Kuidas teha Charlie Charlie väljakutset

Charlie Charlie Challenge on levinud üle kogu Interneti, eriti Twitteris. Charlie Charlie ja meemi päritolu kohta on mitu teooriat. Inimesed hakkasid Charlie Charlie vaimule appi kutsuma ja oma tulemusi avaldama 2015. aasta alguses. Mõned ütlevad, et ta on Mehhiko deemon ja teised arvavad, et ta on autoõnnetuse ohver. Kuigi need päritolulood ei pruugi tõsi olla, võib mäng ise naerda ja see on kindlasti Interneti kaudu kuulsaks saanud.

1
Koguge oma varud kokku. Charlie Charlie väljakutse jaoks on teil vaja paberit ja kahte pliiatsit. Kui soovite teha oma viinapuu või videomeemi, vajate ka kaamerat. Saate kasutada kaamerat nutitelefonis või mobiiltelefonis.

2
Looge tahvel. Asetage paber pikisuunas või horisontaalselt. Joonistage lihtsa risti paberile ruudustik. Teisisõnu, jagage paber neljaks osaks või kvadrandiks. Kui soovite teha tõhusaid jooni, võite kasutada joonlauda.

3
Täitke tahvel. Märgistage kaks kvadranti “jah” ja kaks “ei”. Oluline on asetada jah ja ei vastandnurkadesse. Kui pliiats liigub, saab see valida ainult jah või ei.

4
Tasakaalustage kaks pliiatsit. Joondage kaks pliiatsit piki varem loodud ruudustikku. Üks pliiats peaks olema teise pliiatsi peal, et moodustada rist piki joonistatud jooni. Tõenäoliselt peate enne küsimuse esitamist pliiatsid ümber joondama. Gravitatsioonil on pliiatsitele suur mõju ja see määrab lõpuks küsimustele vastuse.

5
Saage aru pliiatsi liikumisest. Sa ei tee pliiatsiga füüsiliselt midagi, et see liikuma hakkaks. Kombinatsioon gravitatsioonist, pinnatasemest ja ebamugavast pliiatsi paigutusest viib pliiatsi paratamatult olekusse “jah” või “ei”. Kui pliiats on paigas, peaks teil olema piisavalt aega küsimuse esitamiseks, enne kui pliiats liigub .Kui pliiats ei liigu, siis oled pliiatsi suurepäraselt tasakaalustanud ja kasutatav pind on tasakaalus. Selle stsenaariumi korral muutke ülemise pliiatsi tasakaalu, et pliiats liiguks.

6
Seadke õhkkond. Põnevama video tegemiseks võiksite väljakutse sooritamise ala kaunistada. Küünlad on head rekvisiidid okultse tunde tekitamiseks. Võite kasutada ka valget või pitsist laudlina. Samuti võite ette planeerida ja filmida Blair Witch Projecti stiilis video. See tehnika nõuab käeshoitavat kaamerat (nutitelefon töötab hästi) ja taskulampi. Laske kõik tuled kustutada ja alustage väljakutset ainult taskulampi kasutades.

7
Pange kaamera valmis. Üldiselt soovivad selles väljakutses osalevad inimesed oma tulemused Twitterisse või Vine’i üles laadida. Kui kavatsete seda teha, peate oma väljakutse salvestama. Kaameraga telefon peaks asja ära tegema. Saate video ise salvestada või kutsuda sõber tulemusi teie eest filmima. Enne Charlie Charlie väljakutse filmimist veenduge, et pliiatsid oleksid õiges kohas.

8
Alustage salvestamist. Küsige “Charlie Charlie, kas sa oled seal?” ja jätkake oma küsimusega. Kasutage jah/ei küsimust, et “Charlie” saaks teile vastata; Näiteks võite küsida: “Charlie Charlie, kas sa oled seal? Kas ma sooritan inglise keele testi?” või “Charlie Charlie, kas sa oled seal? Kas Tim kutsub mind välja?” Saate lisada draamat, kui laulate korduvalt jubedalt “Charlie”. See annab teie videole rohkem õudusfilmi tunde.

9
Oodake, mida “Charlie” ütleb. Kui see töötab, liigub ülemine pliiats, et osutada ühele vastusele. Julgelt kiljuge või karjuge vastavalt. Kõige populaarsemate videote korral läheb kasutaja tulemustest täiesti välja. Kui pliiats liigub, laske kaamera operaatoril hüpata, karjuda ja ruumis kiiresti ringi liikuda.

10
Jagage oma tulemusi. Kui olete sotsiaalmeedia fänn, soovite video Vine’i üles laadida, oma tulemuse Twitterisse või Facebooki postitada või isegi YouTube’is jagada. Kasutage hashtagi #CharlieCharlieChallenge, et märkida oma postitus populaarsust koguva väljakutse osaks. Video ei tohi olla pikem kui 15 sekundit. Kui teie video on pikem, võiksite sisu kärpida või uuesti luua.

11
Laadige oma telefonist üles. Lihtsaim viis tulemuste üleslaadimiseks on kasutada nutitelefoni. Nutitelefonidel on rakendused, mis võimaldavad tulemusi kiiresti üles laadida. Valige oma eelistatud sotsiaalmeediaplatvorm ja kasutage video üleslaadimiseks nende rakendust.

12
Laadige arvutist üles. Ühendage telefon arvutiga ja oodake, kuni arvuti teie seadme tuvastab. Teie arvuti peaks seadme tuvastama ja kuvama hüpikteate valikute kohta, mida saate teha. Lihtsaim viis video eraldamiseks on vaadata käsitsi läbi telefoni failid ja valida video. Kui video on arvutisse üles laaditud, saate selle Internetti postitada. Logige sisse oma eelistatud sotsiaalmeedia saidile ja minge üleslaadimise jaotisesse.