Kuidas teha beebi Guinnessi

Baby Guinness on “shooter” või väike alkohoolne jook, mis valatakse välja nii, et see näeks välja nagu Guinness Stout. Kohvilikööri ja Iiri koore abil saate taastada Guinnessi tumeda keha ja kreemja pea ikoonilise ilme.

1
Valige klaasitäis. Enamik klaase mahutab 1,25–1,5 fl untsi (37–44 ml) vedelikku. Kasutage prille, mis teil võib kodus olla, või hankige need kohalikust poest, kus müüakse alkoholi. Läbipaistvad klaasid näitavad selle joogi visuaalset efekti kõige paremini.

2
Valage klaasi üks unts kohvilikööri. See tume liköör meenutab Guinnessi tumedat keha, nii et see läheb kõigepealt sisse. Kui teie ampsuklaas on suurem või väiksem kui 44 ml (1,5  fl untsi), võite kasutada veidi rohkem või vähem; soovite, et kohviliköör moodustaks umbes 2/3 joogist.

3
Valage 0,5 untsi (15 ml) Iiri koort. Valage Iiri koort õrnalt, nii et see jääks kohvilikööri peale, moodustades ülejäänud 1/3 joogist. See kergem liköör meenutab Guinnessi vahust pead. Hoides lusikaga kohvilikööri peal ja valades sellele Iiri koort, võib see ühtlasemalt kihistada.

4
Serveeri oma jooki. Näidake oma valamisoskusi oma sõpradele! Neile avaldab muljet visuaalne sarnasus Guinnessiga ja kaadri rikkalik maitse.

5
Proovige seda želee shotina. Vaja läheb 1 paki tavalist želatiini, 240 ml keeva vett, 120 ml (4 untsi) külma kohvi, 120 ml vaniljet ja 1 liitrit kohvi. 4 untsi (120 ml) külma piima ja 120 ml iiri koort. Samuti vajate ampsude jaoks väikeseid plasttopse. Lisage kaussi üks 85 g pakk tavalist želatiini ja 120 ml keeva vett. Seejärel segage sisse 4 untsi (120 ml) külma kohvi ja 120 ml külma kohvilikööri. Sellest moodustub jello shoti tume kohvipõhi. Seejärel vahustage eraldi kausis kokku 1 pakk vaniljepudingut, 120 ml (4 untsi) külma piima ja 120 ml Iiri koort. . See moodustab Baby Guinnessi kreemja ülaosa. Asetage tassid alusele või vaagnale. Lisa lusikaga tumedat kohvi segu, et täita 2/3 tassist. Ülejäänud tassi täitmiseks määri ettevaatlikult kooreseguga. Hoia külmkapis kaheks tunniks või tahkeks.

6
Kasutage erinevat värvi likööripõhja. Tumedavärviline liköör muudab shooteri välimuse Guinnessi moodi, kuid heledamat värvi liköör võib muuta teie shoti rohkem pint ale’i või laageriga sarnaseks. Proovige magusat likööri nagu Amaretto või Licor 43.

7
B-52 loomiseks lisage Triple-Sec. B-52 on veel üks kihiline kaader, mis kasutab ka kohvilikööri ja Iiri koort. Ainus erinevus on see, et kohviliköör moodustab alumise 1/3 kihi, Iiri koor moodustab teise 1/3 kihti ja viimane 1/3 kihti Triple-sec. kasutage tugevat kolmesekundilist likööri, näiteks Cointreau. Süütage ampsud vahetult enne serveerimist, kuid veenduge, et kõik kustutaksid leegi enne joomist ja olge leegitsevate jookide serveerimisel väga ettevaatlik!