumiseks jää peale.

8
Valage kogu alkohol suurde anumasse. Tühjendage terve 750 ml pudel Evercleari, terve 750 ml pudel kookosrummi ja pool 750 ml pudelist viina suurde anumasse, näiteks 5 gallonisse (19 l) jahutisse. Segage alkoholid pika varrega lusikas.

9
Sega juurde mahl, puuviljapunš ja puuviljaviilud. Kui alkoholid on kokku segatud, lisage 16 untsi (473 ml) ananassimahla ja 1 gallon (3,8 l) puuviljapunši. Järgmiseks segage mõned apelsini- ja ananassiviilud ning segage kogu segu korralikult läbi, et kõik koostisosad oleksid täielikult segunenud. Ananassimahlaga võite asendada mis tahes mahla, mis teile meeldib. Apelsin, greip ja jõhvikas toimivad hästi. Punšisse võite segada mis tahes tüüpi viilutatud puuvilju. Parima maitse saavutamiseks sobitage viilud siiski mahlaga.

10
Serveeri punš jää peal. Kui kõik koostisosad on ühendatud, täitke oma klaasid jääga. Valage vahukulbiga punš jääle ja serveerige oma külalistele. Kui leiate, et punš on liiga tugev, võite selle lahjendamiseks segada mahlakast soodat, näiteks sidrunilaimi.