Kuidas osta iBooksi Macis

See Selgitatud õpetab iBooksi ostmist Maci arvutis. Saate osta iBooksi rakenduse iBooks jaotises Store. Rakendus iBook on teie Maci eelinstallitud.

1
Avage Finder. Klõpsake oma Maci doki vasakus alanurgas sinivalge naerunäoga ikooni. See avab uue Finderi akna, kus saate oma Macis faile sirvida.

2
Klõpsake valikul Rakendused. See asub Finderi akna vasakpoolses veerus. See kuvab kõik teie Maci installitud rakendused.

3
Topeltklõpsake rakendust iBooks. See on rakendus, mis meenutab valget avatud raamatut oranžil taustal.

4
Klõpsake iBook Store. See on nupp iBooki rakenduse akna vasakus ülanurgas.

5
Sirvige või otsige raamatut. Tippige akna paremas ülanurgas olevale otsinguribale raamatu, väljaande või autori nimi. Või saate sirvida saadaolevaid raamatuid, klõpsates akna ülaosas vahekaarte Esile tõstetud, Top Charts, NY Times, Kategooriad või Populaarseimad autorid.

6
Klõpsake raamatul, mida soovite osta. Hinna ja lisateabe nägemiseks klõpsake raamatul, mida soovite osta.

7
Klõpsake hinna nuppu. Hinnanupp asub raamatu kaanepildi all lehe vasakus servas ja tavaliselt on kirjas “X,XX $ Osta raamat”, hind on X-de asemel.

8
Sisestage oma Apple ID parool. Enne iBooksist raamatu ostmist peate oma Apple ID-ga sisse logima. Teie Apple’i konto vaikekrediit- või deebetkaardilt võetakse tasu automaatselt. Kui vale Apple ID on sisse logitud, klõpsake ülaosas menüüribal “Store” ja klõpsake “Logi välja”. Seejärel logige sisse oma Apple ID-ga. Makseviisi muutmiseks klõpsake ülaosas menüüribal “Store”. Seejärel klõpsake “Kuva minu Apple ID”. Klõpsake jaotises “Maksetüüp” nuppu “Muuda” ja sisestage oma uus makseteave.

9
Klõpsake nuppu Osta. See asub Apple ID hüpikakna alumises paremas nurgas.

10
Kinnitamiseks klõpsake nuppu Osta. See kinnitab teie ostu ja teie makseviisilt võetakse tasu. IBook laaditakse alla teie Maci või iCloudi kontole.