Kuidas teha Butternut Squash koogikesi

Suvikõrvits on kõrvitsaasendajana muutunud väga populaarseks sügiseti ja läbi pühade. Butternut squash koogikesed maitsevad väga sarnaselt kõrvitsa koogikestega, kuigi paljud inimesed ütlevad, et eelistavad pärast mõlemat maitsmist squashi sorti! Proovige sel hooajal kõrvitsakõrvitsa koogikesi. Proovige ka nende koogikeste veganversiooni, mis on samuti maitsvad.

1
Kuumuta ahi temperatuurini 350 °F (180 °C). Eelsoojenduse ajal vooderdage koogivormid pabertopsidega. See retsept on mõeldud 30 tavalise suurusega koogi jaoks. Muffinite valmistamiseks kulub 15–20 minutit. Küpsetusaeg on lisaks 20 kuni 25 minutit.

2
Koori ja tükelda kõrvits. Lõika kõrvitsa mõlemad otsad ära. Naha eemaldamiseks kasutage kartulikoorijat. Lõika kõrvits pooleks just seal, kus kael kehaga kokku puutub. Lõika kaelaosa rõngasteks, seejärel kuubikuteks. Lõika kõrvitsa keha pikuti pooleks. Kraabi lusikaga välja seemned ja ümbritsev nööriline viljaliha. Lõika pooled ribadeks ja seejärel ribad kuubikuteks.

3
Püreesta kõrvits köögikombainis. Asetage kuubikud köögikombaini. Pulsitage, kuni kõrvits on peeneks püreestatud. Võimalik, et peate korra või kaks peatuma, et kõrvitsat spaatliga protsessori külgedelt alla kraapida.

4
Pane või ja suhkrud seisva mikseri kaussi. Mõõda välja või, valge suhkur ja pruun suhkur. Pane need kaussi ja kreemita koostisosad seisevkseriga kokku. Jätkake mikseri pulseerimist, kuni segu tundub kohev ja kerge.

5
Lisa munad, squash ja või rummi maitseaine. Murra munad mikseri kaussi. Kalla kõrvitsapüree ettevaatlikult sisse. Lisage võirummi maitseaine ja segage see kõik kokku, kuni see on täielikult segunenud.

6
Kombineeri kuivained suures kausis. Mõõda välja jahu, maitseained, küpsetuspulber, sooda ja sool. Sega need hästi kokku.

7
Vaheldumisi lisage mikseri kaussi jahusegu ja petipiim. Lisa 1/3 jahusegust squashiseguga segisti kaussi. Lülitage mikser, kuni koostisosad on segunenud. Lisa 1/3 petipiimast. Jälle pulss. Korrake, kuni olete lisanud kogu jahusegu ja kogu petipiima. Sega hästi. Tõenäoliselt peate mitu korda segamise lõpetama, et kausi küljed maha kraapida. Viimasena lisage pähklid. Vahusta segu, kuni tainas on hästi segunenud.

8
Vala tainas paberist koogitopsidesse. Täitke ettevaatlikult iga pabertops umbes ¾ ulatuses koogitaignaga. Taignast peaks jätkuma 30 muffini jaoks, nii et kasutad ära kogu taigna. Kui saad lisataigna, lisa igasse pabertopsi veidi rohkem.

9
Küpseta koogikesi 20 kuni 25 minutit. Aseta koogivorm eelsoojendatud ahju. 20 minuti möödudes kontrollige koogikesi. Saate teada, et need on väljavõtmiseks valmis, kui sisestate hambaorki või noa ühe keskele ja see tuleb välja puhtana. Kui hambaork/nuga on kleepuv, pange koogid veel 5 minutiks tagasi. Kui olete valmis, eemaldage need ahjust ja laske restil jahtuda.

10
Valmista koogikeste küpsemise ajal glasuur. Vahusta koor seisvas mikseris keskmisel kiirusel, kuni moodustuvad jäigad tipud. Ärge segage üle, kuna see võib põhjustada teralist jäätumist. Sega mascarpone, kaneel ja kondiitri suhkur väikeses kausis ühtlaseks massiks. Sega vahukoor ettevaatlikult mascarpone segusse. Sega hästi.

11
Kui koogid on jahtunud, pange need külma. Laske koogikestel täielikult jahtuda, seejärel kasutage spaatliga iga koogikesi külmutamiseks. Soovi korral võite glasuuri pealekandmiseks kasutada ka tordikaunistuskotti. Kui olete külmunud, serveerige kohe või asetage külmkappi, kuni olete valmis neid serveerima.

12
Kuumuta ahi temperatuurini 350 °F (180 °C). Jätke ja vooderdage oma koogivormid pabertopsidega, kuni ootate ahju eelsoojenemist. Seejärel ühendage väikeses kausis mandlipiim ja äädikas ning pange see praegu kõrvale.

13
Pane margariin ja suhkur seisva mikseri kaussi. Mõõda koostisained välja. Pane need segisti kaussi ja kreemita koostisained seisevkseriga kokku. Jätkake mikseri pulseerimist, kuni segu tundub kohev ja kerge. Seejärel lisa õunakaste. Pulse, kuni see on hästi segunenud.

14
Kombineeri kuivained suures kausis. Mõõda välja jahu, maitseained, küpsetuspulber, sooda ja sool. Klopi neid suures kausis kokku, kuni need on täielikult segunenud.

15
Lisa kaussi kuivainete segu ja mandlipiim/äädikas. Vahelduseks lisage mikseri kaussi 1/3 kuivainete segust. Lülitage mikser, kuni koostisosad on segunenud. Lisa 1/3 mandlipiima/äädika segust. Pulse uuesti, kuni see on hästi segunenud. Korrake, kuni olete kõik mõlemad segud lisanud. Segage hästi. Tõenäoliselt peate selle protsessi käigus segamise lõpetama ja kausi külgi mitu korda maha kraapima.

16
Riivi kõrvitsa sissejuhatuseks viilud. Lõika kõrvitsa mõlemad otsad ära. Eemaldage nahk kartulikoorijaga. Lõika kõrvits kohe kaela juurest pooleks. Kasutage juusturiivi, et riivida kõrvitsa viljaliha viiludeks, kuni teil on 1 tass. Jälgige, et te ei riiviks seemnelist ja viljakat keskosa. Voldi kõrvits ja pähklid lusikaga ettevaatlikult segusse.

17
Vala tainas paberist koogitopsidesse. Täitke iga pabertops umbes ¾ ulatuses taignaga. Soovi korral kasutage pabertopside taignaga täitmiseks jäätiselussi.

18
Küpseta koogikesi 15 kuni 20 minutit. Asetage koogikesed eelsoojendatud ahju. 15 minuti möödudes kontrollige koogikesi. Torka hambaork või nuga ühe keskele – kui see tuleb puhtana, on need ahjust eemaldamiseks valmis. Kui teie hambaork/nuga on kleepuv, pange need veel umbes 5 minutiks tagasi. Eemaldage koogikesed ettevaatlikult ahjust. Laske neil restil täielikult jahtuda.

19
Valmista koogikeste küpsemise ajal glasuur. Vahusta toorjuust ja margariin elektrimikseri kausis keskmisel kiirusel, kuni konsistents on kerge ja kohev. Keerake mikser madalaimale seadistusele. Lisa tuhksuhkur, vahtrasiirup ja mandlipiim. Jätkake segamist madalal temperatuuril, kuni see tundub ühtlane ja on kreemja konsistentsiga.

20
Külmuta koogikesi. Laske koogikestel täielikult jahtuda, seejärel kandke spaatli või lusikaga glasuur igale koogikesele. Kui need on külmunud, on need serveerimiseks valmis. Kui te ei plaani koogikesi kohe serveerida, hoidke neid kuni serveerimiseni külmkapis suletud õhukindlas anumas.

21
Valmis.