Kuidas osta häid uisujalatseid

Hea paar uisujalatseid võib teie jalgu kaitsta rulaga sõites. Rulatrikid võivad teie jalgu tugevalt koormata, seetõttu on oluline, et teil oleks jalanõu, mis pakub korralikku tuge. Õigete jalatsite valik sõltub sellest, kui palju uisutate ja teie uisutamisstiilis, kuid see võib olla lihtne, kui teate, millised tooted on saadaval ja millised teie vajadustele kõige paremini sobivad.

1
Õppige tundma oma uisutamisstiili. Laua trikke on palju erinevaid. Millised kingad esitate, määravad, milliseid jalatseid peate otsima. Üks levinumaid lauatrikke on ollie, mis on hüpe, mida tehakse rula saba koputades vastu maad. Neid saab muuta, et lisada enne hüpet pöörlema ​​(kickflip) või koputades laua nina saba asemel vastu maad. Antennid sooritatakse siis, kui rula kõik neli ratast on maast lahti. Antenni maandumine nõuab suurt tuge jalatallale ja kannale.Teine lauatrikk on lihvimine. Seda tehakse, kraapides ühte või mõlemat rula telge äärekivile, reelingule või muule pinnale. Nende jaoks on vaja painduvat jalatsit, mis võimaldab teil laua üle paremini kontrollida. Slaidid on veel üks rulatrikk. Ninalibisemist teostatakse, libistades plaadi ninaosa vastu astangut. Sabaluhk on vastupidine; neid tehakse siis, kui rula saba alumine külg libiseb vastu huult. Rööbaslibisemine on siis, kui plaadi alumine külg libiseb vastu reelingut.

2
Tea, millised stiilid on saadaval. Uisujalatseid on erinevat tüüpi, kuid neil on erinev funktsioon ja välimus. Uisujalatseid on kahte peamist tüüpi: üks on mõeldud tugevaks kaitseks antennide löögi eest (topsid) ja teine, et paremini kontrollida laua trikke, nagu lihvimine (vulkaniseeritud). Vulkaniseeritud kingad on õhemad ja sarnasemad vabaajajalatsidega. Need on õhemad, kerged ja paindlikud. Vulkaniseeritud kingad pakuvad rohkem manööverdusvõimet ja lauatunnetust selliste trikkide jaoks nagu lihvimine või libisemine. Need kingad ei ole nii polsterdatud kui teised uisukingad, nii et kui teie kontsadel on verevalumid, võite kaaluda teist tüüpi uisutaldadega. Tassid on teist tüüpi uisujalatsid, millel on rohkem polsterdust ja paksem tald, mis on mõeldud uisutajatele, kes hüppavad kõrgematelt kaugustelt või kellele meeldib antenne esitada.

3
Õppige pehmenduse kohta. Erinevatel uisujalatsitel on erinevat tüüpi polsterdus, mis võib mõjutada seda, kuidas teie jalatsid teie jalgu kaitsevad. Enamikul uisujalatsitel on kergest EVA-vahust valmistatud vahetald, mis aitab lüüa, kui jalg või laud tabab betooni. PU-vahust valmistatud vahetallad võivad kesta kauem, kui soovite vastupidavamat toodet. Mõnel uisujalatsil on topeltkonts pehmendus. Vulkaniseeritud kingadel on sageli see täiendav polsterduskiht kannal, et korvata nende õhukesed tallad. Paljudel uisujalatsitel on kontsakrae, mis lisab kanna ümber stabiilsust ja hoiab ära jalatsi libisemise rulaga sõitmise ajal.

4
Harige end erinevate uisujalatsite vastupidavuse osas. Soovite järgmiste omadustega kingi: Pitsikaitsed aitavad takistada kogu rulaga sõitmisel teie paelu närimast. Mõnel uisujalatsil on need, mis suruvad pitsi aasad jalatsi keele ja välishuule vahele. Lisatud ülemised materjalikihid takistavad kulumist ja rebenemist pidevast kokkupuutest rulaga sõitmise ajal. Mõnedel kingadel on vastupidavuse suurendamiseks lisatud kolmekordsed õmblused. Välistald on kriitiline kontaktpunkt uisutaja ja laua vahel. Otsige kummikummist valmistatud lameda välistallaga jalatseid. Kummikumm haardub paremini ja kestab kauem kui muud tüüpi kummid, millest kingad on valmistatud.

5
Tunne oma kaubamärke. Mainekad ettevõtted on vastupidavaid ja ohutuid uisujalatseid valmistanud aastakümneid. [Pilt:Ostke häid uisujalatseid, 4. samm, versioon 2.jpg|keskel]]Emerica, Fallen, Dekline, Circa, Duffs ja Etines on väga tuntud. Kui soovite parimaid jalatseid, millel on parim haarduvus, kulumine ja paindumine, siis soovite saada Vans, Adio, Globe, DC, Nike, Lakai ja DVS.Osirise kaubamärgid on väga stiilsed, kuid ei ole uisutamiseks nii vastupidavad.

6
Otsustage, kas teil on tõesti uisujalatseid vaja. Kui te ei kavatse liiga palju uisutada, siis pole teil neid tegelikult vaja, välja arvatud juhul, kui olete selle stiili jaoks. vabaaja tossud, mis näevad välja uisukingadega sarnased ja millega saab kulutada vähem raha. Arvestage, et uisukingad võivad olla pikemas perspektiivis vastupidavamad, kuid vabaajajalatsid võivad olla mugavamad, kui te tegelikult ei uisuta.

7
Mõelge oma rula stiilile. Teie uisutamisstiil võib üht tüüpi jalatsite jaoks olla parem kui teist. Kui teete rohkem lauatrikke, nagu ollid, lihvimine ja libisemine, siis vajate õhema tallaga painduvamat jalatsit, nagu vulkaniseeritud kingad. Kui soovite teha hüppeid, näiteks antenne, vajate midagi paksema talla ja kannakaitsega. löögi jaoks, nt tassitallaga kingad.Veenduge, et teie jalats oleks teie uisustiili jaoks piisavalt vastupidav. Kui teete väikseid lauatrikke, ei pruugi te vajada nii tugevaid kingi kui keegi, kes teeb keerukamaid trikke.

8
Ärge kartke osta midagi kallimat. Kui uisutate sageli, kestab kallis hästi valmistatud jalats palju kauem kui odavam alternatiiv. Õiged uisujalatsid võivad teid päästa jalavigastuse eest, kui maandute uisutades valesti. Mugavuse huvides proovige jalanõusid jalga. Kui teie jalad ei tunne tuge või kui jalatsid hõõruvad jalgu liiga palju, proovige teist suurust või teist marki. Kui te ei uisuta sageli, võite valida odavama kinga, eriti kui olete ei tee antenne ega keerulisi lauatrikke.