Kuidas printida Amazoni tagastussilt

See Selgitatud õpetab, kuidas luua ja välja printida Amazoni tellimusele tasuta tagastuspostituse etikett. Amazon pakub enamiku kaupade tasuta tagastamist 30 päeva jooksul pärast kättesaamist. Saate esitada tagastuse lauaarvuti veebisaidil või mobiilirakenduses ja printida kohe oma tasuta postisildi.

1
Avage oma Interneti-brauseris Amazon. Tippige aadressiribale https://www.amazon.com ja vajutage klaviatuuril sisestusklahvi või klahvi Return. Saate kasutada ka oma iPhone’is, iPadis või Androidis Amazoni mobiilirakendust.

2
Klõpsake paremas ülanurgas valikul Tellimused. Selle nupu leiate oma “Ostukorvi” kõrvalt paremast ülanurgast. See avab kõigi teie hiljutiste tellimuste loendi. Kui kasutate mobiilirakendust, puudutage vasakus ülanurgas ikooni “☰” ja valige siin Teie tellimused.

3
Klõpsake tellimuse kõrval nuppu Tagasta või asenda üksused. Selle nupu leiate oma tellimuse kõrvalt paremalt.Kui olete selle kauba jaoks juba tagastussildi loonud, võite lihtsalt klõpsata valikul Kuva tagastussilt ja juhised siin. Mõne kauba puhul võite näha lihtsalt tagastusmärki. Siin on nupp üksused. Amazon pakub enamiku kaupade tasuta tagastamist 30 päeva jooksul pärast kohaletoimetamist.

4
Valige iga kauba tagastamise põhjus. Klõpsake rippmenüül „Miks te selle kauba tagastate?” all. ja valige põhjus, mis teie probleemi kõige paremini kirjeldab.Teil võidakse nõuda oma probleemi kirjelduse sisestamist siia “Kommentaaride” kasti.Kui teie tellimuses on mitu toodet, saate valida, milliseid soovite siia naasta.

5
Klõpsake oranži nuppu Jätka. See kinnitab teie tagastamise ja viib teid tagasimakse valiku juurde.

6
Valige tagasimakse jaoks makseviis. Sõltuvalt teie algsest makseviisist võite saada deebet-/krediidi tagasimakse või tagasimakse oma Amazoni konto saldole.

7
Klõpsake nuppu Jätka. See kinnitab teie tagasimakse meetodi ja viib teid saadetise valiku juurde.

8
Valige tagastamiseks saatmisviis. Sõltuvalt teie piirkonnast võib teie paki jaoks olla saadaval mitu saatmisviisi.

9
Klõpsake oranžil nuppu Esita. See kinnitab teie kauba tagastamise ja loob teie tagastuspostituse sildi.

10
Klõpsake nuppu Prindi silt ja juhised. See avab teie tagastuspostituse sildi uuel lehel, mille kõrval on juhised. Saate printida tagastussildi nagu tavaliselt siin. Kui te pole kindel, kuidas printida, võite vaadata üksikasjalikke printimisjuhiseid lauaarvuti, iPhone’i/iPadi ja Androidi jaoks.