Kuidas planeerida aias grill-pulmadušš

Pulmapeo planeerimine on alati väljakutse, kuid kui vastutate tagaaias grillimise stiilis ürituse eest, võib see olla veelgi keerulisem. Lisaks sellele, et teil on hoovis piisavalt ruumi kõigi külaliste majutamiseks, peate koostama plaani juhuks, kui vihma sajab. Grillimenüü planeerimine ja kogu toidu grillimiseks vajaliku aja koordineerimine on samuti eduka dušši võti. Kuid te ei saa unustada kõiki üksikasju, mis on vajalikud iga hästi tehtud pulmade jaoks, näiteks magustoidud, kaunistused ja isiklikud puudutused, mis tähistavad õnnelikku paari.

1
Hinnake tagaaia suurust. Enne pulmadušši paigutuse kavandamist on oluline kindlaks teha, kui palju ruumi hoovis on. Väiksemas hoovis on võib-olla lihtsam katta üks suur laud kõigile külalistele. Suuremas hoovis võiksite eelistada külaliste jaoks üle kogu ruumi mitu väiksemat lauda. Lisaks külalistele mõeldud laua(de)le võiksite lisada laua kingituste ja ühe koogi või magustoitude jaoks. aias pulmade dušš, on hea mõte sisse seada ka joogipunkt, et külalised saaksid ise kokteile ja muid jooke nautida. Olenevalt hoovi suurusest võid kasutada lauda või köögikäru. Samuti on oluline jälgida, et grillpulmade juures oleks piisavalt ruumi grilli jaoks. Veenduge, et selle ümber oleks piisavalt ruumi koka(te) mugavaks töötamiseks.

2
Lisage piisav istekoht. Lisaks laudadele, kus külalised saavad süüa, võiksite lisada ka teisi istumisvõimalusi, et külalised saaksid kogu duši all suhelda. Lihtsad pingid töötavad hästi, nagu ka kokkuklapitavad murutoolid. Hea valik on ka ametlikum õuemööbel, näiteks korvtool või istmeistme. Kui soovite, et grillduššis oleks mitteametlik, piknikulaadne tunne, pange maha tekid. rohus ja lisage külalistele istumiseks suured padjad või padjad.

3
Kaaluge vihmavarjude või muude päikesekatete lisamist. Olenevalt kellaajast, mil duši all käite ja kui varjuline õu on, võiksite kaaluda teatud tüüpi päikesekatete lisamist, et kaitsta külalisi karmide kiirte eest. Lihtsad õues olevad vihmavarjud töötavad hästi, kuid võite osta ka väikesed kaasaskantavad telgid, mida saate paigutada õue eriti päikesepaistelisse kohta. Kui õuel pole üldse varju ja olete keset päeva dušši all, võite soovite rentida suurt telki, mis katab kogu ala. Veenduge, et ka alad, kus kavatsete toitu ja jooke hoida, on korralikult varjestatud. Kuuma päikese käes välja jättes võib toit kiiremini rikneda.

4
Looge varuplaan halva ilma jaoks. Loodetavasti on teil dušipäeval ilus ilm, kuid oluline on igaks juhuks planeerida kehva ilma. Vihma korral on duširuumi viimine siseruumidesse tavaliselt lihtsaim valik, kui teie maja on piisavalt suur. Suur üüritelk võib olla tõhus valik, kui soovite duši all hoida vihma või paista. Võite otsustada, et soovite dušši edasi lükata. kui ilm on halb. Kui see nii on, lisage kutsele varukuupäev, et ka sõbrad ja pere saaksid selle päeva ja kellaaja kättesaadavaks jätta – ning määrake konkreetne kellaaeg, millal otsustate sündmuse tühistada, nt eelmisel õhtul või hommikul. kohta.

5
Kaaluge ürituse korraldamist. Toidu grillimine võib olla aeganõudev protsess, kuna peate grilli kohal seisma, et toit ära ei kõrbeks. Võite palgata grillimiseks toitlustajaid, et saaksite nautida aega oma külaliste ja aukülalistega. Paljud toitlustusettevõtted või grillrestoranid on varustatud grillidega. Nemad varustavad toitu ja enamikul juhtudel ka grillimisseadmeid, nii et peate muretsema ainult selle pärast, et neil oleks ruumi. Duširuumi toitlustamine maksab ilmselt rohkem kui ise grilli valmistamine, seega pole see parim valik, kui Kui te ei soovi toitlustamise eest lisatasu maksta, võite paluda grillimisel abi mõnel sõbral või pereliikmel, kes pole külaliste nimekirjas.

6
Korraldage toit Rootsi laua stiilis. Olenemata sellest, millist tüüpi dušši te korraldate, on tavaliselt lihtsam serveerida toitu Rootsi lauas. Koduaia grilliüritusel on see aga eriti hea mõte, sest külaliste ükshaaval teenindamine võtab kaua aega. Toidu, taldrikute ja söögiriistade asetamiseks seadke üles laud või kaks ning laske külalistel end aidata. Kui olete mures, et grillist saadav toit külmub, kasutage nõude soojas hoidmiseks hõõruvaid nõusid. Hõõrduvaid nõusid, nagid ja kütust leiate igast peotarvete poest.

7
Hoidke suupisted lihtsad. Kuna pearoa grillimine võtab veidi aega, on parem valida lihtsad suupisted või eelroad, mis ei nõua palju või üldse mitte küpsetamisaega. Näiteks lihtsad vardad värskete köögiviljade, puuviljade ja juustuga võivad olla maitsvad eelroad, mille saate ette valmistada. Hästi sobib ka teie lemmikdipik või määre kreekerite või saiapulkadega. Valmistage toorjuustu, salaami, oliivide ja röstitud punase paprikaga lihtne antipastovaagen ning serveerige seda kreekerite või leivaga. Kui soovite kuumi eelroogi, kaaluge selle valmistamist. paar pitsat, mida saate otse grillil küpsetada. Lisage oma lemmiklisandid ja lõigake need suupärasteks tükkideks, et külalised saaksid seda nautida.

8
Valige “fundier” grillivõimalused. Tavalise burgerite ja hotdogide grillroogade asemel eelistage keerukamaid roogasid, nagu grillkana, praad, rinnatükid või mereannid. Ideaalsed on ka kabobid, mis vahetavad liha köögiviljadega. Kui kui lähete juhuslikumale dušile ja aukülaline on fänn, võite isegi kaaluda mõne ribi grillimist. Iga grillitud liharoog võib olla lihtne, kuid maitsev, kui leiate õige marinaadi. Otsige veebist mõnda retsepti, mida külaline (s) au meeldib kindlasti. Veenduge, et teil oleks käepärast taimetoit. Grillitud köögiviljavardad on tavaliselt lihtsaim viis, kuid võite grillida ka terveid portobello seeni, mida serveerida “praadidena”. Tofu praed. on teine ​​võimalus.

9
Kaaluge valmis külgede ostmist. Kuna liha või mõne muu pearoa grillimine nõuab suuremat tähelepanu, võiksite lisaroogade osas abi otsida. Külastage oma kohalikku toidupoodi või delikatessi, et osta eelvalmistatud külgi, mida traditsiooniliselt grillidel serveeritakse, näiteks kapsasalatit, kartulisalatit või pastasalatit, nii et te ei pea muretsema nende ise valmistamise pärast. Kui soovite lisandeid valmistada valmistage need ise valmis eelmisel päeval, et te ei peaks grilli mehitades muretsema nende lõpetamise pärast. Kui soovite sooja külgi, mõelge võimalustele, mida saate hõlpsalt grillile visata, et mitte. ei pea kööki sisse jooksma. Grillitud mais on klassikaline grillikülg, nagu ka grillkartul.

10
Valmistage jäätee või limonaadiga firmakokteil. Alati on lõbus valida pulmade jaoks firmakokteil – ja aukülaliste tähistamiseks see ümber nimetada. Jätkake grilliteemaga, valides jäätee või limonaadipõhise valiku. Siiski veenduge, et saadaval oleks ka alkoholivaba valik.Kui soovite, et külalised ise kokteile segaksid, printige kindlasti juhised välja ja jätke need joogipunkti, kus need on kergesti ligipääsetavad. Saate hankida mõlema maailma parim, valmistades Arnold Palmerit, mis on limonaadi ja jäätee segu, ning lisades oma lemmikviina, nagu burbon või viin. Segage partii ka ilma alkoholita.

11
Asendage tavaline kook pirukaga. Soovite erilist magustoitu, et tähistada aukülalise(te) eelseisvat pulma, kuid see ei pea tingimata olema kook. Kaaluge lõbusat grilli teemat, valides selle asemel piruka. Klassikaline võib sobida kirsi- või õunapirukaga, kuid kõige parem on valida aukülalise(d) lemmik. Kui eelistate duši alla kooki, võiksite teha ka magustoidulauale minipirukaid. Südamekujulised kätepirukad on ideaalne valik. Kui aukülaline(d) ei ole pirukate fänn, on koogikesed veel üks magus valik pulmade grillimiseks. Tehke neist suur väljapanek, mida aukülalise(te)le esitleda, ja seejärel serveerige igale külalisele eraldi koogikesi. Küpsised on veel üks maitsev valik magustoidulaual. Suhkru- või võiküpsised, millel on aukülalise(te) monogramm(id) glasuuris, võib olla lõbus.

12
Otsustage, kas soovite duši jaoks teemat. Võib-olla olete otsustanud, et grillimise aspekt on duši teema, kuid te ei pea tingimata kaunistama seda välimust silmas pidades. Kui aukülalis(t)el on eriline huvi, mida soovite rõhutada, lisage see duši sisekujundusse. Troopiline või luau teema võib olla lõbus tagaaias grillidušš.

13
Loo sissepääs. Et tagaaia dušš eriliseks tunneks, aitab see luua peole kindla sissepääsu. Võite kaunistada lehtla või võre õhupallide või lilledega või asetada aukülalise(te) nimega puidust sildi tagahooviväravasse maasse, et aidata külalisi vastu võtta. Isegi lihtsate potitaimede või lillede paigutamine majas. värav võib aidata luua duši jaoks määratletud sissepääsu.

14
Kasutage hõlmikpuud, mis sobib pulmade värvipaletiga. Grillimis- või piknikutunnetuse suurendamiseks duši all on hõlmiklaudlinad ja salvrätikud ideaalne valik. Kohandage välimust tähistatava sündmuse jaoks, kasutades hõlmiksaba toonis, mis vastab paari pulmavärvipaletile. Kui soovite pulmade värviskeemi täielikult taastada, lisage paleti teiste toonide ühevärvilised toonid. duši sisekujunduseks taldrikute, tasside, õhupallide ja muude väikeste puudutuste kaudu.

15
Valige lihtsad lilleseaded. Õues toimuva dušiga soovite nautida õue kaunist loodust. Suured ehitud lilleseaded pole vajalikud, kui hoovis on rohelus ja lilled. Selle asemel koguge lihtsad lillekimbud, mida saate kogu dušši ajal laudadele väikestesse purkidesse või vaasidesse asetada. Kõige elegantsema ja ühtsema välimuse saamiseks valige õues kasvavate lilledega sarnased lilled.

16
Lisage veidi meeleoluvalgustust. Kui hoiate õhtul või öösel oma tagaaias grilli dušši all, vajate valgustust. Puhuge läbi puude ja põõsaste vilkuvate tulede stringid või riputage need ala kohale, kuhu olete lauad üles seadnud. Ka paberlaternad võivad sündmusele värvi ja valgust lisada. Lihtsa elegantse välimuse jaoks on parim valik valged tuled. Kui eelistate duši all kõige pidulikumat tunnet, valige mitmevärvilised või värvilised tuled. Küünlavalgus on ka tõhus meeleoluvalgustus. Puista votiiviküünlad laudadele üle õue.

17
Lisage isiklikke puudutusi. Iga dušši eriliseks muutmiseks peaksite sisaldama esemeid, mis tähistavad õnnelikku paari. Asetage fotod neist kingitus- või magustoidulauale või riputage monogrammid aiale või seinale, et dušš tunduks isikupärasem. Looge paarist tehtud fotodest lõbus vanik, kasutades pilte lindile või nöörile kinnitades väikeste pesulõksudega. Nööriga pärg üle õue või kindlatesse kohtadesse, näiteks magustoidulaua kohale.