Kuidas osta väikelaste kingi

Väikelapsed alles õpivad ise kõndima ja kui nad asja selgeks saavad, ei peata neid enam. Paljajalu kõndimine arendab jõudu, parandab lihaskonda ja võimaldab teie väikelapse jalgadel harjutada varvastega haaramist. See tähendab, et teie lapse jalgu tuleb kaitsta, kui ta on väljas ja paljajalu, nii et peate valima kasvuaastateks parimad väikelapsejalatsid.

1
Otsige puuvillaseid või pehmest nahast kingi. Need materjalid on hingavad ja painduvad ning sobivad ideaalselt teie väikelapse jalgadele. Veenduge, et kingad oleksid valmistatud kvaliteetsetest ja kergetest materjalidest, mida teie laps tunneb end mugavalt kandes.

2
Valige kummitallaga kingad. See tagab vajaliku veojõu või hõõrdumise põrandale või tsemendile, kui teie väikelaps kõnnib või roomab. Kummitallaga jalatsid on head, kuna need on paindlikud ja takistavad teie väikelapse libisemist.

3
Kontrollige painduvust, painutades kingi. Kui suudate neid pooleks painutada, on need piisavalt paindlikud, et teie väikelapse jalalihased saaksid korralikult areneda. Jäigasid ja sünteetilistest materjalidest valmistatud nahkjalatseid tuleks vältida, kuna need on piiravad ja ebamugavad.

4
Otsige mugavat vooderdust. Veenduge, et jalatsi sisevooder ei ärritaks teie väikelapse jalgu. Vooder peab olema pehme ja riidest, et see ei oleks kandmiseks liiga kuum.

5
Valige takjapaelad. Väikelapsel on lihtne kasutada takjapaelu, mis võimaldab tal hakata oma kingadesse riietama. Kleepuvad takjapaelaga käepidemed tagavad, et kingad ei kuku kergesti maha, isegi kui teie laps liigub ja jookseb palju.

6
Ostke tossud igapäevaseks ja õues kandmiseks. Tossud vastavad teie väikelapse jalgadele, kuna need on valmistatud lõuendist ja painduvast nahast. Need on jalgadel pehmed ja neid saab kasutada ka vabaajarõivasteks. Kõige tähtsam on see, et need võimaldavad lihaste õiget arengut, kaitstes samal ajal teie jalgu.

7
Valige saapad külmemateks päevadeks. Talvel sobivad poolsaapad suurepäraselt, kuna võimaldavad ka jala liigeste loomulikku paindumist. Kaevikud on head ka vihmase ilmaga, sest need on valmistatud veekindlast materjalist. Samas ei tohiks saapaid iga päev kanda, sest väikelapse jalad alles kasvavad. ja saapad võivad olla liiga piiravad.

8
Valige ainult siseruumides kasutamiseks mõeldud sandaalid. Sandaalid ei paku üldse kaitset ja teie väikelaps võib õues mängides oma varbaid või osa jalast vigastada. Lisaks valige kinnised sandaalid, kuna need pakuvad paremat kaitset kui avatud varbad.

9
Vältige alati kontsaga kingi. Lamedad kingad, mis lasevad teie lapse jalgadel normaalselt maapinnale toetuda, on selles etapis parema toe ja stabiilsuse tagamiseks. Kontsad on kõige parem jätta vanematele, arenenumate ja tugevamate jalgadega lastele.

10
Mõõtke oma väikelapse jalad õigesti. Saate osta oma mõõteseadme, näiteks Clarksi jalamõõturi, või printida Internetist välja suurustabelid. Asetage oma lapse jalg (üks tabel jala kohta) piki tabeli allservas olevat kõverat joont. Küsige oma lapselt paigal seisma, et nende varbad oleksid lõdvestunud. Mõõtke pikkust lapse pikimast varbast; Näiteks kui teie lapse pikim varvas puudutab numbrit 4, on tema suurus 18. Teise võimalusena minge poodi, mis on spetsialiseerunud lastejalatsitele, sest seal töötab professionaal, kes suudab teie väikelapse jalgu täpselt mõõta.

11
Jalatsite paigaldamisel pange väikelapse jalga sokid. Teie laps ei kanna tavaliselt kingi ilma sokkideta, seega peate ostma kingad, mille jalad mahuvad ka sokkide sisse. See takistab teil pisut liiga väikeste kingade ostmist.

12
Kasutage oma väikest sõrme, et mõõta oma väikelapse Achilleuse kõõluse ja kontsade ning jalatsi tagaosa vahelist ruumi. Sõltuvalt sellest, kui palju ruumi on, saate kindlaks teha, kas teie lapse jalanõud on liiga väikesed või liiga suured. Kui ruumi on liiga lai, on kingad liiga suured ja teie lapse jalad võivad jalanõudest välja libiseda, mis põhjustab neid. komistama.Kui jalanõude tagaosa surub teie lapse kannale liiga lähedale, on jalanõud liiga pingul ja võivad põhjustada pinget või valulikke ville.

13
Veenduge, et teie väikelapse varvastel oleks piisavalt ruumi. Vajutage õrnalt jalanõude seda osa, mis katab teie väikelapse varbaid.Mõnikord kõverduvad väikelapsed oma varbad kingade sees, nii et peate veenduma, et need on sees hästi laiali. Soovite selles ruumis vaid umbes sentimeetrit kuni umbes pool tolli jalanõude ja varvaste vaheline ala (sokkidega).

14
Kontrollige, et jalats poleks liiga lai või liiga kitsas. Et kõige paremini kindlaks teha, kas kingad on kitsad või lõdvad, kontrollige jalatsite keelt ja sidumisel paelu või takjapaela ning need peaksid olema üksteisega paralleelsed. Kui nende vahel on liiga palju ruumi või ruumi, on kingad kitsad .Kui need kattuvad liiga palju, siis on kingad liiga lõdvad või suured.

15
Küsige oma lapselt, kuidas kinga jalas tunneb. Kui teie väikelaps oskab kõndida, paluge tal jalanõusid kandes seista ja kõndida või aidake oma lapsel jalanõudega kõndida. Proovige panna väikelaps teile rääkima, kuidas ta kingadesse suhtub.