Kuidas osta hulgi vintage rõivaid

Taaskasutatud moe trendi järgides on kvaliteetsed kasutatud ja vintage rõivad populaarsust kogumas. Vanaaegsed rõivad on “hästi vanad”, mis tähendab, et need on vanad, kuid siiski moes ja vastupidavad. Vintage’i kasutatakse üldiselt rõivaste tähistamiseks, mis on toodetud aastatel 1920–1980. Kui soovite alustada vintage rõivaste äri, peab teil olema palju kvaliteetseid vintage rõivaid. Ostke hulgi vintage-rõivaid, otsides esmalt poest veebist vintage hulgimüüjat, seejärel keskenduge õigete rõivaste leidmisele, mis meeldivad teie klientidele mõistlike hindadega.

1
Tehke Interneti-otsing, et leida veebis või kauplustes vintage rõivaste tarnijaid. Otsige Google’ist otsitavate vintage-rõivaste tüüpi ja kümnendit, näiteks “vintage nahkjakid” või “70ndate vintage”. Järgige seda sõnadega “hulgimüüja” või “turustaja”. Teie Internet otsing näitab teile nimekirja ettevõtetest, kes müüvad mõistliku hinnaga vintage rõivaid. Seejärel saate otsustada, kas soovite osta rõivaesemeid veebitarnijatelt või hulgimüügipoodidest. Sisestage otsinguribale oma suunakood, et leida lähikonna hulgimüügikauplused. See vähendab saatmiskulusid.

2
Ostke veebipõhistelt hulgimüügiturgudelt. Seal on lai valik veebipoode, mis on spetsialiseerunud vanaaegsetele rõivastele. Teil on juurdepääs paljudele erinevatele stiilidele, värvidele ja suurustele, ilma et peaksite kodust lahkuma. Enamik saite nõuab rõivaste ostmiseks liikmelisust, kuid registreerumine on tavaliselt tasuta. Populaarsed vanaaegsete rõivaste veebipoed, nagu bulkvintage.com ja lavintage.com, võimaldavad teil osta riideid komplekti, tüki või kaalu järgi. Saate vaadata iga rõivatükki ja valida need, mis teie klientidele meeldivad. Saate otsida ka hulgi vintage rõivaid veebisaitidelt, nagu eBay või Etsy. Need saidid on suurepärased vanaaegsete rõivaste hulgi ostmiseks, kuna saate enne ostu sooritamist hõlpsalt müüjale sõnumeid esitada, et küsida küsimusi ja vaadata teiste klientide arvustusi.

3
Külastage moepiirkonda, et tellida tootjatelt isiklikult. Kui eelistate rõivaste hulgimüügist isiklikult osta, kontrollige, kas teie piirkonnas on moepiirkond. Neid leidub sageli suurlinnades, näiteks New Yorgis või Los Angeleses, ja neil on tihendatud alal sadu rõivaste hulgimüüjaid. Minge aadressile www.fashiondistrict.org, et otsida vanamoe hulgimüüjaid teie lähedal asuvast moepiirkonnast. Isiklikult ostlemine võimaldab teil enne rõivaste kvaliteeti ja välimust kontrollida, enne kui otsustate selle ostma. Samuti võimaldab see luua suhteid müüjatega, mis aitab teil edaspidi riideid hulgi osta.

4
Osalege messidel, kui te ei ela moepiirkonna lähedal. Tootjad seavad messidel üles kabiinid, kus saate rõivaid näha ja nende kohta isiklikult küsimusi esitada. Siit toodete ostmine võib olla veidi kallim ja vähem tõhus kui Interneti kaudu, kuid saate ka võimaluse suhelda erinevate ettevõtete esindajatega. Oma piirkonnas messide leidmiseks külastage veebisaiti WholesaleCentral.com ja saate otsida tootetüübi järgi. Messidele sissepääs on tasuta, kuid enamikul juhtudel on teil vaja müüja luba.

5
Otsige madalamate hindade saamiseks ülemere hulgimüüjaid. Kui soovite raha säästa, võib hulgimüüjate leidmine teistes riikides tähendada madalamaid hindu. Näiteks Hiinas on palju erinevaid rõivaste hulgimüügiettevõtteid, kus teil võib olla hea pakkumine. Otsingumootorid, nagu GlobalSources.com ja Alibaba.com, aitavad teil tuvastada ülemere rõivatootjaid. Täpselt otsitava leidmiseks määrake oma otsingus kindlasti vintage rõivad. Kui suhtlete hulgimüüjatega teistes riikides, võib esineda keelebarjäär. Kontaktidega rääkimiseks võib olla lihtsam kasutada kirjalikku suhtlust, kuna saate abiks kasutada tõlketarkvara.

6
Veenduge, et riietus on tõesti vintage. Kui teil on rõivapood, peate veenduma, et rõivad on tegelikult vanad, et kliendid oleksid rahul. Vintage-rõivaid saate tuvastada, vaadates silte, kangast ja rõiva üldist kvaliteeti. Näiteks valmistasid enamik Ameerika Ühendriikides enne 1980. aastat toodetud rõivaid ametiühingute poolt. Kui näete sinise ja punase kirjaga silti “ILGWU, Int. Ladies Garment Workers’ Union”, siis on see kindlasti vanaaegne. Ehtsat vintage-rõivast saate tuvastada ka tõmblukku vaadates. Kõik rõivad, mis on toodetud enne 1963. aastat olid valmistatud metallist tõmblukuga. 30ndatel ja 40ndatel pandi tõmblukud enamasti rõiva küljele. Aastatel 1950–1970 asetati enamik tõmblukke tagaküljele.Kui ostate veebimüüjalt ja te ei saa seda vaadata tooteid isiklikult, kontrollige, kas nende veebisaidil on teiste klientide arvustusi. Või küsige ettevõttelt, kas nad saavad teile saata näidise oma laoseisust.

7
Ostke kvaliteetseid vintage riideid. Ärge ostke teatud vintage-särkide komplekti lihtsalt sellepärast, et need on tõesti odavad ja arvate, et saate palju kasumit teenida. Väga odavad kaubad ei pruugi olla kvaliteetsed, mis võib jätta teile rahulolematuid kliente. Kui ostate isiklikult vanaaegseid esemeid, vaadake kangast tähelepanelikult ja katsuge seda kvaliteedi määramiseks. Kontrollige, et poleks pleekinud värve, plekke, auke ega rebendeid. Kui ostate veebist, ostke nende rõivaesemete näidiseid, et saaksite rõivaste ja aksessuaaride kvaliteeti enne hulgiostmist kontrollida. Olge kanga hapruse suhtes ettevaatlik. Mõned kangad on teistest hapramad ja aja jooksul muutuvad hapramaks. Šifoon, võrk ja pits on väga vastuvõtlikud kulumisele ning neid tuleks enne ostmist hoolikalt uurida. Tihti tasub ostma vintage disainerrõivaid, kui soovite tagada, et teie kaubad meeldivad klientidele, kes otsivad kvaliteetsemaid esemeid. Vintage disainerrõivaste kaubamärgid, nagu Calvin Klein ja Ralph Lauren, on sageli kvaliteetsemad kui mittedisainerbrändid.

8
Ostke tooteid, mis meeldivad teie klientidele. Enne vanaaegsete rõivaste hulgiostmist veenduge, et see on teie klientidele meeldiv riietus. Näiteks kui teil on 50ndate või 60ndate teemaline vanaaegne pood, ostke neid ajastuid esindavaid esemeid. Või kui teie klientuur on enamasti naissoost, peaks enamik teie hulgiostma naiste vintage rõivaid. Näiteks kui teie vanapoes on 70ndate teema, pidage kinni vanaaegsetest esemetest, mis olid sellel kümnendil populaarsed, nagu värvilised džempreid, kaelused. , laienevad püksid ja platvormkontsad.

9
Saate aru hulgimüüja suurusteabe kohta. Enne rõivaste hulgiostmist on oluline täpselt aru saada, mida ostate. Ameerika suurused erinevad teiste riikide turul olevatest suurustest. Näiteks võib USA-s väikese naiste riidetüki märgistada numbriga 6, Ühendkuningriigis aga numbriga 8. Küsige alati hulgimüüjalt või vaadake veebisaiti, et leida teavet rõivaste suuruse kohta, mida soovite osta. rõivaste suuruse teisendamise tabel, kui te pole kindel, millises suuruses erinevates riikides on tegemist. Need on veebis hõlpsasti kättesaadavad lihtsa Google’i otsinguga.

10
Võrrelge erinevate müüjate hindu. Ärge lõpetage otsimist, kui leiate hulgimüügiettevõtte. Seal on nii palju vanaaegseid hulgimüügiettevõtteid, nii et võite leida sama toote mujalt väiksema raha eest. Tavaliselt müüvad tootjad odavaima hinnaga, kuna neil on piirkondlikud edasimüüjad, kes müüvad tooteid teatud piirkonnas. Hulgimüügiettevõtete hinnad on tavaliselt kallimad, kuna nad ostavad turustajatelt ja müüvad jaemüüjatele.

11
Küsige allahindlusi ja hüvesid vintage hulgimüüjatelt. Ostu sooritades küsige müüjalt: “Kas teil on sooduspakkumisi?“ Mõnikord võite leida suurepäraseid tooteid alandatud hindadega. Muul ajal saate raha säästa, kuna tarnijad konkureerivad teie ettevõtte pärast ja soovivad teid korduvaks teha. Kui olete sama tarnija juures mõne tellimuse esitanud, võib teil olla parem allahindluste küsimine, kuid mõnikord võite leida häid pakkumisi uutele klientidele.