Kuidas osta kleit naisele

Naisele kleidi ostmine võib olla suurepärane viis näidata talle, et hoolid. Kui tunnete, et väljavaade on teid hämmingus, proovige mitte muretseda. Hinnates tema isiklikku stiili, veendudes, et valite õige suuruse ja valides tema maitsele vastava kleiditüübi, saate kinkida talle midagi, mis talle meeldib ja mida ta kannab põnevusega.

1
Jälgige, mis tüüpi kleite ta kannab. Et aidata teil välja mõelda, millist tüüpi kleite osta, pöörake tähelepanu sellele, millist tüüpi kleite talle meeldib kanda. Kaaluge tema kantavate kleitide värve, mustreid ja lõikeid, sealhulgas kujusid, pikkusi ja dekolteid. See aitab teil hinnata, mis tüüpi kleite ta erinevatel puhkudel kannab, ja ka seda, millist tüüpi kleitides ta end mugavalt tunneb. Â

2
Kuulake tähelepanelikult, kui ta riietest räägib. Kui olete koos naisega, kellele kleiti ostate, kuulake tähelepanelikult, kuidas ta räägib oma riietusest, ostlemisest või kommenteerib asju, mis talle meeldivad. Tõenäoliselt avaldab ta väga kasulikku teavet, mis aitab teil valida kleidi, mis talle meeldib. Pöörake tähelepanelikult, kui ta mainib konkreetseid poode või kaubamärke, mis talle meeldivad. See võib anda teile aimu, kuhu peaksite kleiti ostma minema.

3
Pange tähele, millist tüüpi kleite ta vaatab. Kui olete koos ostlemas, pange tähelepanelikult, kui ta näib kleidi vastu huvi tundvat, hoiab kleidi vaatamiseks üleval või proovib kleiti. Pange tähele värve, mustreid ja siluette, mis teda tõmbavad. See võib anda teile aimu, millist tüüpi kleite otsida, või võib isegi viidata konkreetsele kleidile, mida saate talle osta. Samuti võite proovida viia ta mõnest jaemüügipoest mööda jalutama, et näha, kas ta kommenteerib mõnda kleiti. kleidid akendel.

4
Kontrollige tema kappi stiili ja bränditeavet. Kuigi tema kapis võib olla esemeid, mis talle ei meeldi või mida ta sageli ei kanna, võib see olla hea koht, kust alustada ostlemisel vajaliku teabe hankimiseks. Kui tal on mõni kaubamärk või pood, kust tal mitu kleiti kuulub, kirjutage nimed üles. See annab teile ideid selle kohta, kust ostlemisel kleiti otsima minna. Samuti võiksite vaadata tema kleitide siltidel olevaid kangaid. Mõned naised eelistavad kanda kindlast kangast kleite. Tal võib olla ka kangaallergia või tundlikkus.

5
Küsige tema sõpradelt ja perelt stiilinõu. Enne kleiti ostma minekut küsi nõu inimestelt, kes on temaga varem ostmas käinud või kes on tõenäoliselt teadlikud, milline kleit talle meeldida võiks. Küsige tema sõpradelt ja perelt konkreetsete lõigete, mustrite ja/või kaubamärkide kohta, mis sobivad tema isikliku stiiliga.

6
Vaata tema riiete silte, et näha, millist suurust osta. Parim viis tema suuruse määramiseks on vaadata silte mõnel kleidil, mis talle juba kuulub. Samuti võib abi olla, kui kirjutate üles suurused, mida ta erinevate kaubamärkide ja kangatüüpide puhul kannab. Naiste kleidi suurused võivad bränditi ja kangatüüpide lõikes oluliselt erineda, nii et see võib anda teile ülevaate sellest, millist suurust peate erinevatest jaemüüjatest või eri stiilides ostma. Näiteks kui tal on ühe kaubamärgi kleit suurus 6, mis on valmistatud venivast kangast, näiteks spandexi segust, ja suurus 8 teise kaubamärgi kleidis, mis on valmistatud vähem venivast kangast, näiteks 100% puuvillast, valige suurusele 8, kui ostetav kleit on vähem veniv ja/või valmistatud samast kaubamärgist kui 8. suuruse kleit.

7
Kui vajate abi, küsige poe müüjalt. Müügipartneritel on tavaliselt oma kauplustes olevate kleitide kohta asjatundlikud teadmised, nii et nad saavad tõenäoliselt aidata teil valida, millist suurust osta. Proovige anda neile aimu, millises suuruses kleite ta tavaliselt kannab, et nad saaksid aidata teil valida saadaolevate kaubamärkide ja stiilide hulgast parima suuruse. Kui naine, kellele kleiti ostate, on ostnud teie külastatava jaemüüja juures, võite paluda müügipartneril oma tellimuste ajalugu vaadata. See aitab teil varem ostetud suuruste põhjal välja mõelda, millist suurust peaksite ostma.

8
Ostke suurem suurus, kui te pole kindel, kas kleit sobib. Kuna kleidi suurused on jaemüüjate ja isegi erinevate kangaste ja kleidistiilide vahel erinevad, on täiesti võimalik, et tema tavaline suurus ei sobi konkreetse ostetava kleidiga. Liiga väikese kleidi ostmise asemel on tavaliselt kindlam 1 suuruse suurendamine.

9
Ostke mitu suurust, kui te pole kindel, mida osta. Kui te ei saa täpselt aru, millist suurust osta, võiksite kaaluda kleidi ostmist rohkem kui ühes suuruses. Hoidke kviitungid alles, et saaksite mittesobiva hiljem tagastada.

10
Veenduge, et saaksite kleidi tagastada. Enne kleidi ostmist tutvuge jaemüüja tagastuspoliitikaga. Kui kleit talle ei meeldi või see ei istu, saab ta selle tagastada või vahetada teise suuruse või stiili vastu. Kui ostsite kleidi mitmes suuruses, soovite kindlasti ka tagastada selle, mis ei sobi.

11
Valige universaalselt meelitava stiili jaoks ümbriskleit. Kui te pole kindel, millist riietusstiili valida, on ümbriskleit tavaliselt kindel valik. Ümbriskleitidel on üldiselt madalam, kuid siiski tagasihoidlik kaelus ja liibuv, kuid andestav vöökoht, mis muudab need meelitavaks peaaegu iga figuuri jaoks. Ümbritseva kleidi valimisel veenduge, et kleidi pikkus oleks sarnane sellega, mida ta tavaliselt kannab.

12
Kui ostate midagi puhkuseks, minge päikesekleidi juurde. Kui ostate talle kleidi, mida soojema ilmaga kanda, on päikesekleit suurepärane valik. Päikesekleidid on tavaliselt heledatest kangastest, nt õhukesest puuvillasest või kergest linasest riidest, mis sobivad ideaalselt basseini või rannakeskkonda. Kui ta läheb kuhugi troopikasse, keskenduge lõbusa mustriga ja/või heleda värviga päikesekleidi leidmisele. , erksad värvid.Kui tema stiil kipub olema üsna lihtne ja klanitud, püüdke suvine, kuid neutraalne toon, näiteks klassikaline valge linane päikesekleit.

13
Leidke mitmekülgsema valiku jaoks lihtne kokteilikleit. Kui soovite osta kenamat kleiti, kuid teil pole erilist sündmust meeles, võiksite valida lihtsa kokteilikleidi. Näiteks šiki valge pitsist midikleiti saab hõlpsasti üles- või allamehitada. Veelgi turvalisemaks panuseks vali must kleit, mida ta saab kanda ikka ja jälle peaaegu igaks sündmuseks.

14
Valige balli kleit, kui ostate kleidi pidulikuks sündmuseks. Kui teil on plaanis osaleda musta lipsuga pulmas, heategevuslikul ballil või missiüritusel, soovite tõenäoliselt valida piduliku ballikleidi. Ballikleit kinnitatakse tavaliselt ülaosast läbi vöökoha ja allosas täispikk seelik. Ballikleitidel on mitmesugused kaelused, nagu kullake, v-kaelus ja paelteta, seega pidage meeles, millist tüüpi kaelus on ta tahaks, et see meelitaks tema figuuri.

15
Ostke kohting-õhtu valik. Lihtne kleit on suurepärane võimalus õhtuseks väljasõiduks, kui naisel, kellele kleiti ostate, on lihtne ja seksikas isiklik stiil. Libisevatel kleitidel on tavaliselt madalam, paljastavam kaelus, samuti lõdvalt kehapiirkond, mis on keskmise pikkusega. Seetõttu ei tunne paljud naised libisemiskleidis alati mugavalt või ei tõmba neid, seega veenduge, et see stiil oleks kooskõlas tema isikliku maitsega, enne kui otsustate kleidi ostma hakata. Kui soovite osta talle libiseva kleidi, kuid Kui pole kindel, kas talle see stiil meeldib, võiksite kaaluda millegi, mida ta saab peale kanda, ostmist, näiteks teksajaki või elegantse ümbrise.

16
Valige särkkleit, kui ostate talle midagi töö jaoks. Särkkleidid on mitmekülgsed, töökohased klambrid, millest paljudel naistel on kapis vähemalt üks või mitu. Särkkleite saab tavaliselt kanda ka aastaringselt, mistõttu on see suurepärane kingitus, kui soovite osta talle midagi, mida ta saab ikka ja jälle kanda. Särkkleidi üleviimiseks sügiseks või talveks ei pea ta tegema muud, kui lisama sukkpüksid ja saapad. , ja kampsun.